Şimdi Ara

Gunz Online DA mukemmel ss ler Show

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar size yavaş yavaş ss yollıcam gavurları ezem bi hele sole sızde yolayın ss leri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revoler -- 13 Haziran 2006; 14:01:50 >

• Gene Show yaa su gavurlar beni cok gulduruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revoler -- 13 Haziran 2006; 13:58:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: revoler

Gene Show yaa su gavurlar beni cok gulduruyor

http://img102.imageshack.us/my.php?image=gunz0030zn.jpg
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcsatan

Bu mesaj silindi.
    arkadaşım oyunu cok iyi bildiginimi sanıyorsun senn bunları bende biliyorum burda artık iş taaşaga doındugu icin bole tmm mı ama tavsiyen icin saol genede sizin gibileri pistlerde gormek lazım
  • bide bakj bakım burası dungean mıı dungeonda light fight kullanıyorum merat etme sen tmm kardeş bilmişlik taslamassan iyiy olur tmm ben burda ne solemeye calışıyom gavurları exelim diyom sen bilmişlik aslıyon sen yokken ben vardım bu sahalarda sen daha bende cok sey ogrencen aslanım
  • quote:

bide bakj bakım burası dungean mıı dungeonda light fight kullanıyorum merat etme sen tmm kardeş bilmişlik taslamassan iyiy olur tmm ben burda ne solemeye calışıyom gavurları exelim diyom sen bilmişlik aslıyon sen yokken ben vardım bu sahalarda sen daha bende cok sey ogrencen aslanım
    ama kardeşim bu senin taktığın silah güçsüze benziyor zaten güçsüz :) senin o lvline göre en iyi silah Maxwell LX30 BU SİLAHI neden takmıyon da gidiyon ezik silahı takıyon??? ben onu anlamış deilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soul_Master -- 23 Haziran 2006; 12:50:56 >
  • şu silahın güçsüzlüğünden de 17 kere ölmüşsün eyer silahın güçlü olsaydı bel ki de 9 10 kere ölmüş olurdun.
    quote:

Orjinalden alıntı: revoler

• yaa burda benim acemilik zammm larımorası mole ama maxwell vardı almadım istemedim ezmek istedim mermim bittiginde dire q ya basıyomda
  • quote:

yaa burda benim acemilik zammm larımorası mole ama maxwell vardı almadım istemedim ezmek istedim mermim bittiginde dire q ya basıyomda
    tamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soul_Master

tamam

Alıntıları Göster
    tmm senin için oyunu download ediyorum kapışalım ^.^ ben 1 lvl charla gircem sen kac lvl le girersen gir k ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcsatan

tmm senin için oyunu download ediyorum kapışalım ^.^ ben 1 lvl charla gircem sen kac lvl le girersen gir k ?

Alıntıları Göster
    GEL BENLE KAPIŞ 30 LVLİK ADAMIM WAR CVP YAZ
  • quote:

bide bakj bakım burası dungean mıı dungeonda light fight kullanıyorum merat etme sen tmm kardeş bilmişlik taslamassan iyiy olur tmm ben burda ne solemeye calışıyom gavurları exelim diyom sen bilmişlik aslıyon sen yokken ben vardım bu sahalarda sen daha bende cok sey ogrencen aslanım
    quote:

arkadaşım neden yabancı ları ezmek istiyorsun onlara karşı bi sıkıntın mı var?

birde oyundaki becerin ordaki sıraya göre belli olmaz belki adamların çoğunu ks ile aldın bunu biz bilemeyiz

sen bize replay yolla bizim için daha makbule geçer

sprayer da güzeldir ne yorulursun nede bileğin ağrır!

halbuki bf isen her darbede parmakların biraz daha acır ve asıl marifet bf dir diye düşünüyorum sprayer lar için tek bilmeleri iyi nişan alma!
    bu arada yabancı lara karşı saygı ve sevgi gösterelim onları küçük düşürmeyelim bu oyunda onlardan çok iyi oynayanlar var eğer onlar olmasaydı sizce bu oyun oynanırmıydı? server ların hepsi bomboş olurdu savaşacak adam bulamazdın o zaman da bi zevki kalmazdı! bu oyun onlar sayesinde güzel onlar sayesinde skor yapıp onlar sayesinde eğleniyoruz lütfen onlara karşı biraz daha düşünceli davranalım

• quote:

Orijinalden alıntı: _Diego_

quote:

arkadaşım neden yabancı ları ezmek istiyorsun onlara karşı bi sıkıntın mı var?

birde oyundaki becerin ordaki sıraya göre belli olmaz belki adamların çoğunu ks ile aldın bunu biz bilemeyiz

sen bize replay yolla bizim için daha makbule geçer

sprayer da güzeldir ne yorulursun nede bileğin ağrır!

halbuki bf isen her darbede parmakların biraz daha acır ve asıl marifet bf dir diye düşünüyorum sprayer lar için tek bilmeleri iyi nişan alma!
    bu arada yabancı lara karşı saygı ve sevgi gösterelim onları küçük düşürmeyelim bu oyunda onlardan çok iyi oynayanlar var eğer onlar olmasaydı sizce bu oyun oynanırmıydı? server ların hepsi bomboş olurdu savaşacak adam bulamazdın o zaman da bi zevki kalmazdı! bu oyun onlar sayesinde güzel onlar sayesinde skor yapıp onlar sayesinde eğleniyoruz lütfen onlara karşı biraz daha düşünceli davranalım

