Şimdi Ara

H4 Led ampul muayene

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 2014 model 2. el polo aldım farlar H4 Led muayeneden geçiyor mu bunlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CappadociaLe -- 27 Kasım 2017; 10:42:13 >

• h1 led ile muayeneden geçtim cuma günü, h4 h1 diye ayırt etmemeleri lazım. muayeneye aracı verirken led olduğunu özellikle bildirin sıkıntı yaşamamak için.
  • led gözü almadığından geçiyor diye duydum bende. siparişi verdim 2 sene sonra da denerim geçebiliyor muyum :)
  • Geçiyor led xenonlar
  • Cevaplar için teşekkür ederim. Tüvtürkten gelen maile göre led ampuller den yana sıkıntı yok ama xenonlar ağır kusur olarak yazılıyormuş. Ama altına not düşmüşler yinede son kararı oradaki görevli verecektir diyor. + Olarak da far yüksekliği olmayan farlar ağır kusur sayılıyormuş. H4 bazı sitelerde xenon olarak geçiyor, eğer öyleyse far yükseklik ayarı çalıştığı için sanırım muayeneden geçecek araç.

Edit: Gelişmeleri yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CappadociaLe -- 1 Aralık 2017; 17:26:54 >
  • Zenonlar geçmiyor ledler geçiyor diye biliyorum.
  • şu ledler çıktıda far ayarı düzgün olduğu sürece gece bir nebzede olsa daha rahatladık.
  • TSY kullanıcısına yanıt
    Benim far yükseklik ayarım çok iyi çalışıyor. Hiç müdahale edilmedi. Sadece ampulu değiştirdim.

H4 Led ampul muayene
  • CappadociaLe kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba nerden kaca aldınız acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Afedersin ama ben salaklık yaptım 125 liraya aldım nette 90 liraya bulursun montaj kolay zaten.

Koca sinan oto sanayiden aldım dükkanın adını hatırlayamadım şimdi.

Edit: Barbaros otomotiv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CappadociaLe -- 2 Aralık 2017; 13:31:20 >
  • Merhaba muayeneden geçmedi araç mecbur farları orijinal sarı yaptım. Herkese iyi forumlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.