Şimdi Ara

Gunz.. parmak düşmanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam gunz cılar :p bu gunzı bir kaç sene önce oynamıstım hatta hayatımda tabiri caizse çılgınlar gibi oynadıgım tek oyundu hele bide iyi oynamaya basladıktan sonra... Hatta parmaklarım bu oyun yuzunden yamuldu Şoyle ijji den tekrar bakıyım dedim ama eski heves yok malesef siz nerelerdesiniz oynuyormusunuz hala? eski tadı çıkıyormu o zamanlar second duel gelicek diye heyecanlanırdım hala gelmemis :) ortamı ozledim shot gunları ozledim ama parmaklarıma acıyorum kısa sureligine donmek isterim nereler iyi bi oneriniz varmı acep

• second duel önümüzdeki yıla kadar çıkıcak inşallah tam tarih verilmesede 2011 in sonunda çıkıcak diye maiet in sitesinde yazıldı
    bütün türk ler oyunu bıraktı çoğu kişi oynamıyo euro falan git oyna
  • inş. çıkar :) eski tayfadan ses seda yok ijji zaten berbat olmus euro ya girdim 2 gundur hala eski havasında hosuma gitti kac senedir adam isini yapıyor:)

Second duel de döner buyuk ihtimal herkes ama bu kadar uzun surmemesi lazımdı kac sene gecti ya :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vulpecula

inş. çıkar :) eski tayfadan ses seda yok ijji zaten berbat olmus euro ya girdim 2 gundur hala eski havasında hosuma gitti kac senedir adam isini yapıyor:)

Second duel de döner buyuk ihtimal herkes ama bu kadar uzun surmemesi lazımdı kac sene gecti ya :d

yeni bi gunz açıldı Hero Gamers Gunz herkesin ping i 0 daha demin girdim baktım adamlar her şeyi süper yapmışlar uzun süreli bi serwer olucağına eminim şu anda normal serwer ında 1000 online var (serwer açılalı çok olmadı) ping olmayan beta serwer ında 100kişi var

kötü olan tarafı oyun Brezilya yapımı ama oyunun içi tek kelimeyle MÜKEMMEL sitesi falan adamlar fazlasıyla ayrıntıya girmişler beta serwer yeni açıldı açılalı 1 hafta falan oldu şu anda girmedim daha oyuna girerken beni atıyor ama lobby si oyuna giriş ekranı serwer lar falan muhteşem cw yi bırak duel tournament bile var

https://gunz.herogamers.net/

beta serwer ı indirmek istersen

http://foro.herogamers.net/showthread.php?t=21341
  • Bende gunz'ı 5 sene kadar oynadım sayılı türkler arasına girmiştim . Hiçte pişman değilim 30 yaşına da gelsem gunzda yaşadığım anılarımı asla unutmıcam
  • dostum 5 sene gunz ? umarım sürekli oynamamıssındır
  • Fairy Tail nickname nedir?
  • Hortlatmak gibi olucak ama zamanında bende cok oynamıstım sanırım 1.5 yıldan fazla. ijji olsun privateler olsun güzel günlerdi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.