Şimdi Ara

GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU] (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.595
Cevap
26
Favori
43.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Witcher ana konudan geldim ben de çok merak ediyorum daha indiriyorum şu an oyunu. Bir aralar sadece W3 oynama sebebimdi bu oyun. Bakalım nasıl olacak?
  • chaos7 kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldin hocam,bizde Witcher sayesinde sevdik baya.Temel olarak orada ki gwent ile bu baya farklı zira kartlar ve oyun mekaniği çeşitlilik gösteriyor ama siz Witcher'da oynamışsanız alışmanız uzun sürmez birkaç oynamada zaten çözersiniz.
  • ------Güncelleme-----------

Gwent'in PlayStation 4 versiyonu için ilk teknik beta 31 Mart Cuma günü, Türkiye saatiyle akşam 20'de başlayacak ve 3 Nisan Pazartesi sabah 10'a kadar sürecek. Yalnızca PlayStation Plus abonelerine değil, tüm PlayStation 4 oyuncularına açık olan betayı PlayStation Store üzerinden indirebilirsiniz.

Kaynak:http://oyungezer.com.tr/haber/48333-gwent-in-ps4-e-ozel-betasi-31-mart-ta-basliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 31 Mart 2017; 1:2:23 >
  • Acil key lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Montmartre kullanıcısına yanıt
    İlk mesajda nerde key bulabileceğin yazıyor

Ayrıca daha düzgün bir üslup kullanmanızı rica ederim.

• CDP den 1 nisan şakası

GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU]

• Rank 13 Monster Consume, Foltest Ve Scoia Control. Herkesi Bekliyorum

https://www.twitch.tv/nomatterwhaa
  • Bu elemenla maç yaptım canlı yayında, kazandım :D

https://www.twitch.tv/kingblacktoof
  • Dünkü Kısa Yayının Ardından Devam. [R13] Monster Consume, Scoia Control Ve Foltest Spam Deck Ile Rank 15'e Doğru!

Herkesi Bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Bu elemenla maç yaptım canlı yayında, kazandım :D

https://www.twitch.tv/kingblacktoof

Hangi desteyi kullanıyorsun
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Geels monster. O foltest destesi kullandı.

• Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Consume ile oynuyorum bende yeniden.
  • ST bu oyunun kanseri. O kadar direndim oynamamak için ama en sonunda pes ettim. 2 günde rank 12'den 15'e çıktım. Yaptığım deck kaliteli bile değil ama o kadar kolay ki oynaması ST'yi bir şekilde galip geliyorsun oyunun sonunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: miharbi_

ST bu oyunun kanseri. O kadar direndim oynamamak için ama en sonunda pes ettim. 2 günde rank 12'den 15'e çıktım. Yaptığım deck kaliteli bile değil ama o kadar kolay ki oynaması ST'yi bir şekilde galip geliyorsun oyunun sonunda.

Desteyi bi gösterir misin merak ettim nasıl oldu o iş?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

quote:

Orijinalden alıntı: miharbi_

ST bu oyunun kanseri. O kadar direndim oynamamak için ama en sonunda pes ettim. 2 günde rank 12'den 15'e çıktım. Yaptığım deck kaliteli bile değil ama o kadar kolay ki oynaması ST'yi bir şekilde galip geliyorsun oyunun sonunda.

Desteyi bi gösterir misin merak ettim nasıl oldu o iş?

GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU]

Oynaması oldukça kolay. Hiç ince ince hesaplar yapmaya gerek yok. Kartlardan zaten ne yapmaya çalıştığımı anlarsınız.

• sanırsam bu oyunun en yüksek derecesine sahip türk benimdir

85 level 15 rank 4700 mmr geçen gün 4850 mmr falandım ilk 100 deydim

oyunun matchmaking sisteminde problem var 85 level olduğum için 70 den düşük levelli oyuncuları bulmuyor

rakip bulmakta zorluk çekiyorum yani

Nick tanerow123

Bu arada consume ile ST yenmek çok kolay griffin ile scorch aldığınızda yapacak birşeyi kalmıyor ST nin

almasan bile yeniyorsun zaten.Schirru genelde çalışmıyor bile o deck iş yapmaz yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 9 Nisan 2017; 14:34:58 >
  • Rank 15 e 1 Kala. Biraz Monster Ladder Biraz Henselt ve Kanser Scoia Control. Herkesi beklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

sanırsam bu oyunun en yüksek derecesine sahip türk benimdir

oyunun matchmaking sisteminde problem var 85 level olduğum için 70 den düşük levelli oyuncuları bulmuyor

Nick tanerow123

Bu arada consume ile ST yenmek çok kolay griffin ile scorch aldığınızda yapacak birşeyi kalmıyor ST nin

almasan bile yeniyorsun zaten.Schirru genelde çalışmıyor bile o deck iş yapmaz yani

Hocam rank sistemi ilk çıktığında 1.sıra da Türk arkadaş vardı.Kendisi ile tanışmıştım

Edit:Örnek teşkil etmesi açısından Consume deck oluşturabilir misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 9 Nisan 2017; 16:4:16 >

• -Bane kullanıcısına yanıt
    Consume deck değişir dostum kimisi crones oynuyor grave hag kob ve random silver card ile

kimisi crones olmadan oynuyor

kimisi 3 nekker warrior oynuyor sadece nekkerler üzerinden gidiyor.Ben 2 nekker warrior oynuyorum mesela ayrıca behamoth olmadan oynuyorum griffin önemli mesela ST ye karşı scorch çalıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

sanırsam bu oyunun en yüksek derecesine sahip türk benimdir

Nick tanerow123

Avrupa leaderboard'una bakarken görmüştüm seni Türk mü bu acaba diye merak etmiştim hatta 4000 altında insanlar pek bilmiyor oynamayı. O deck ile monster'a karşı skorum 10-1 di. Ama 4000'i geçince yenilmeye başladım.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.