Şimdi Ara

Güvercin göğsü ameliyatı oldum [SS'li] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
6
Favori
47.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunun ameliyatsız tedavisi var. Bende uyguluyorum tedaviyi.

Edit: Niye eksilediniz la? Var işte ameliyatsız tedavisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ragnar Lodbrok -- 15 Temmuz 2014; 17:45:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genesis.

Çok geçmiş olsun, şu an nasılsın? Ben de skolyoz ameliyatı olacaktım omurgam yamuktu bizim de senin gibi demir sokacaklardı fakat omurgayı söküp hayatın boyunca taşıyacağın 1 metrelik titanyum çubuklar var bizde, 2 seneye çıkmıyorlar yani. Yaptırmamayı tercih ettim. Senin ağrın falan var mıydı?

Benim annemde de var o hastalıktan. Çok ilerlediği için ve yaşlandığı için ameliyat yapamıyorlarmış. Çok ağrısı var, en ufak iş yapsa sırtı ağrıyor. Bence bu ameliyatı bi düşünün hocam. İleride çok ağrılı oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçmiş olsun.
  • srenkenstein kullanıcısına yanıt
    benim bildiğim kadarıyla kunduracı göğsü hastalığı göğse baskı uyguladığı için sağlık açısından sorun teşkil edebiliyormuş ama bu güvercin göğsü dışa doğru olup bir baskı yaratmadığı için sadece estetik açıdan kaygı uyandırabilir bende de güvercin var
  • quote:

Orijinalden alıntı: srenkenstein

Geçmiş olsun bende de var da sırf görüntü için olmayı düşünmüyorum. Tabi düz olaydı iyiydi

sağol sanada geçmiş olsun görüntüsü rahatsız etmiyorsa gerek yok ama rahatsız ediyorsa olmanı tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: affiliation

BENİM DE KENDİ BAŞKA 1 AMELİYATIM AKLIMA GELDİ; DAMAR YOLU AÇMALAR, SOĞUK NARKOZU YEMELER, UYANIRKEN YAŞANAN O FİLM EFEKTİ GİBİ ETRAFIN KARANLIK OLMASI, KOLUNDAN MUSLUKTAN İÇERİ AKAR GİBİ AKAN ANTİBİYOTİKLER AĞRI KESİCİLER... ALLAH KİMSEYİ AMELİYAT MASASINA YATIRMASIN İNŞALLAH.

Nickini görünce IZMIR <33 falan bekliyordum

Hocam geçmiş olsun.

• Hepsini okudum dostum öz guvensiz insanlar bişe yapamıyor gerçekten hadi iyisin gene bnmde başımda bi sivilce belası var izleir v.s ama Allah daha beterinden saklasın

• quote:

Orijinalden alıntı: aboveusonlysky21

benim bildiğim kadarıyla kunduracı göğsü hastalığı göğse baskı uyguladığı için sağlık açısından sorun teşkil edebiliyormuş ama bu güvercin göğsü dışa doğru olup bir baskı yaratmadığı için sadece estetik açıdan kaygı uyandırabilir bende de güvercin var

aynen güvercin göğsü sadece görüntü olarak rahatsızlık veriyo başka birşeye etkisi yok
  • geçmiş olsun brocan
  • quote:

Orijinalden alıntı: haklısın toprAAm

geçmiş olsun.

çok teşekkürler çok sağolun
  • Dostum gecmis olsun

• Geçmiş olsun

• venekarj123 V kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun bu dertten muzdarip olan varsa çok yardımı dokunacak bir konu olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rtaad

geçmiş olsun brocan

çok sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforgiven1127

Geçmiş olsun bu dertten muzdarip olan varsa çok yardımı dokunacak bir konu olabilir.

çok sağolun aynen çok yardımı olacak çünkü bunu kimse yapmamış elimden gelidğince yardım edicem inş
  • quote:

Orijinalden alıntı: AloneAssassin

Dostum gecmis olsun

çok sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: oKtay1940

Geçmiş olsun

sağolun teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scritous

Gecmis olsun hocam en kolay gozulen ameliyat bile buyuk sikinti.

aynen öyle çok sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: enkarizmanickbende

Afterin koçum bravo inşallah kısa zamanda tamamen iyileşirsin. Bende apandist olsun, kıl dönmesi olsun, anal fistül olsun bir kaç kere bıçak altına yattım, insan sağlığının değerini anlıyor. Allah kimseyi düşürmesin hastanelere, antibiyotiği ayrı dert, anestezisi ayrı dert, gecesi ayrı dert..

Geçmiş olsun aslan.

çok sağolun inşallah sizede geçmiş olsun
  • Peki spor yapabilir misim? Vucut gelistirme fln sikinti yaratir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coco.Jambo -- 15 Temmuz 2014; 11:34:38 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.