Şimdi Ara

GWENT ~ Witcher Kart Oyunu [Beta - PS4] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
2.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Türkçe menü de artık sıkıntı yok adamlara mail atmıştım ilk güncelleme de çözeceğiz dediler ve çözdüler.
    Birde oyuna olan ilgi üzüyor burada fikir alışverişinde ve deste konusunda yardımlaşacak kimse yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yûnus Y kullanıcısına yanıt
    Oyun Türkçe mi ben US'den indirmiştim, yoksa sistem dili olayından mı bahsediyorsun?
  • Sistem dili sorunundan bahsediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yûnus -- 20 Haziran 2017; 17:23:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

Türkçe menü de artık sıkıntı yok adamlara mail atmıştım ilk güncelleme de çözeceğiz dediler ve çözdüler.
    Birde oyuna olan ilgi üzüyor burada fikir alışverişinde ve deste konusunda yardımlaşacak kimse yok.

PC Bölümündeki konuya gel hocam,dünya 2.si var o konuda.
  • Gwent: Thronebreaker | Story Campaign Teaser | PS4

• GWENT: The Witcher Card Game - Midwinter Update Trailer | PS4

• GWENT: The Witcher Card Game | Arena Trailer | PS4

• Bir ben oynuyorum sanırım bölümde oyunu
    93 Level oldum bana kalırsa underrated oyunlardan biri Gwent.

• Ben de ara ara oynuyorum da sanırım hala türkçe yok
  • Witcher 3 'deki gwent'a göre çok daha detaylı olduğundan türkçe olmadan oynanmaz bu oyun.Büyük ihtimal beta süreci bittiğin türkçe dil desteği gelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basta guzel ve kaliteli yapilmis bir kart oyunu. Bir sure oynadik taniyana asina olana kadar. Ama maalesef bu noktadan sonra Hearthstone ile bas edecek oyun cikmasi cok zor. HS isi cok ileri goturdu ve ister istemez yillarin getirdigi asinalik ve Blizzardin essiz destek ve guncelleme etkisiyle elim hep HS'ye gidiyor.

Oyun HS'den daha guzel degil ama yakin. Ama sorun su ki, bu saatten sonra HS'den cok daha guzel bir oyun yapsaniz bile Hs kitlesini cekmeniz imkansiz derecede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 12 Mart 2018; 9:8:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

Bir ben oynuyorum sanırım bölümde oyunu
    93 Level oldum bana kalırsa underrated oyunlardan biri Gwent.
    Birkaç gündür oyuna bakıyorum. Daha emekleme aşamasındayım. Challange bölümündeki görevlere falan bakıyorum kartların özelliklerini öğrenmek için. Bir şey soracağım. Oyunu PC'den oynamak istediğimde PS4 profilimden devam edebiliyor muyum? PC'den sitesine girip PLAY FREE butonuna basınca Sign in falan var ama çözemedim.

• Sadece konsolda oynadığım için o konuda fikrim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Birkaç gündür oyuna bakıyorum. Daha emekleme aşamasındayım. Challange bölümündeki görevlere falan bakıyorum kartların özelliklerini öğrenmek için. Bir şey soracağım. Oyunu PC'den oynamak istediğimde PS4 profilimden devam edebiliyor muyum? PC'den sitesine girip PLAY FREE butonuna basınca Sign in falan var ama çözemedim.

Alıntıları Göster
    Kendi soruma cevap vereyim. Çapraz platform yokmuş oyunda maalesef. Aynı hesapla iki farklı platformda oynayamıyorsunuz.
    Thronebreaker almak istiyorum, bu durum yüzünden hangi platformda devam edeyim seçemedim.

• Gwent: Novigrad | Expansion Trailer | PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 19 Haziran 2019; 22:37:47 >
  • Gwent: Iron Judgment | Expansion Trailer | PS4

• Güzel haber. Bu oyun saatlerce oynanır.

• Bu oyunu oynayan var mı?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.