Şimdi Ara

Güneydoğu'da Görev Yapan Askerlere ve Polislere Moral Mektubu Kampanyası (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
15
Favori
6.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
89 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 tane geldi.
  • Çok güzel bir uygulama olur.
  • Kargolar doğuda askeriyeye teslimat yapmıyor.
  • sahbazpower- kullanıcısına yanıt
    bölgede görev yapmış emekli bir asker aracılığıyla göndereceğiz.Teslimat işini o halledecek
  • yukarı , bu konu popülere çıkmalı.
  • Arkadaşlar, şu sıralar ilkokullar açık.Tanıdığınız öğretmen varsa bu konuda yardım isteyin.Küçüklerin yazacakları daha etkili olur.Bu konuda yardımcı olabilecek biri yok mu forumda?
  • sparcoysn S kullanıcısına yanıt
    Sözlüklerde hiç başlık açıldı mı ? Sadece bir sözlükte bile ilgi çekse çığ gibi büyüyebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yolladım. Yollamayan arkadaşlar unutmasın. Bari bir kaç karakola yetişsin. Nerede dh nin işsizleri alın size iş.

• TBTBT T kullanıcısına yanıt
    uludağ'da açıldı ama bir daha açılsa iyi olur.Diğer yandan asıl ihtiyacımız olan ekşi'de konu açılması.Bu konuda yardım edebilecek varsa güzel olur.Mektup sayımız(40) çok yetersiz.Kampanyaya olumlu bakan binlerce kişi olmasına rağmen,icraat yalnızca 40 :( En az 200'e ulaşmamız gerek
  • haydi gençler bi el atın.Başladığımız işi bitirelim.İyi gidiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceroo

tamamda askeriyeye giden tüm mektuplar okunur ve sadece akraba-eş mektupları ulaştırılır diye biliyorum ben?

Mektuplar birlik adına gidecek direk bir mehmetciğe gitmeyeceğinden toplu birlik önünde okunur gibi geliyor bana
    haliyle er mektubu görülmüştüre gerek olmaz..
  • N3T kullanıcısına yanıt
    Mektuplar bir kutunun içine konulacak ve o şekilde gönderilecek.Gerisini oradaki bir asker halledecek.Kendisi de çok sevindi bu olaya,askerlere moral bakımdan faydalı olur diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: sparcoysn

https://yadi.sk/d/bGUlZvYOiu8av -> Mektupların toplanacağı bir bulut hesabı açtım.Mektuplarınızı yasin.toy@yandex.com adresine mail olarak atarsanız buradaki havuza ekleyebilirim.Belli bir seviyeye ulaştıktan sonra çıktısını alıp,zarflayacağız.Daha sonra, belirlediğimiz bölgelerdeki karakollara,bölüklere kargo aracılığıyla yollarız.Bu mesajın olabildiğince fazla kişiye ulaşabilirmesi için sosyal medyada paylaşmanızı ve arkadaşlarınıza email atmanızı rica ediyorum

El atın yukarı çıksın şu post

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sözlüklerde hesabı olan varsa bu konuyu oraya taşımaları gerek ekşi,uludağ,inci ne kadar destek görürsek o kadar iyi olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• ekşi'de hesabı olan biri varsa orada konu açsın.Yalnız konu açarken sadece link vermeyin.Benim ilk mesajımdaki detaylarla birlikte açsın konuyu.Bu şekilde daha fazla dikkat çeker.
  • Change.orgdan yürütelim işi hocam, kitle daha çok orada. İlk mesaja Change.org linkini de ekleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: BurakYZ

Mektupları bu linkten gönderiyoruz;https://goo.gl/yQ1k8H

Buraya mesajımı yolladım.
  • Sözlükte entry açayım dedim varmış neyse.
  • daha fazla kisiye ulaşmak adina facebook'da sayfa actim.Arkadaslarinizı davet edin.Az kaldi,iyi gidiyoruz.İnsallah en kisa zamanda gondermis olacagiz.https://m.facebook.com/mehmetcigedestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sparcoysn -- 9 Eylül 2015; 4:25:32 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.