Şimdi Ara

Güzel bi kızla tanıştım ama ilk buluşmadan sonra hemen evlenmek istedi. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
2
Favori
13.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ManyetikRenozans

Arkadaşlar gelişme var ailen şubatta gelsin tanışalım dedi ev odası yatak odası eşyaları dizelim baştan dedi sade bi nikah diyiyor tektaş istiyorum sadece dedi:)

Şimdilik gelişme bunlar dedim bana gel kahve içelim evlenmeden olmaz dedi
    Evlenmeden olmaz= Seninle cinsellik yaşamayı mide bulandırıcı buluyorum, bana ve çocuğuma sağlayacağın maddi manevi komforun peşindeyim, ve tabii ki evlendikten sonra cinsellik falan olmayacak. He bu arada, eninde sonunda "seri" olarak aldatılacaksın, haberin olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence temkinli davranın bukadar acele etmesi kendisini size yamamaya çalışıyormuş gibi bir izlenim veriyo

• nafakahunter hocam o dikkat et.Hemen evlenme telaşındaysa ya nafakahunterdır ya da yaşım geçiyor, biran önce çoluk çocuğa karışayım derdindedir.Amaç sadece bu.
  • Vur kaç

• Hocam acele etmeyin evlilik konusunda. Sizi daha yakından tanımak istiyorum falan diyin. Öbür türlü tanımadan etmeden evlenilmez sonra nafaka vermekten kurtulamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-08210B126 -- 11 Ocak 2019; 12:15:54 >
  • Kardeşim "Olur Evleniriz de Biraz Tanıyalım Birbirimizi" Diyerek Zaman Kazan. Bak Bakalım Karnı mı Şişecek Belalısı mı Var İcrası Hacizi mi Var. Tanışır Tanışmaz Evlenmek İstemek Anormal Bir Durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deveyehendekatlatanadam -- 11 Ocak 2019; 12:23:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nafakaaaa 😂😂

• aidenpearce06 A kullanıcısına yanıt
    Abi iğrençsiniz ya

• Acaba çocuğu var mı ? Çocuk sahibi olmak zor 35 ten sonra o yüzden ama böyle de sanki evlenmek için evlenmek gibi oluyor. Seni tanımak istiyorum de şimdilik bence

• Simdiden yazim, 2 ay sonra evlendim başlığı,1-2 seneye nafaka magduruyum başlıgı açacak.

• arkadaşlar bu şahsa inanmayın sürekli aynı konuyu ayda bir açıyo her kadın bu arkadaşla evlenmek istiyo zaten hiç bi kadın direk evlenelim demez
  • Aboooo

• ManyetikRenozans M kullanıcısına yanıt
    Sakin haa

• Arkadaşlar konuştum biraz bu kadın Almanyada yaşıyormuş evliymiş 35 yaşında çocugu yok severek evlenmiş ama yaşı geçiyor çocuk sahibi olmak istiyormuş benimde evim barkım işim gücüm var evimede bağlıyım heralde o yüzden beni seçti.

Hiçbi kadın hemen evlenmek istemeyen arkadaşlar var bakın yaşm gereği 30 yaş gurubu kadınlarla muhattap oluyorum ve inanın çoğuda evlenmej için can atıyor gidin 35 ine gelen bi kadına yanaşın bakın evlenmek istiyormu istemiyormu en güzelinden tutunda en çılgınına kadar zamanında dönüp bakmaysn kızlar 30 undan sonra etrafımızda pervane oluyor.

Kadınların yaşı 40 a yaklaştımı bazı şeyler için çok geç oluyır onlar için bizim gibi değiller

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ManyetikRenozans M kullanıcısına yanıt
    Aslında sen de 30 civarıysan senin için de geç oluyor yani çocuk yapma kalitesi düşüyor . Goygoy gibi konu açmışsın valla evleneceksen bu kadını dh ye meze etmeseydin keşke abazlar coşmuş yine .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayatının kumarı olur, akıllı davran
  • Bir seneden önce evlenme kendine yazık edersin

• quote:

Orijinalden alıntı: John Wick

Evlenmeden olmaz= Seninle cinsellik yaşamayı mide bulandırıcı buluyorum, bana ve çocuğuma sağlayacağın maddi manevi komforun peşindeyim, ve tabii ki evlendikten sonra cinsellik falan olmayacak. He bu arada, eninde sonunda "seri" olarak aldatılacaksın, haberin olsun

Knk sen evlendin mi? Kültür-bilime hiç uğramıyorsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hdhdjdjdbdbd

Aslında sen de 30 civarıysan senin için de geç oluyor yani çocuk yapma kalitesi düşüyor . Goygoy gibi konu açmışsın valla evleneceksen bu kadını dh ye meze etmeseydin keşke abazlar coşmuş yine .
    Ne için geç anlamadım çocuk isteyen biri değilimki ben yaşım 40 olsa nolacak erkeğim la

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.