Şimdi Ara

Güneşi Gördüm (2009) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
0
Favori
5.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mükemmel fragman olmuş yine. Ellerine sağlık hazırlayanların. Mahsun Kırmızıgül'e çok güveniyorum. Dilerim alnının akıyla çıkar bu işten de.
  • filmi izlemek lazım
  • bu filmden baya bir ümitliyim. umarım mahsun kırmızıgül bunu boşa çıkarmaz.
  • Çok iyi görünüyor.Bravo Kırmızıgül.
  • Çok güzel kaliteli bir yapım daha geliyor sanırsam Mahsundan.Şimdiden başarılar.
  • Beyaz Melek beklediğimden fazlasını verdi, umarım da bu da aynı tatta bir film olur. Benzer filmlerin gelmesi dileğiyle.
  • Hemşehrimin Sinema Sektöründe bu denli çıkış yapabileceği aklımın ucundan bile geçmezdi.
    Tek kelime ile Harika...
  • up
  • Hayret verici bir yükseliş.Rüyamda görsem inanmazdım
  • Birde Komedi Filmi Çeksin Mahsun Bey.Merak ediyorum nasıl olur diye.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Macabre

2. 'imdb' vakası yaşanması muhtemel. Bakalım piyango kime çıkacak...

zaten yasaklanırsa dünya da olay olur imbd yasaklı zaten

• abi bu adamdan hiç hazalmazdım.ve bu işleri yaptı.şimdi saygı duyuyorum.nerden nereye.bu hale gelmek için neler yaptı ?sinema eğitimi falan mı aldı?helal olsun.
  • bu adam cidden son zamanlarda iyi işler yapmaya başladı
    mahsunu hiç sevmezdim ama beyaz melek filminden sonra(bu filmi çekerken adama vahiy inmiş sanki) bi sempati duymaya başladım
  • quote:

Orjinalden alıntı: matrix_neo

quote:

Orjinalden alıntı: WILLIAMs

Mahsun Kırmızıgül kendini aşmaya başladı..

bi yerden bi ilham geliyo olmalı

İlham Filan Geldiği Yok Türkiyenin Gerçeklerini Yansıtıyor Konu Hazır Mahsun Eğer Başka Bir Türde Komedi Ve Aksiyonda İyi Bir İş Çıkarırsa Ancak Ozaman Gözüme Girer
  • fragman şu an akadar izlediğim en iyi Türk filmi fragmanı diyebiliriz. gerçekten harika fragman yapıyor mahsun. kendini de gitgide geliştiriyor bu işinde de başarıya ulaşacağını düşünüyorum. ama her filminde de illaki yazmak yönetmek zorunda değil başka yönetmenlerin filmlerinde de çalışmalı. konuk oyuncu olarak bazı işlerde yer almalı. işte o zaman tam olur.
  • Filme çok az bir zaman kaldı artık

Buarada filmin siteside yenilenmiş.. harika oldu bu haliyle özellikle girişi süper :)

gunesigordum.com
  • Mahsun müzikal olarakta diğerlerinden biraz farklıydı bir kaç müziğe bakarsak bazen hit almak için mi yapıyor bu diyebildiğimiz birkaç parçası vardı.Bu adam farklı diyordun yani heleki İbo'yu düşünürsek. Ama sinemada apayrı oynadı Beyaz Melek oyuncu kadrosu titizlikle seçilmiş temiz çekimler yapılmış bir filmdi dumur etti valla şimdide bu film. Filmin içinden buram buram özgünlük kokuyor inşallata öyledir Mahsun helal olsun geldiği yerleri unutmamış sahip çıkmasını iyi biliyor. Nankör değil yani helal olsun cidden.
  • Film çok güzele benziyo. oyuncu kalitesi oldukça yüksek ve müziği de etkileyici
  • quote:

Orjinalden alıntı: matrix_neo

quote:

Orjinalden alıntı: WILLIAMs

Mahsun Kırmızıgül kendini aşmaya başladı..

bi yerden bi ilham geliyo olmalı

Bence müziği bırakıp sinemaya yönelmeli
  • Yalnız sitedeki müzik çok hoş hakikaten.. Sabahtan beri açık sıkılmadım bir türlü
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.