Şimdi Ara

GÜZEL BİR ANTİ-SPYWARE TARAYICISI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tanıtım:
    a-squared Free, ücretsiz bir güvenlik yazılımıdır. Bilgisayarınıza bulaşan truva atlarını, casus yazılımları, reklam araçlarını, internet solucanlarını, klavye kayıt tutucularını(keylogger), "rootkit"leri, numara çeviricileri(dialer) ve diğer kötü niyetli zararlıları tespit edip silebilmektedir. Virüsler dışında algılayıp temizleyemediği zararlı türü bulunmamaktadır. Dünya çapında 4 milyon kullanıcı bilgisayarını kötü niyetli yazılımlardan temizleyebilmek için a-squared Free yazılımına güvenmektedir. Yazılımın kullanımı olağanüstü kolaydır ve tamamen ücretsiz güncellenmektedir.

a-squared Free yazılımı sabit diskinizin her köşesini kötü niyetli yazılımlar için tarayabilmektedir. Tespit ettiği zararlıları sisteminize zarar vermeden temizleyerek sistem performansının hızlanmasını sağlamaktadır. Acil durumlar için zararlı bulduğu dosyaları karantinaya alabilen yazılım bu sayede olası tehlikelerin de önüne geçebilmektedir. En iyi korumayı sağlayabilmek için yazılım kendisini günlük güncellemektedir. Maalesef yazılımın kendiliğinden güncellenebilme özelliği bulunmamaktadır. Bilgisayarınızda tarama yapmadan önce güncelleme yapmanız yazılımdan alacağınız verimi arttıracaktır.

a-squared Free yazılımı olağanüstü kolay kullanımı ile her seviyeden bilgisayar kullanıcısına hitabetmektedir. İster uzman, ister başlangıç düzeyde bir kullanıcı olun yazılımı kullanmakta sıkıntı çekmeyeceksiniz. Lakin unutulmaması gereken durum a-squared Free yazılımının gerçek zamanlı koruma, kendiliğinden güncelleme, virüslere karşı koruma gibi profesyonel virüsten koruma yazılımlarının sahip olduğu özellikleri bünyesinde barındırmadığıdır. Yazılım bir veritabanına sahiptir ve bu veritabanı ile virüsler dışındaki tüm zararlı türlerini tespit edip silebilmektedir. Yani bu araç yerleşik bir tarayıcıdır. Son olarak yazılımın sistemizinde tarama yapabileceğiniz, Türkçe, ücretsiz, kolay kullanımlı, Vista destekli ve çok başarılı bu güvenlik aracı olduğu söylenebilir. ( ALINTIDIR )

Sadece tarayıcıdır. Herhangi bir antivirüsün yanında kullanılabilir.

Programın linki: http://download5.emsisoft.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halton -- 16 Temmuz 2008; 12:16:41 >

• antivirüslerde en iyisi kavramı yoktur, birinin yakalamadığını diğeri yakalıyor
  • Evet doğru söylüyosun. Ama bu program hiçbir antivirüsün yakalamadığı virüsleri buluyor... Ben nerdeyse tüm antivirüsleri kullandım. Nod 32, Kaspersky, Avast.... gibi antivirüs yazılımlarının bulamadığı virüsleri bu program sayesinde buldum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halton -- 15 Temmuz 2008; 14:31:30 >
  • avira olmasın o
  • Ama yinede NOD32 karşı rakip tanımam
  • quote:

Orjinalden alıntı: Macromedia

antivirüslerde en iyisi kavramı yoktur, birinin yakalamadığını diğeri yakalıyor

aynen öyle
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uzaktan Kumandan -- 16 Temmuz 2008; 10:10:15 >
  • Diğerlerinin bulamadığını buluyor çünkü antivirüs değil antispy programı.İşi olduğu için buluyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SoulKeeper

Ama yinede NOD32 karşı rakip tanımam

Katılıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Börtü

quote:

Orjinalden alıntı: SoulKeeper

Ama yinede NOD32 karşı rakip tanımam

Katılıyorum.

ben de nod32 ıle karsılasmadan once kaspersky dıyodum.su anda kesınlıkle nod32 dıyorum
  • İyi de Nod32 falan YERLEŞİK KORUMAYA DAYALI ANTİVİRÜSLERDİR.
    a-squared ise, yerleşik olmayıp ssadece virüs tarayıcısıdır ve kendi içinde liderdir...
  • a-squared Free anti-virüs programı değil,anti-spyware programıdır.Yaptığın alıntıda da bu belirtilmiş zaten...

quote:

Orjinalden alıntı: halton

Evet beyler dediğim gibi dünyanın en iyi antivirüs tarayıcısı. Bu programın adı a-squared free

Tanıtım:
    a-squared Free, ücretsiz bir güvenlik yazılımıdır. Bilgisayarınıza bulaşan truva atlarını, casus yazılımları, reklam araçlarını, internet solucanlarını, klavye kayıt tutucularını(keylogger), "rootkit"leri, numara çeviricileri(dialer) ve diğer kötü niyetli zararlıları tespit edip silebilmektedir. Virüsler dışında algılayıp temizleyemediği zararlı türü bulunmamaktadır. Dünya çapında 4 milyon kullanıcı bilgisayarını kötü niyetli yazılımlardan temizleyebilmek için a-squared Free yazılımına güvenmektedir. Yazılımın kullanımı olağanüstü kolaydır ve tamamen ücretsiz güncellenmektedir.

• Sana katılıyorum retrotime... Antivirüs tarayıcısı derken yanlış söyledim, anti-spyware...
  • komedi başlık yaa arkadasım spy bot search&destroy 1.5 kullanıyorum. türkçe dil desteği de var. bu programın yaptığı tüm işleri görüyor. üstelik spybot yıllardan beri bilenen bir yazılım. bu yazılımı kaç kişi duydu ki.
  • @NeckOne
    Sen duymadısan yapacak birşey yok.Türkiye de nod32 ve kaspersky den başkası millete yalan geliyor sonuçta.Böyle bir yerde yaşıyoruz.A-Squared i duyamayan varsa da şaşırmayız bu ülkede.
  • quote:

Orjinalden alıntı: NeckOne

komedi başlık yaa arkadasım spy bot search&destroy 1.5 kullanıyorum. türkçe dil desteği de var. bu programın yaptığı tüm işleri görüyor. üstelik spybot yıllardan beri bilenen bir yazılım. bu yazılımı kaç kişi duydu ki.

Peki ben niye senin dediğin yazılımı duymadım??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halton -- 15 Temmuz 2008; 20:44:38 >
  • halton kardes başlıkta en iyi anti virüs yazıpda içeriğe anti spy atan birinin bu yazılı duymamasına şaşmamak gerek. piyasada yüzlerce alternatif yazılım var bunların hepsini takip etcek değilim ama şu bir gerçekki 2002 yılından beri spy bot kullanıyorum birçok forum sitesindede herkesin tavsiye ettiği anti spy ware yazılımı odur. alaycı anlaşıldım galiba. maksadım o deyildi
  • Eywallah kardeş...
  • @halton
    İlk mesajını düzenleyerek başlığı değiştirebilirsin.Yoksa bu konu uzayıp gidecek.
  • Nod32 ve spybot,un üstüne tanımam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.