Şimdi Ara

Güneydoğu'da Görev Yapan Askerlere ve Polislere Moral Mektubu Kampanyası (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
15
Favori
6.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
89 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tebrikler çok güzel düşünce.. Ben de sayfayı yaymaya çalışacağım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harika bir uygulama, elimizden geleni yapmak boynumuzun borcudur.
  • Harika bir fikir hocam sizden allah razı olsun mektubumu şimdi yazıcam yollayacağım ve anneme abime arkadaşlarıma da mektup yazmaları konusunda ricacı olacağım.

• Harika fikir ancak hızla büyümemiz lazım adminler umarım yardımcı olur bizlere biraz empati yapmaya çalıştım da ne kadar güzel hissederler
  • Altlarda kalmamalı bu konu

• change.org da 34 kişi olmuşuz daha . ilgi çok ama katılım niye az ? anlamış değilim :/
  • Ortalama ne kadar mektup olmasi lazim? Ben bakiyorum da pek fazla ilgi yok gibi. Orada yuzlerce mektup olmaliydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 9 Eylül 2015; 14:36:53 >
  • su an mektup sayimiz cok yetersiz.Ortalama 150-200 mektup lazim.Ilgi cok yogun ama her zaman olgudu gibi icraat yetersiz.

su an ilkokullar acik galiba.ogretmenlerden yardim istemeliyiz.bu sekilde daha kisa vr etkili olur ancak ogretmen bulmamiz lazim.yardim etmek isteyen varsa bu konuda bi el atın

• Yukarı
  • Up up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayal edin bi asker koğuşun içinde ve elinde mektuplar var. Diğer asker arkadaşları da yanı başında toplanmış. O asker yüksek sesiyle teker teker bu mektupları okurken yuzleri gulumsemeye başlıyor, bazılarının gözleri doluyor...

• Çok iyi fikir
  • bir çok yerde paylaştım ve kendim de olaya içtenlikle katılacağım en kısa zamanda

lakin şöyle bir önerim olacak, art niyetli kelimelerden düşüncelerden arınmış bir organizasyon olması icin titizlikle bu işin üstünde durmak lazım psikolojik etkiler vs.. düşünülmeli
    geri dönmeme gibi temalardan uzak şeyler yazılmalı diye düşünüyorum. amacımız oradaki askerlerimize kardeşlerimize okuduklarında mutlu olacakları, yüzlerini güldürebileceğimiz şeyler okutmak olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sparcoysn

Fikir bana ait olsa da şu an için bunun bir önemi yok.Kampanya hakkında beyin fırtınası yapmalıyız. Bu arada bir yakınımın yazdığı mektup.Bazı yaşı küçük çocukların pastel boya ile resim çizip atmaları da çok güzel olabilir.

Biraz önce 12 yaşındaki Ali Gürcan'ın yazdığı mektup ;

Ben hiç yurdum için annemden babamdan ayrı kalmadım. Ben hiç milletim uğruna soğukta donmadım. Oysa siz belki arkanızda ne kadar gözü yaşlı insan bıraktınız. Belki çoğunuz bir daha dönmemek üzere aileniz ile vedalaştınız. Belki çocuğunuz kaldı geride, belki eşiniz, belki aileniz. Ama hiçbir zaman geriye dönmediniz.

Bu savaştan vazgeçmediniz. Çünkü siz Mehmetçiksiniz. Ne kadar isterdim, sizinle aynı yolda savaşmayı, asker olmayı. Ne kadar isterdim, ülkemi parçalamak isteyenleri parçalamayı. Gerekirse bende bırakırdım sizin gibi sevdiklerimi geride. Gerekirse göze alırdım ölmeyi bile .

12 yaşında birinin yazdığı yazıya oek benzemiyor.

• art niyetlileriniz varsa şu konudan uzak dururlar umarım, ayrıca konuyla ilgili arkadaş yardımcı olmak istiyorum elimden geldiğince eğer mümkünse gerçekten güzel bir hadise.
    ayrıca bölüm yetkilisi konuyu "Konu Dışı Özel" bölümüne taşırsa iyi olur kendisine nasıl ulaşabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrYAGIZ -- 10 Eylül 2015; 0:01:47 >
  • Sadeleştirme işlemi için teşekkür ederim.
  • up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar,çağrımı tekrarlıyorum. İlkokul 5.sınıfa kadar olan sınıflarda öğretmenlik yapan sınıf öğretmeni tanıdığı olan var mı? Kendisinden rica edelim ve sınıfdaki öğrencilerin mehmetçiğe mektup yazmalarını rica edelim.Bu şekilde daha etkili ve çabuk bir şekilde kampanya başarıya ulaşmış olur.
  • Allah yardımcıları olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sparcoysn -- 10 Eylül 2015; 2:09:01 >

• https://twitter.com/EmreFerit7/status/641601717109432320

şu mektup olayı gerçekten iyi moral olacaktır, konu yukarıda gözüksün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrYAGIZ -- 10 Eylül 2015; 23:37:07 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.