Şimdi Ara

Hacettepe Diş mi Kırıkkale tıp mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
3.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sıralamam 11954, sizce hangisini tercih edeyim, ankarada oturuyorum, veya başka öneriniz var mı ?

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prorezonans -- 18 Temmuz 2017; 15:6:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: olrayt

ben geçen sene 11400 sıralama ile hacettepe diş--ktü tıp arasında kaldım
    şu anda ktü tıptayım iyi düşün kararını ver ne istiyorsan onu seç

o kadar uzağı düşünmüyorum, kırıkkale tıp daha mantıklı geliyor
  • .kingstone. kullanıcısına yanıt
    Bolu tıpı falanda araştır bence tıp yaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12.005 ile 2 sene önce çapa diş yazdım. Tıp mı diş mi istediğine karar ver, ikisi benziyor gibi gözükse de çok çok farklı bölümler. Detaylı araştırman lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

12.005 ile 2 sene önce çapa diş yazdım. Tıp mı diş mi istediğine karar ver, ikisi benziyor gibi gözükse de çok çok farklı bölümler. Detaylı araştırman lazım.

hocam sizin görüşlerinizi de alayım, pek bi fikrim de yok çünkü :D
  • hocam ben 7300 . sıradayım kırıkkale tıp düşünüyorum. tıp istiyosanız düşünebilirsiniz bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabrınsonuselamet

hocam ben 7300 . sıradayım kırıkkale tıp düşünüyorum. tıp istiyosanız düşünebilirsiniz bence

neden ki hocam yazık değil mi sıralamanıza ?
    hocam evim burda olduğu için rahat okumak istiyorum sonuçta tıpta fakültenin o kadar da önemi yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabrınsonuselamet

hocam evim burda olduğu için rahat okumak istiyorum sonuçta tıpta fakültenin o kadar da önemi yok :)

hocam orada oturuyorsanız size özelden veya buradan bir şeyler sorup bilgi alsam olur mu ? üye profilinizi göremiyorum ama
  • Tıp

tabi olur
  • Hacettepe dis eger ankara yasiyorsan yok diyorsan tıp yaz

• Hacettepe diş kesinlikle adı var bi kere
  • sabrınsonuselamet kullanıcısına yanıt
    Hocam kırıkkale hakkında bende bilgi alabilirmiyim ev kiraları üni kampüsü eğitim fakültesi özlleikle korakkale nasıl yaşam ucuz mu sosyal hayat nasıl?
    Tavsiye edermisiniz kırıkkaleyi?
    Ekleyeceğiniz şeyler varsa anlatırsanız valla çok makbule geçer :)

• APPY038 kullanıcısına yanıt
    Kira ve ekonomik bakımdan gayet uygun. Sosyal hayat bakımından süper diyemiycem küçük bi şehir dolayısıyla insanları falan biraz geri kafalı denilebilir :) Ama yenişehir falan var genelde öğrencilerin olduğu. Kırıkkale'yi tavsiye eder miyim? Beklentilerinize göre ve nereden gideceğinize göre değişir. Bi Ankara İstanbul'dan gidiyorsanız sıkılırsınız Kırıkkale'de.
  • sabrınsonuselamet kullanıcısına yanıt
    Kayseriden gelmeyi düşünüyorum burda da çok dışarı çıkmam ama çıkınca kafe felan olsun büyük avm felan varmı
    asıl önemlisi il ekonomik mi? Mesela kampüs nasıl biliyormusunuz ? Üniversite merkeze yakın mı ne kadar mesafede?

• APPY038 kullanıcısına yanıt
    Ekonomik o konuda sıkıntı olmaz. Kafe falan var , 1 tane büyük avm var , 1-2 de ufak var Kampüsün nasıl olduğunu çok bilmiyorum. Üniversite merkeze yakın değil ama dolmuşlar kalkıyor her yerden
  • diş okuması masraflı bi bölüm. sürekli diş yapmasıdır ıvır zıvır eksik olmuyor.4 ve 5. sınıfta sana hasta geliyor bildiğin sabah 8 aksam 5 hekim gibi çalışıyorsun. dişte hastayı memnun etmek tıpa göre daha zor, çalışma alanı daha küçük ağız pisliğidir falan kötü şeyler tabiki. sürekli o masa doğru eğiliyorsun kamburluk bel ağrısı da cabası. hiç işin olmamasına rağmen iç organ anatomisi görüyorsun . tıp okuması kolay demiyorum ancak tıpta beyin yorgunluğu var genel anlamda, dişte fizikende yorgun düşüyorsun. puanın tutuyorken tıp yazman daha iyi olacak sanki.
  • 3 sene kırıkkalede fen lisesindeydim yurtçu olarak. Arkadaşlıklarınızı iyi kurarsanız sosyal hayatda sıkıntı yaşanacak bir şehir değil. Büyük alışveriş merkezi,sinema salonları ve cafeleri bol bol var. Şehir içi ulaşım çok kolay. Dolmuşlar var ve her zaman boş yer olur. Lise hayatını orda geçirdim kampüs tarafı hakkında pek bilgim yok ama biraz gezmiştim. Kampüsün hemen yanında fazlasıyla cafe ve apartlar var. Kampüsten çarşıya tek dolmuş. Pahalı bir şehir değil,klasik anadolu şehri. Kyk yurdu var bildiğim.

Kırıkkaleli olmayıp dışardan gelen biri olarak şehir hakkındaki sorularınızı buradan veya pmden alabilirim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.