Şimdi Ara

Güvenlik Sertifikası Sorunu [ÇÖZÜLDÜ]-CHROME (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
472.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • SERTİFİKA Sorununu gidermek için sadace 1 dakikanızı ayıracaksınız

Bilgisayarın tarihini bu güne ayarlayın...

CHOREME'yi veya İNTERNET EXPLORER'i kapatıp tekrar açın Mutlaka oluyor (DENENDİ)
  • bende başka bir yöntem buldum eğerki güvenlik sertifikası hatası alıyorsanız büyük ihtimal bios pili bitmiştir ve siz pcyi açtığınızda direk internete girerseniz ve ondan sdonra saat tarih ayarları yapmaya çalışıyorsanız büyük ihtimal aynı sorun ile karşılaşacaksınız pcyi kapatın fişten çekin 10 saniye sonra geri takın saat tarih sıfırlanmış olacaktır internete girmeden önce saati tarihi güncelleyin sorun ortadan kalkacaktır ilginç ama bende böyle oldu 1 saat uğraştıktan sonra çözdüm bu şekilde
  • ben cheat engine 6.4 u indircem girmekte olduğunuz sitede zararlı yazılım içermektedir diyor nasıl hallederim
  • chrome'u güncelleyin sorun hallolacaktır.
  • GOOGLE CHROME ' YE BİR SERTİFİKA YÜKLEDİM . BU SERTİFİKA GÜVENLİK KÖK SERTİFİKA YETKİLİLERİ BÖLMESİNE YÜKLENMİŞ. BU SERTİFİKAYI NASIL KALDIRIRIM.

Not: chrome'i sildim tekrar yükledim silinmedi.@
  • koktas61 K kullanıcısına yanıt
    ayarlar - gelişmiş ayarlar - sertifikaları yönet - güvenilen kök sertifikalar...buradan kaldırmak istediğin sertifikayı seç ve kaldır..
  • Bende Sertifikaları yönet kısmı yok yardımcı olur musun?
  • Dediğin herşeyi yaptım ama düzelmedi. Sebebi nedir?
  • Burada yazan her şeyi yaptım. saat güncel program güncel pc sıfır yeni açıldı. herşey yasal ve güncel. yok yok yok çözülmüyor bu meret. tüm tarayıcılar aynı sertifika hatası diyerek hiçbir siteyi açmıyor. güvenlik duvarı kapalı, internet güvenliği minimumda .... çıldırıcam yaaaa

• katara1 kullanıcısına yanıt

sorunu çözebildinizmi bendede aynı sorun var çözemiyorum

• Bu sorunu uzun süre araştırdım ve Sonunda MalwareBytes isimli antivirüs programı ile taratınca çözdüm.

• Format atıp win7 yeniden kuran ve sertifika hatası yaşayan arkadaşlar için çözüm yolu:(Bizzat kendim denedim ve düzeldi)

1-windowsu kurduktan sonra öncelikle sisteminize uygun win7 için sp1 i (kurulu değil ise) kurunuz.

2-sisteminize uygun olan (32 veya 64 bit) KB3020369 .KB3125574 . KB947821

güncellemelerini indirerek yükledikten sonra İE 11 indirerek kurunuz..( güncellemeleri yüklemeden önce update hem hata veriyor hem İE 11 yüklenmiyordu)

İşlem bu kadar.

not: Bilgisayarınızın saatinin doğru olduğunu varsayıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afelus -- 17 Temmuz 2021; 23:29:20 >
  • afelus A kullanıcısına yanıt

Güncellemelerin hepsini yaptım. Sorun çözüldü.

Edit:Laptop sürekli takılmaya başladı. Güncellemeler öncesi yedekleme yapmıştım. Mecbur geri yükleme yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rapi-d -- 19 Ocak 2022; 23:1:47 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.