Şimdi Ara

H100İ Mod + Tamir. Yardım Gerekli...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde Corsair H100İ var 5 senedir kullanmaktayım durduk yere bozuldu pompa da sorun yok çalışıyor ama soğutma yapmıyor bilgisayarı çalıştırdığımda borulardan birisi sıcak biris soğuk kalıyor ya sıvıda sorun var yada boruda tıkanıklık vs var. Garanti bittği için tamirde olmuyor. Buna yeni şeffaf hortum alsam birde sıvısını alsam montaj nasıl yaparım. Rekor vs yok pompa sağlam radyatör sağlama bunu değerlendirmek istiyorum. Sizden isteğim hem boru ve sıvı için öneri ve link hemde montaj konusunda yardım eski hortumu buyuk ihtimalle kesip çıkarıcam rekor olmadığı için ısıtıp taksam hortum sıkıştırmam için ne almam gerekli?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://youtu.be/AX6x7y3axr8

Başta gösteriyo nasıl yaptığını öyle yapabilirsin

• Calimocho C kullanıcısına yanıt
    hocam nokta atışı olmuş tebrikler ben de birkaç kere aramıştım nasıl yapılır diye ama bulamamıştım.
  • Ben başladım bir kac video ile daha gozlemleme yaptim yalniz yapacak olan arkadaş kesinlikle bilmiyorsa sökmesin elinde kalir pompaya bagli 2 tane milimlik tel var kopuyor direk lehim yapana kadar canim cikti youtubede video su var orda gordum yoksa elimde kalırdı popma. Youtubedeki videonun ismi H100i pump repair yazinca cikiyor sonlara dogru gösteriyor nasil yaptığını. Yaparken de ara ara video resim alıyorum buraya atarım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.