Şimdi Ara

Güney Kore'de Telefon fiyatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
19.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, yakın bir zaman sonra nasipse güney koreye gideceğim. İnternetten araştırdım ancak cep telefonu fiyatları görebileceğim düzgün bir site bulamadım.

+ sizin bildiğiniz cep telefonu satan güney kore siteleri var mı?
    + Fiyatlar Türkiye'ye göre nasıl? ne kadar ucuz?
    + Örneğin Samsun S3'ün fiyatını bilen var mı?
    + Son olarak oradan aldığım telefon da Türkiye'de kullanım konusunda sıkıntı yaşar mıyım? (uyumluluk, farklılık)

teşekkürler...

• Alsanda Türkiyede çalışmayacak sim kart gibi bi operatör sistemi yok orada
  • guney kore'ye gittim ve yeni geldim. gelirken Samsung Galaxy S3 aldım. Samsung Galaxy S III (SHV-E210L) modeli. 2 gb rami, TV anteni, yedek batarya ve şarj aparatı var. Orjinal samsung kapağı ile birlikte pazarlıkla 435$'a aldım.

@Gopluumit kardeş senin dediğin gibi çalışmama durumu yok. Eğer Kore'nin GSM operatörlerinden sözleşmeli alırsan o telefon burada çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lmg

guney kore'ye gittim ve yeni geldim. gelirken Samsung Galaxy S3 aldım. Samsung Galaxy S III (SHV-E210L) modeli. 2 gb rami, TV anteni, yedek batarya ve şarj aparatı var. Orjinal samsung kapağı ile birlikte pazarlıkla 435$'a aldım.

@Gopluumit kardeş senin dediğin gibi çalışmama durumu yok. Eğer Kore'nin GSM operatörlerinden sözleşmeli alırsan o telefon burada çalışmıyor.

Hayirli olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler...

Yongsan adında bir elektronik mağazalarının satış yeri var. orda hangisine sorsam Samsung yerine LG tavsiye etti. Bir satıcı LG'nin ekranının çok daha iyi olduğunu söyleyerek kullanılışmış bir S3 ekranını gösterdi. kenarında çıkan izin LG'de kesinlikle olmayacağını belirtti.

ama ben yinede S3 aldım. :)
  • quote:

teşekkürler...

Yongsan adında bir elektronik mağazalarının satış yeri var. orda hangisine sorsam Samsung yerine LG tavsiye etti. Bir satıcı LG'nin ekranının çok daha iyi olduğunu söyleyerek kullanılışmış bir S3 ekranını gösterdi. kenarında çıkan izin LG'de kesinlikle olmayacağını belirtti.

orada sony fiyatları nasıl
    ben de xperia z yi koreden getirticeğim de
    eğer ucuz değilse Z , ben de s4 aldırırım
  • quote:

teşekkürler...

oradaki fiyatlar türkiye ye göre çok fark ediyor mu
    yalnızca samsung ve lg mi ucuz yoksa sony , apple, htc de ucuz mu buraya göre
  • ben gittiğimde Türkiye'de S3 1500 TL civarındaydı. (samsung garantililer) Oradan Türk Lirası olarak yaklaşık 800 TL'ye aldım. herkesin elinde samsung ve LG var, ama daha çok LG'yi tercih ediyorlar. Türkiye'ye gelmeyen ürünlerde var. bu markalar haricinde diğer markların fiyatlarını bilmiyorum.

geç cevap için üzgünüm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.