Şimdi Ara

GW2 yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyundayken alt+tab yapmışım gibi aşağı atıyor. Oyun kapanmıyor sadece aşağı iniyor 5-10dk da bir. Oyunu pc rahat kaldırıyor o konuda hiçbir sorun yok. Ekran kartı sürücüleri güncel. Zaten oyundan tamamende atmıyor. . Sorun ne olabilir fikri olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: onderyilmaz07

Oyundayken alt+tab yapmışım gibi aşağı atıyor. Oyun kapanmıyor sadece aşağı iniyor 5-10dk da bir. Oyunu pc rahat kaldırıyor o konuda hiçbir sorun yok. Ekran kartı sürücüleri güncel. Zaten oyundan tamamende atmıyor. . Sorun ne olabilir fikri olan?

oyunu kaldırmakla ilgili değilde bir tuş sanırım buna sebep oluyor o sorunu senin saptaman lazım. bir hareketin oyunu alta alıyor olmalı ama hangisi?
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    cevabın için teşekkürler. Baya uğraştıktan sonra sorunun casus yazılımlardan kaynaklandığını anladım. Sanırım online bir oyun olduğu için sistem güvenliğinde açık olduğu için böyle sorunlar çıkartıyordu. Birsüredir virüs tarama yapmıyordum. Yaptım 8-9 tane virüs buldu sildi pc. ve sorun düzeldi. Belki benimle aynı sorunu yaşayanlar olur. Bu yöntemide deneyebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onderyilmaz07

cevabın için teşekkürler. Baya uğraştıktan sonra sorunun casus yazılımlardan kaynaklandığını anladım. Sanırım online bir oyun olduğu için sistem güvenliğinde açık olduğu için böyle sorunlar çıkartıyordu. Birsüredir virüs tarama yapmıyordum. Yaptım 8-9 tane virüs buldu sildi pc. ve sorun düzeldi. Belki benimle aynı sorunu yaşayanlar olur. Bu yöntemide deneyebilirler.

oo geçmiş olsun o zaman combofix ile de bir tararsan iyi olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.