Şimdi Ara

GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU] (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.595
Cevap
26
Favori
43.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gigok

Evet hocam ben de Toussaint bekliyorum. Nilfgaard ın içerisine de hiç koymamışlar bu yüzden beklentilerim daha da arttı Toussaint yönünde. Hocam video bakamıyorsanız akılma gelen değişiklikleri yazayım zaten 7 şubatta patch gelecek.
    Yeni nilfgaard kartları geliyor diğer factionlara da bir kaç önemli kart eklenmiş
    Nr de kendini kopyalayabilen Rever Scout artır kendisini kopyalayamıyor ve gücünü 1'e düşürmüşler.
    Blody Baron artık mezardan kart çekemiyor.Baronu bitirmişler.
    Octivist artık sadece bir kere tetikleniyor ve tekrar ele geri dönmüyor
    Sigdrifa artık permadeth çekemeyecekmiş.

Önemli ve akılma gelenler bunlar.Bizim Baronlu NR destesi tam anlamıyla yalan oldu

Edit: Yüzde 90 wipe gelecekmiş birde

Ooo fena olmuş. Tamda düşünüyordum monster dan nr ye mi geçsem diye. O video linkini atar mısın sana zahmet? Wipe gelecek patch ile mi olacak yoksa genel beta sona erdikten sonra mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 31 Ocak 2017; 13:3:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=mXQYUFHPl4I

Video bu hocam özellikle videonun sonlarındaki yeni animasyonlu kartlara bakmanı tavsiye ederim efsane olmuş. Wipe muhabbeti beta sona erdikten sonra
  • Baron iyiydi neden nerfleme gereği duydular ki gold kart sonuçta,saçma geldi
  • quote:

Video bu hocam özellikle videonun sonlarındaki yeni animasyonlu kartlara bakmanı tavsiye ederim efsane olmuş. Wipe muhabbeti beta sona erdikten sonra

Eyvallah bakacağım. Merak ettim

• quote:

video'yu izledim de baya baya değişikler olacak. Geral aard artık 3 tane kartı itebiliyor.
    Aynen öyle bunlar tüm yenilikler olmayabilir birkaç gün sonra CDPR yayın yapacak belki orda da varsa başka detayları gösterebilir.
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Bencede baron olmamış zaten Nr son zamanlarda popülerliğini yitirmişti. Nr ye çok yüklenmişler bencede medicler sadece bronz çekebilcek , river scoutlar kendini kopyalayamayacak ve baronun bu hali Nr yi tamamen değiştirdi bana göre.
  • quote:

Bencede baron olmamış zaten Nr son zamanlarda popülerliğini yitirmişti. Nr ye çok yüklenmişler bencede medicler sadece bronz çekebilcek , river scoutlar kendini kopyalayamayacak ve baronun bu hali Nr yi tamamen değiştirdi bana göre.

Bize öyle görünüyordur ama dengeli olması açısından böyle olması gerekiyor belkide. Sonra yeni kartları nasıl satacaklar :=)
  • Nickim tanerow123

En son ilk 50 deydim leaderboardda ama almanyaya geldim suan dolayisi ile oynayamayacagim 2 hafta.Muhtemelen ilk 100 deyimdir ama.

1500 civari ranked macim var sanirsam sadece 1 kisi benden fazla yapmis

Nilfgaard isleri iyice bozdu monster ve nilfgaard harici kartlar cöp oldu

• Oyunda spylarını sevdiğim için NR oynardım hep, bunda güzel spy yok diye pek bakmamıştım (hatta sanırım spy yok ). Demin bi kurcalayayım dedim doğru kartlarla birazcık şans ile sağlam deste yapılıyormuş Yalnız adı aynı olan farklı kartlar da desteye eklerken tek kart sayılıyormuş acı bi şekilde test ettim boşa gitti scraptlar

GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU]

Bu arada Nilfgard da baya OP olmuş gelse de test etsek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NamelessWonder -- 3 Şubat 2017; 9:8:50 >

• Selamlar. Maillerimi kontrol ederken beta gelmis. Onun kurallari ve mekaniklerini nereden ogrenebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhonez

Selamlar. Maillerimi kontrol ederken beta gelmis. Onun kurallari ve mekaniklerini nereden ogrenebilirim.

oyunun içinde
  • Baronumu nasıl yalan ederler.. önce şu sociataeli nerflesinler ayıptır.. sonra küfürün adı günah oluyor

• GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU]
  • Şu oyun mobile de çıkar inşallah

• Wipe kesinleşti ödüller yukarda ki resimde gözüktüğü gibi.
  • quote:

GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU]

Önümüzde ki update ile mi olacakmış? En azından rank ve level başına keg verecekler bedava olanlar için bu da bir şey.

Tarihi belli değil wipe geldiğinde olacak olanlar bunlar.
  • Yalnız izlediğim o videolara göre hala sevdiğimin* dirementium bombası iki taraf için geçerli olayı değişmemiş

• twitchde gördüm deckteki kartları gösteren programın adı nedir
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.