Şimdi Ara

Gürcistana Yerleşmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ülkemizin şartları ve ileriye donük baktıgımız zaman bu zıhnıyetle ve bu yonetim anlayışı ile bırlikte ilerde cok buyuk bı farklılık olmayacıgı aşikar.

Bu sebepden ötürü en azından cocuklarımız ıçin gürcistana yerlesıp ordan belkı ılerleyen donemlerde avrupa birlige girebılır ordan bizlerede avrupa kapısı acılabılır.

Her ne kadar ülkemiz şu anda gürcistana göre daha üst sevıyede bir ülke gibi gözüksede ülkemızdekı vergilendırme ve savaş eşiginde olmamız nedeni ile bana oldukca

mantıklı geliyor gürcistandan avrupa birligine girmese bile dolar şu an orda 2,80 civarlarınde ve gürcü parası tl karsında daha degerli ve pıayasa bakarsak etrafdakı

gürcü plakalı araclarıda baz alırsak ülkemıze gore daha uygun bı yasam ortamı var asgari ücret orda ne kadar bilemıyorum.Birkac kişi ve orda yaşayanlardan aldıgım

bilgilere göre orda arsa ve evler yaklasık 30 bin dolar (60 70 bin tl) cıvarında alınabılıyomus hem denize yakınmıs konum olarak ve 5 yıl orda kalırsanız vatandaşlık
    verile biliyomuş.

İnsanın aklından gecmıyo degil neden olmasın Gürcistan bilgisi olan varsa buyursun en azından yanlıs veya dogrularımızı bulalım.

• 5yıl nasıl yaşayacaksınız? işiniz var mı orda?
  • Meslek sorun degıl var ama zaten ordada illaki iş imkanı vs bulunur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.