Şimdi Ara

H96 Pro Plus, max ve diğer S912 Box Kullanıcıları ve Yardımlaşma (39. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
893
Cevap
34
Favori
89.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akkal

Güle güle kullanın, tecrübelerinizi bekleriz.

Siparişi verdiğimin 3.günü Çin'den çıkış yaptı benim paket. Henüz bizim gümrükte işlem görünmüyor.
    Ben yurtdışından çok alışveriş yaptığım için alıştım artık. Beklemeye devam.
    Çok teşekkürler inşallah sizin üründe en kısa sürede elinize ulaşır. Ben bunun adaptörünü kesin değiştirmem mi gerekiyor Kendi gelen adaptoruyle kullansam çok mu kalitesiz bir adaptör acaba kafam o konuda karışık huzursuzum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tayfur1980 -- 11 Eylül 2019; 10:47:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünü öğlen teslim aldım. Ilk gözüme çarpan çok kibar bir cihaz ben büyük bir cihaz bekliyordum kumandasi güzel tuş takımı olmayan kumandalardan ama sıkıntı yok tanıtıma uygun bir şekilde geldi. Ama wifi bağlantı hızı iğrenç ötesi ful çekiyor gözükmesine rağmen resmen yerde sürünüyor. Ilk izlenim olarak bu dikkatimi çeken eğer bağlantıya çözüm bulamazsam çöp benim için bu cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tayfur1980 -- 11 Eylül 2019; 16:46:10 >
  • Selam arkadaşlar
    H96 max2 amlogic üründen almak isteyen arkadaşlar wifi bağlantı problemini araştırın öyle alın. Çünkü ben ağa bağlandığımda hız 6mb/s gözüküyor wifi ozelliklerinde. Arada 26mb/s hizida gösteriyor. Bu tabiki gerçek bağlantı hızı değil Eğer ki ınternetin bu hıza kadar hızlıysa ben desteklerim demek istiyor. Bunun anlamı da benim internet 16 mb/s senin internetini 5 mb/s ye kadar desteklerim demek istiyor çoğu zaman 5mb bile hızı yok bende. Alacak arkadaşlara tavsiyem bu konuyu araştırmaları öyle almaları. Bunun dışında sesli aramayı kumandam desteklemesine rağmen çalıştıramadım çokta önemli değil benim için.
    Gümrük vergisine gelince arkadaşlar ürünün üzerinde 22 Usd yazmasına rağmen gümrük vergisi 52.16-TL çıktı yani bunun anlamı yurtdışından alışveriş yaparken gümrük herhangi bir kanuna bakmıyor eğer gerçekten 20 Euro'nun altında olsa bile gümrük vergisi alıyor tabi kafalarına göre bu ürün bu fiyata olmaz gibi bir yorum yapmıyorlarsa.

• Arkadaşlar bana kesinlikle optik ses çıkışı lazım. İncelediğim modellerde sadece H96 Pro+'da var optik çıkış. Sizlerin bildiği başka modeller de var mıdır acaba? Max serilerinde göremedim.
  • Merhaba. H96 pro + kullanıyorum. Aynı zamanda da smart tv sahibiyim. Smart tvde ssiptv uygulaması var. Android boxtada gse iptv uygulaması var. Gse iptv de film açtığımda görüntü kalitesi bozuk ve olması gerekenden çok karanlık. Ama smart tvnin ssiptv uygulamasında aynı filmi açtığımda görüntü kalitesi daha iyi ve o karanlık durum yok. Sorun nerede acaba yardımcı olurmusunuz.

• Bu cihazın kumandasını tv'ye nadıl kodlayacağım? Youtube'dakileri yaptım ama olmadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar h96 daki youtube uygulamasına girdiğimde yeni sürüm var diyor güncelle diyorum ve cihazınız bu sürümü desteklememektedir diyor yani youtube güncellemesi yapamıyorum.sorunu nasıl çözebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: cooloceaner

Merhaba arkadaşlar h96 daki youtube uygulamasına girdiğimde yeni sürüm var diyor güncelle diyorum ve cihazınız bu sürümü desteklememektedir diyor yani youtube güncellemesi yapamıyorum.sorunu nasıl çözebilirim?
    Android versiyonuyla ilgili olabilir mi?
  • myfranco kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum ki hocam çözüm önerileriniz var mı?

• cooloceaner kullanıcısına yanıt
    Kaldırıp yeni YouTube kurun ama ozamandan büyük ikondan giremezsiniz , en iyiai aptoide kurup ordan YouTube box smart vb denemenizi öneririm ben kaldırıp en güncel versiyonu kurdum ikon boş ikona bişey eklemeyi bulamadık açıkcası

• ozidane kullanıcısına yanıt
    Tamam deneyeceğim teşekkür ediyorum

• cooloceaner kullanıcısına yanıt
    Android versiyonunu kontrol ettiniz mi?

• myfranco kullanıcısına yanıt
    Android versiyonunu nasıl güncelleyebiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: cooloceaner

Android versiyonunu nasıl güncelleyebiliriz?
    Freaktab'de vardı ama orası da kapalı şu anda. Hacklendi. Bakmak lazım.
  • Bazı uygulamaları kaldırıyorum, cihaz tekrar açıldığında hepsi yeniden kuruluyor. Netflix, Prime, Youtube gibi uygulamaları tamamen nasıl kaldırabilirim?
  • H96 Max X2 sahibiyim. İki sorum var.

1- Bir adaptör muhabbeti var forumda. Ben bir sorun hissetmedim şimdiye kadar, cihazda ısınma, kasma, vb. yok. Adaptör değiştirmek gerektiğini nasıl anlayacağız?

2- Bu cihazda kurulu gelen, resimdeki arayüzde örneğin netflix, browser, vb. ikonlar var. Benim için de e altta küçük kısayol kutuları mevcut. Ben üstte kurulu olarak gelenleri kullanmayıp kendi kullanacaklarımı ana ekrana eklemek istiyorum. Yani arayüzü kişileştirmek istiyorum. Bu mümkün mü?

Bir de tespitimi yazayım. Cihazda kurulu olan hız ölçer 5-6 mbps ölçüyor. Ama benim kurduğum veya web üzerinden girdiklerimin tamamı 28-30 mbps. Arada büyük fark var. Cihazın ölçümü sorunlu sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akkal -- 14 Ekim 2019; 14:9:40 >
  • H96 Max+ var. Üzerindeki netflix ile açıyor. Ama internette bulduklarımın hiçbiri açmıyor. HD bir çalışan versiyon var mı?
  • Keşke bulsak öyle bir model çok aradım ben bulamadım düşük görüntü kalitesi veriyor sertifika sorunu nedeniyle varsa çok makbule geçer ama olan varsada kullanıcı adını şifreni kabul etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozidane -- 14 Ekim 2019; 14:50:28 >
  • Arkadaslar banggoddan H96 max plus cihaz aldım yalniz cihaz rootlu olduğu için bir çok uygulamayı yükleyemiyorum veya kullanamıyorum bunun çözümü nedir? Yada rootu nasil kaldırabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yoosee veya xmeye apk yüklemeye çalışıyorum google play de bulamıyorum. Apkları başka yerden buluyorum yüklemek istediğimde paket ayrıştırmasında sorun diyor. Nasıl çözerim? Yükleyemedim.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.