Şimdi Ara

Guvercin Yakaladim SSli (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Slim Charles

İşlerim zaten yolunda gitmiyor.   Terasında besleyen birinin büyük ihtimal. Benim terasım yok ki. Ev kendimin olsa sıkıntı değil ama tek başıma yaşamıyorum. Yarın çevreyi soruşturacağım besleyen birisi varsa büyük ihtimal onundur. Yoksa da gidip güvercinlerle uğraşan birine vereceğim. Bir ihtimal evdekilerin fikri değişirse büyük bir kafes alırım artık. Neyse kısaca salma fikrinden vazgeçtim.

Alıntıları Göster

Reis biraz besle ,suyunu ver , ya güvercin besleyen birine ver yada sal bana kalırsa , doğadaki canlıların insanlara ihtiyacı yok , tam tersi insanlar zararlı hayvanlar için , doğalarını maffeden bizleriz , ağaçların bol olduğu bir yere salarsan daha iyi olur.

• Geldim
  • Beels kullanıcısına yanıt

Beelsim yabanci gri renk degil bu, yasayamaz salsa beyaz evcil guvercin olur ya yirticiya olur ya da acliktan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beels

Reis biraz besle ,suyunu ver , ya güvercin besleyen birine ver yada sal bana kalırsa , doğadaki canlıların insanlara ihtiyacı yok , tam tersi insanlar zararlı hayvanlar için , doğalarını maffeden bizleriz , ağaçların bol olduğu bir yere salarsan daha iyi olur.

Alıntıları Göster

Doğa canlısı olsa işim çok kolay olurdu.

Bakalım sahibini bulduk gelip almasını bekliyoruz.

Normalde yemi elimden yemiyordu, kaba koymamı bekliyordu. Artık elimden de yiyor. Kafasını filan da okşayabiliyorum. Yalnız malum güvercin olduğu için acayip s.çıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Beelsim yabanci gri renk degil bu, yasayamaz salsa beyaz evcil guvercin olur ya yirticiya olur ya da acliktan.

Evcilleşen tür yani anladım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.