Şimdi Ara

H1Z1 (2015) [ANA KONU] (237. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.239
Cevap
69
Favori
206.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • anladım hocam sağolun yarın almayı düşünüyorum
  • Ben 2 oyunuda almayı düşünüyorum ancak 1 hafta sürer almam, oynamak isteyen olursa steamden ekleyebilir.

Steam:daredevil olarak aratırsanız çıkar.
  • redwolf0 kullanıcısına yanıt
    İyiki almamışım yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler sistem imzada oyunu almalı mıyım ?
  • Oyun açılmıyor bende, sizdede var mı aynı sıkıntı? G29 hatası veriyor.

• Oyunun durumu ne alınır mı indirim ile ? tek başıma oynayacağım
  • ClydeShelton kullanıcısına yanıt
    King of The Kill alınır. Yakında büyük update'ler geliyor. Haritasından tutunda, combat mekaniklerine kadar. Sürekli güncellenen ama bir o kadar da kanser bir oyun

Yine de tavsiye ederim. Bırakamıyorsunuz başladıktan sonra
  • ara ara böyle hatalar olabiliyor sistemden ya da oyun dosyalarından. İnternette doluca çözümü var, bakabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: CYRUX

King of The Kill alınır. Yakında büyük update'ler geliyor. Haritasından tutunda, combat mekaniklerine kadar. Sürekli güncellenen ama bir o kadar da kanser bir oyun

ücretsiz olacak diyorlar doğru mu ?
  • CYRUX kullanıcısına yanıt
    İnternetteki çözümlerin hiçbiri işe yaramadı, steam id ile aynı id li bir hesap açtım öyle açabildim oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ClydeShelton

quote:

Yok hayır öyle bir durum yok olamaz da yapımcısı Daybreak iken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Sezgin_

İnternetteki çözümlerin hiçbiri işe yaramadı, steam id ile aynı id li bir hesap açtım öyle açabildim oyunu.

Çok ilginç. Bende yaşamıştım zamanında ama deneyerek çözümleri sorunları çözmüştüm. Neyse ki probleminiz kalmamış
  • quote:

quote:

quote:

Yok hayır öyle bir durum yok olamaz da yapımcısı Daybreak iken.

Tek gireceğim oyuna zevkli olur mu ? alışma süreci nasıl ? laptopdan oynayacagım i7 işlemci 16 gb ram gtx960m ekran kartı var sıkıntı yaşar mıyım ?
    1-Evet olur kesinlikle. Bende tek giriyorum.

2-Bol bol öleceksin bazen o kadar saçma öleceksin ki oyuna bile küfür edeceksin ama öle öle bu oyunu öğreneceksin.

3-Oyun alfa. Buglarla dolu her güncellemede biri gidip ikisi geliyor. Biraz optimizasyon sorunu doğal olarak var. Bunun da yeni gelecek map de biteceğini söylüyorlar. (yaklaşık 1-2 ay sonra) Şuan ki haliyle ben 70-120 fps alarak oynuyorum orta-yüksek ayarlarda.

Gtx960 4G, intel i5 6600K, 8 Gb Ram
  • quote:

1-Evet olur kesinlikle. Bende tek giriyorum.

2-Bol bol öleceksin bazen o kadar saçma öleceksin ki oyuna bile küfür edeceksin ama öle öle bu oyunu öğreneceksin.

3-Oyun alfa. Buglarla dolu her güncellemede biri gidip ikisi geliyor. Biraz optimizasyon sorunu doğal olarak var. Bunun da yeni gelecek map de biteceğini söylüyorlar. (yaklaşık 1-2 ay sonra) Şuan ki haliyle ben 70-120 fps alarak oynuyorum orta-yüksek ayarlarda.

Gtx960 4G, intel i5 6600K, 8 Gb Ram

Eyvallah alıyorum beraber oynayabiliriz
    olabilir
  • quote:

olabilir

Battle Royal modu paralı olucakmış aylık 7 dolar falan diyolar ne kadar doğrudur acaba
    bir kaç ay önce bu muhabbetler dönüyordu ama yalandan ibaretti. Şuan öyle bir şey söz konusu değil. Olursa da hali hazırda çekirdek oyuncularını da kaybeder bu para konusunda biraz sıkıntılar yaşadı Daybreak.
  • quote:

bir kaç ay önce bu muhabbetler dönüyordu ama yalandan ibaretti. Şuan öyle bir şey söz konusu değil. Olursa da hali hazırda çekirdek oyuncularını da kaybeder bu para konusunda biraz sıkıntılar yaşadı Daybreak.

Anladım oyunun inmesine az kaldı kill test server indirmeye gerek var mı ?
  • quote:

quote:

Anladım oyunun inmesine az kaldı kill test server indirmeye gerek var mı ?

hayır gerek yok
  • 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.