Şimdi Ara

GunZ TurK Client (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
17.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ya 70 lwlim speedattack ne farkeder premium oynayış öneml
    abi
  • arada açsalarda girsek oyunu fena olmaz aslında

• quote:

Orijinalden alıntı: Torque4Ever

arada açsalarda girsek oyunu fena olmaz aslında

başka bi konuda oynamayın diosun burdada açsalarda oynasak diosun
  • oyunu açtılar girdik yeni bir arkadaş gm olmuş hemde süresiz .. Sürekli walldan geçiyor " İstanbul kıyamet vakti oynayan pm atsın lobiye gelsin vs" Şifreleri istiyor vermeyenleri banlıyor Respect - Binchy isimli charlarımın idleri banladı site zaten uçmuş..
  • Merhaba Cem Abi,

Oyunda eskisi gibi lvl kasılmıyor bunun sorunu nedir? ve başka bir sorum daha olacak cem abi oyunda hiç gm yok herkez kafasına göre hack açıyor

Eski Gmleri Geri İstiyoruz!!
  • Oyun Güzele benziyo bi sorum olucaktı sadece sword kullanılan maclar da oluyomu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: [CrazyStyle]

Merhaba Cem Abi,

Oyunda eskisi gibi lvl kasılmıyor bunun sorunu nedir? ve başka bir sorum daha olacak cem abi oyunda hiç gm yok herkez kafasına göre hack açıyor

burası gunzturk forumu değil bunu gunzturk ün kendi forumunda söle site verirdim ama yasak

Not:cem in oyunla ilgilendiğini sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Sync]

quote:

Merhaba Cem Abi,

burası gunzturk forumu değil bunu gunzturk ün kendi forumunda söle site verirdim ama yasak

Yeterince Para yapınca bırakmıştır.. Facebook grubuna sunucularımız amerikadadır tarzında yazıları vardı zaten ne bekliyosun böyle bi serverdan, ev PC e kurulmuş bişeydi zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheKinQ

quote:

Orijinalden alıntı: [Sync]

quote:

Merhaba Cem Abi,

Yeterince Para yapınca bırakmıştır.. Facebook grubuna sunucularımız amerikadadır tarzında yazıları vardı zaten ne bekliyosun böyle bi serverdan, ev PC e kurulmuş bişeydi zaten

dün kapandı zaten serwer son zamanlarda oyunda hiç gm yoktu isteyen istediğini yapıyodu hatta dolandırıcılar bile çıkmıştı ben cem im diyip kontör karşılında gm lik veriyolardı tabi kontör ü alıp gm liği vermiyolardı
  • oyun su anda calsıyomu ? linkler bozuk ama
  • Oyun kafasına göre gidip geliyor xD
  • müdür bari yeni server fln acın bole bos bos olmuyo

[KoLeRa]
  • beyler bırı yardımcı olabılırmı oyuna kaydoldum ama bır turlu ındıremedım verılen lınkte ıse yaramıoyor ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.