Şimdi Ara

Güvenli mi ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.bizdeuygun.com/LG-G2-D802-16GB_125340.html?gclid=CIvJ6ob6j7wCFUgJwwodAw4Alg

İyi akşamlar beyler bu lg g2 telefonunu bu siteden almayı düşünüyorum yorumlarınız bekliyorum 1 Şubata kadar :D

• buna bu kadar para verecegınıze
    teknojıx ten tr garantılı alın 1315 TL ye
  • Ben almamanı tavsiye ederim ürün desteği yoktur genelde böyle firmaların. sana tavsiyem media markt. teknosa darty vs.. gibi yerlerden al. çok pahalı geliyorsa. git bi tane telefoncudan al. imzasını atsın üzerine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert2844

Ben almamanı tavsiye ederim ürün desteği yoktur genelde böyle firmaların. sana tavsiyem media markt. teknosa darty vs.. gibi yerlerden al. çok pahalı geliyorsa. git bi tane telefoncudan al. imzasını atsın üzerine.

Bahsettiğiniz yerlerin ürün desteği var mı? Yok. Kapalı kutulu jelatininde bir telefon veya herhangi bir teknolojik ürün alırsan mağazadan çıkıp geri dönsen bile yüzüne bakmazlar. Çünkü artık garantiyi sağlayan firmayı ilgilendiren sorun olur artık.
  • Wiperagain kullanıcısına yanıt
    alacagınız yer LG garantılı urun satmıyor 1400 TL ye yakın fıyat dıkkatlı olun paranız zıyan olabılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: xperia_hkn

http://www.bizdeuygun.com/LG-G2-D802-16GB_125340.html?gclid=CIvJ6ob6j7wCFUgJwwodAw4Alg

İyi akşamlar beyler bu lg g2 telefonunu bu siteden almayı düşünüyorum yorumlarınız bekliyorum 1 Şubata kadar :D

Dostum bizde uygundan ben alışveriş yaptım. Son derece memnun kaldım daha 1hafta önce arkadaşım yaptı bir alışveriş oda cok memnun ödüllü bir site. Vatanbilgisayardan paramı 25günde aldım, biz deuygun 4günde hesabıma aktardı... Alacağın ürünün detaylarına bakmadım garanti falan nedir bilemiyorum ama site cok güvenli diyorum 2tane cok somut örnek var, diğer sitelere göre kısöen daha uygun....

Ben tavsiye ederim...

Edit: garantililere bak istersen hemen hemen bı fiyatlara bulursun guraks mıydı biyer var TİM diyolar bir araştır cok uygun garantili satısları var. Alısveriş yapmadım ordan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mete34mete -- 21 Ocak 2014; 22:20:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• acura07 kullanıcısına yanıt
    Ben aldım. Ürün kapalı kutu ambalajında geldi ve sorgulattım LG Türkiye garantili gidip Teknosa ya bilmem neye kazıklanmaya gerek yok diyorum. Yine de görüşünüze saygı duyuyorum.
  • arkadaşlar internetden hiç alis veriş yapmadim o yüzden sorularim saçma gelebilir o yüzden kusura bakmayın (:
    şimdi ben bu telefonu aldım telefon sorunlu çıktı geri iade edebiliyor muyum rahat bir şekilde kafam ağrımadan acaba bir hafta içerisinde birde delta garanti nasıldır acaba bilen varmı hangi garantiler iyidir hangisi kötüdür bilen bunları da paylaşırsa güzel olur

• bizdeuygun depo'dan satış yapıyor,ben öyle aldım mesela. İSTOÇ/Bağcılar'da Keleş Elektronik adıyla yerleri mevcut. Daha önce de xperia ion almıştım internet üzerinden, 1 günde gönderdiler ve daha hiçbir sorun yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wiperagain

Ben aldım. Ürün kapalı kutu ambalajında geldi ve sorgulattım LG Türkiye garantili gidip Teknosa ya bilmem neye kazıklanmaya gerek yok diyorum. Yine de görüşünüze saygı duyuyorum.

Suanki sattiklari urun paralel ithalat distribitor garantili....

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

quote:

Orijinalden alıntı: Wiperagain

Suanki sattiklari urun paralel ithalat distribitor garantili....

Buna dikkat etmek gerekir öyleyse. Haklısın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.