Şimdi Ara

habire midi sal diyenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler oyuna yeni başladım. millete yardıma gidiyorum adam sövüyor. neden?

bir de bu üstten ve alttan gidenlerin farkı nedir ben anlamadım. biri adc diyor biri solo diyor. terimlere çok yabancıyım

bu arada yeni başlayanlar için kolay bir şampiyon var mı

• lole bu devirde başlanmaz

• patatessiz patso kullanıcısına yanıt

çok popüler olunca artık bi deneyeyim dedim. uzun süre oynayacağmı sanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gang gittiğin zaman karşıyı kesse bile bazen midlane oyuncusunun farmını(minyonlarını) aldığın zaman sinirlenebilir buna dikkat et bu yüzden afk kalanlar bile var

birde kolay heroları söylicem;

Solo-Top(Üst):üstte darius veya garen gibi başlangıç heroları lolü kavramanı sağlar,

Jungle(Orman): ormanda direkt master yi öneririm master zaten başlangıç herosudur 2. olarak warwick olabilir.

Mid(Orta):midde herolar çok kolay değildir ama ryze önerebilirim mana kasıp sadece tuşlara basıp fena bir hasar atabiliyorsun.

Adc(Nişancı): Nişancıda sadece q atarak oyun başı %25 can alan sivir olabilir veya miss fortune olabilir miss fortuneye mf derler genelde aklında bulunsun.

Support-Sup derler genelde (Destek):destekte kesinlikle ama kesinlikle morgana öneririm veya lux ikiside benzer herolar

belki pyke olabilir biraz zordur ama birkça maçtan sonra alışırsın.

elimen bu kadarı geliyor inşallah yardımcı olabilmişimdir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Shaco-OTP

gang gittiğin zaman karşıyı kesse bile bazen midlane oyuncusunun farmını(minyonlarını) aldığın zaman sinirlenebilir buna dikkat et bu yüzden afk kalanlar bile var

birde kolay heroları söylicem;

Solo-Top(Üst):üstte darius veya garen gibi başlangıç heroları lolü kavramanı sağlar,

Jungle(Orman): ormanda direkt master yi öneririm master zaten başlangıç herosudur 2. olarak warwick olabilir.

Mid(Orta):midde herolar çok kolay değildir ama ryze önerebilirim mana kasıp sadece tuşlara basıp fena bir hasar atabiliyorsun.

Adc(Nişancı): Nişancıda sadece q atarak oyun başı %25 can alan sivir olabilir veya miss fortune olabilir miss fortuneye mf derler genelde aklında bulunsun.

Support-Sup derler genelde (Destek):destekte kesinlikle ama kesinlikle morgana öneririm veya lux ikiside benzer herolar

belki pyke olabilir biraz zordur ama birkça maçtan sonra alışırsın.

elimen bu kadarı geliyor inşallah yardımcı olabilmişimdir :)

sağol hocam mesajın için. bildirim gelmedi şimdi gördüm. evet neden beni kovduklarini ben de anladım :) adamların kasılmasına mani olmayayım diye.

bu aralar üst koridorda Sett ile oynuyorum. W'sini doğru zamanda kullanınca iş yapıyor. hele oyun başında baya ise yarıyor o W.

onun haricinde Rumble ile oynamıştım o da eğlenceliydi.

orman birkaç kez oynadım ama pek beceremedim. genelde mid veya top oynuyorum zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oyunun eğlenceli kısmı da bu zaten milletin sana sövmesi oyunda biraz daha ilerledikten sonra hoşuna gitmeye başlayacak.

• genelde 30 level olmaya calısanların çoğu smurf (zaten hesabı olup ekstradan yeni bir hesap kasan) oluyor. en azından dereceli girip belli bir yere gelene kadar sabretmeni öneriririm

yüksek liglerde genelde bu gördüğün sövüşmeler, istediği koridor gelmediği için ağlayanlar vs. minimuma düşüyor, çok nadir geliyor.

ama şöyle söyleyeyim bu oyunu oynarken küfür yemeyi göze alman gerek ( en azından tr serverinde )

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.