Şimdi Ara

Güvenilir Olmayan Kurumsal Geliştirici

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
17.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, tutuapp den 4 tane oyun yüklemiştim ve birkaç aydır sorunsuz çalışıyordu ama bugun başlıkta belirttiğim hatayı veriyor. Doğrulamaya çalışsam bile doğrulanmıyor. Sadece tutuapp de olmuyor internetten yüklediğim her uygulamada oluyor. Silip yüklemekten sıkıldım. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Biraz bekle, herkesin lisansları gitti yeniliyorlar, tutunun twitterini takip et

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende baktımda baya kaç gün surer tahmını

• Hepsini sil bir daha yükle bende de aynıydı düzeldi şimdi.

• 1 hafta sonra tekrar aynısı olucak ama

• Çözümü yok mu bunun ne saçma şey androide geçmenin bir başka sebebi daha.

• çözümü çok kolay, çalmayın. Adamlara bak yaaaa, hem çalıyorlar hemde şikayet ediyorlar. Sorsan “Elhamdulillah Müslümanım” derler. He canım he.

Şimdi bazı aklıevveller sormadan söyleyeyim, benim bütün yazılım ve müziklerim v.s hepsi legal.

• Extreme Victory kullanıcısına yanıt
    Müslümandan mı çalıyoruz biz ?

• Ctsra C kullanıcısına yanıt
    Müslümandan çalmayınca bu sevap mı?

Umarım bunu espiri olsun diye yazdın. Hani bunun helal/haram olup/olmadığını anlamak için dini bilgiyede gerek yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Zihniyete bak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ağlayın

• Arkadaşlar konuyu hortlatıcam ama kusura bakmayon.. bu konuda çözüm bulabilen var mı? Tutuapp dan dün 1 gb oyun indirdim henüz kuramadan tutuapp ı açamıyorum :( ayarlardan uygulamaları doğrula dediğimde de hiç bir şey olmuyor :(( fikri olan var mı?

• Bende hortlatıcam bşr tane video player indirdşm tutu app tan sizce güvenilir mi kredi kartı vs kullanıyorum ipadde çalınmasın sonra

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmenecer

Arkadaşlar konuyu hortlatıcam ama kusura bakmayon.. bu konuda çözüm bulabilen var mı? Tutuapp dan dün 1 gb oyun indirdim henüz kuramadan tutuapp ı açamıyorum :( ayarlardan uygulamaları doğrula dediğimde de hiç bir şey olmuyor :(( fikri olan var mı?

https://youtu.be/Cy9B_NMAy-s

burda anlatıyor sorunsuz

• Çok teşekkür ederim dostum inşallah anlattıkları gibi olur.. Kurdum şimdi görücez bi kaç güne 😃

• Extreme Victory kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsunuz da mcpe indirmeye kalktığında google play de 25 tl iken app store de 50 lira ve androidde ücretsiz olan pek çok uygulama ios ta 2 lira ben indirip iki gün sonra sileceğim oyuna para vermek istemem burada asıl çala apple. Bir daha telefon alacaksam android tercih edeceğim en azından rahat rahat kullanırım batarya eskidi diye yavaşlama yok bozulunca apple servis te tonlarca para harcama derdi yok miss

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.