Alıntıları Göster
    ya anlamadığım bişi var, ben tüfek kullanıyorum diye sprayer noob diyolar, butterfly yapıyorum bf noob diyolar, stab yapıyorum hacker noob diyolar, hiç bi özel hareket kullanmıyorum noob diyolar, bi yardım napsam ben nerelere kaçsam da kurtulsam

ha bide şu sinir bow olayı var, bow yapsan ilk saldırınca yok şikeci önce vurdun son saldırınca yok ezik çok yavaş oynuyo

abi ortasını söleyin banaaa :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Draziw

ya anlamadığım bişi var, ben tüfek kullanıyorum diye sprayer noob diyolar, butterfly yapıyorum bf noob diyolar, stab yapıyorum hacker noob diyolar, hiç bi özel hareket kullanmıyorum noob diyolar, bi yardım napsam ben nerelere kaçsam da kurtulsam

ha bide şu sinir bow olayı var, bow yapsan ilk saldırınca yok şikeci önce vurdun son saldırınca yok ezik çok yavaş oynuyo

abi ortasını söleyin banaaa :D

Alıntıları Göster
    1. her zaman noob derler bu iş böle bana gelio adam full healle kesiom noob oluyorum buna alısmak lzm yapacak bişi yok
    2.bow olayında karsılıklı selam verirsin selamı önce hemen ver adam verdikten srna ayağa kalktığı an vurmaya başla inan bana bu arada pek korunamazlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tholan -- 5 Ağustos 2006; 22:52:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tholan

1. her zaman noob derler bu iş böle bana gelio adam full healle kesiom noob oluyorum buna alısmak lzm yapacak bişi yok
    2.bow olayında karsılıklı selam verirsin selamı önce hemen ver adam verdikten srna ayağa kalktığı an vurmaya başla inan bana bu arada pek korunamazlar

Alıntıları Göster
    tamam ben bilmiyorum demedim bow u yahu :D

da bowu bitirip adam kalktığı an dalınca oyundan kickleniyorum, bowu bitirip geri kaçınca korkak oluyorum ve hepsinin sonunda noob oluyor...

niye önüne gelene ezik deniyo bu oyunda anlamadım ya :D eskiden sana noob diyenin ss ini maiet e yollayınca banlanıodu ne güzel oluyodu...

• quote:

Orijinalden alıntı: Draziw

tamam ben bilmiyorum demedim bow u yahu :D

da bowu bitirip adam kalktığı an dalınca oyundan kickleniyorum, bowu bitirip geri kaçınca korkak oluyorum ve hepsinin sonunda noob oluyor...

niye önüne gelene ezik deniyo bu oyunda anlamadım ya :D eskiden sana noob diyenin ss ini maiet e yollayınca banlanıodu ne güzel oluyodu...

Alıntıları Göster
    alın benim lvl 21 halim

şu an lvl 24 üm

http://img213.imageshack.us/img213/2964/gunz012nf5lh7.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: FirstClass

alın benim lvl 21 halim

şu an lvl 24 üm

http://img213.imageshack.us/img213/2964/gunz012nf5lh7.jpg

Alıntıları Göster
    buda benim char :))
    http://img386.imageshack.us/img386/6540/crusardtrlr6.jpg

bu da arkadaşın ama su ara oynamıyor ben kasıyorum
    http://img364.imageshack.us/img364/5945/noobnu6.jpg

benim noob charlarım bunlar inş beğenirsiniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Tholan

buda benim char :))
    http://img386.imageshack.us/img386/6540/crusardtrlr6.jpg

bu da arkadaşın ama su ara oynamıyor ben kasıyorum
    http://img364.imageshack.us/img364/5945/noobnu6.jpg

benim noob charlarım bunlar inş beğenirsiniz...

Alıntıları Göster
    millet bnle kapışcak varmı en son sevrdayım lvl 8 ama 15lik leri harcıyorum isteyen gelirr

not:elimde hiç silah yok biede kılıç kullanmayı bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: HeaVen eviL

millet bnle kapışcak varmı en son sevrdayım lvl 8 ama 15lik leri harcıyorum isteyen gelirr

not:elimde hiç silah yok biede kılıç kullanmayı bilmiyorum

Alıntıları Göster
    noobkillar hacklenmemişmiydi?
    crusard senmiydin
    ben baya bi süredir oynamıyorum oynu
    SS alim bi girip gösterim eziq charımı bende
    1-2 ay önceye kadar oynayanlar bilir
    mansionda 1.liği kapıcak adama pek rastlayamazsınız nerde
    mansion 8kişilik atkdef berserk deathmatch fln olursa ben ordayım elite1de takılırdm genelde

• quote:

Orijinalden alıntı: Alone_In_The_Dark

noobkillar hacklenmemişmiydi?
    crusard senmiydin
    ben baya bi süredir oynamıyorum oynu
    SS alim bi girip gösterim eziq charımı bende
    1-2 ay önceye kadar oynayanlar bilir
    mansionda 1.liği kapıcak adama pek rastlayamazsınız nerde
    mansion 8kişilik atkdef berserk deathmatch fln olursa ben ordayım elite1de takılırdm genelde

Alıntıları Göster
    http://img251.imageshack.us/my.php?image=gunzcharisn00bjv5.jpg
    işte bnm n00bis
    1-2 hafta sürmüştü bunu yapmak
    spray tüfeqlerini süper kullanırım
    2roket alarak towndada coştuğum bilinir
    işte benim n00b yukarda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.