Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (786. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.252
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim elimde olan bir şey değil maalesef

Ben iletiyorum, arkadaşım patrona sunuyor. O uygun görürse, gereken yapılıyor.

Genel politikalar gereği sürekli olarak dip fiyattan satış yapmamız, sonunda bize bayrak çektirebilir
  • Yokluğumu aratmayıp, birbirine yardımcı olan tüm forum üyelerine bir teşekkürü borç bilirim.

İyiki varsınız
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Kim onlar? :) yazınız arkadaş listemize ekleyelim, saygılar.
    Çok geçmiş olsun hocam dikkat et kendine havalar soğudu.
  • Birçok müşterimiz var bu şekilde, geçmiş sayfalarda fazlaca rastladım

Arkadaşça bir ortam oluşturulduğu için çok mutluyum.
    Rica ederim, size de geçmiş olsun ayrıca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Geçmiş olsun acil şifalar.
    Hocam mesaj attim chuwi hi8 pro gonderin diye daha cvp vermediler.kargoyu 45 $ yazin dedim.yok dediler.sonuclansin size kargoyu dusuk yazmalari icin sizden yardim isticem

Başarılar diliyoruz, ben de sırf GearBest'den haberdar ve takip için buraya üye oldum:) her gün 1 saat kadar buradayım çay kahve yok sağlık olsun:) siz varsınız kâfi :)
  • mura2163 kullanıcısına yanıt
    Ziraat bankasının kredi kartınıda kabul etmedi. Kart internete açık müşteri hizmetleri sorun görünmüyor dedi ama çözemedim bir türlü.

Gearbest te kabul etmedi. Ziraat,iş bankası,halk bankası hep hata veriyor.

-internet alışverişlerine açık kartım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frhtzkn -- 26 Ekim 2017; 12:21:9 >
  • ReiCheN kullanıcısına yanıt
    Hocam kartlarım alışverişe açık. Bu hatayı verdiği zaman bankayı aradım sorun görünmüyor dedi banka bana.

• Gearbest 3 4 hafta öncesine göre daha cimri olmuş. Yap artık şovunu, ver 1 dolardan ledleri, fanları :)

hocam şu tripod daha ne kadar düşebilir?

https://m.gearbest.com/tripods/pp_949560.html
    Merhaba,

Listelemeden kaldırmışsın, bulamıyorum kodu, o yüzden hatayı da alamıyorum :)
    Bluetooth baskül girer mi indirime birdaha?
  • Elimizden geleni yapıyoruz hocam forumun amacı bu bu 4 kargom birden geldi az önce. Usb ledler, refill vs şuan almış olduğum siparişlerin 9 adeti geldi. ilk alışverişim olan 4 ürünü birden almış olduğum 12 dolarlık sipariş hala ortada yok gerçekten anlamadım ben bu işi
  • Hocam ilk mesajda "Baseus Yiven" kablo indirimi görünce siteye girip baktım Baseus ürünleri görüyorum? Size rica etmiştim iletir misiniz diye, olumlu mu sonuçlanmış bu istek acaba? Önceden baseus ürünleri yoktu diye biliyorum?
  • Xiaomi LEd usb tekrar indirime girecekmi ?
  • ReiCheN kullanıcısına yanıt
    Gördükçe yazıyoruz hocam bilgimiz olan konular hakkında az veya çok :)

Hayırlı olsun hocam geliyor ürünler peşpeşe, sevindim sizin adınıza :) Umarım öteki aldıklarınız da bir an önce gelir. Güzel günlerde kullanın. Benim de bugün AliExpress siparişlerim geldi (kılıf) 14 iş gününde geldi onlar da, daha 8 adet gbden gelecek ürünüm var. En erken verdiğim sipariş şu an 13 iş günü oldu bakalım bunlar ne zaman gelecek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Angelo -- 26 Ekim 2017; 13:18:4 >
  • Mr. Angelo kullanıcısına yanıt
    Sizde iyi günlerde kullanın hocam :) maşallah sizin ürünler epey hızlı geliyor :D benimde 4 ekimde verdiğim siparişler gelmiş bugün 22 gün yapıyor. İlçe olduğumu göz önüne alırsak normal gibi bilemiyorum yine de. 2 yeni kargom daha var GB den. Bakalım hayırlısı
  • 
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.