Şimdi Ara

Güneş Gözlüğü Fırsatları 2013 (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.301
Cevap
62
Favori
173.437
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sioux

quote:

Orijinalden alıntı: safsansar

bende uzun arastırmalar ve forumdakı bırkac arkadasın yazdıgı yorumlarında sayesınde gozlugumu aldım,sunu ozellıkle de belırteyım gozluk alma asamasında kendımce basıt bır testım vardı soylekı gozlukleri takıp gunesı karsıma alıp gunese dırek bakmadan karsıya gozlerımı dıkıp, gelen ısıktan gozlerımı kısmadan rahat bakabılmektı rayban,ve bırkac ıyı marka daha denedım fakat bu konuda baya zayıf kaldılar bence gunes ısıgını tam engelleyemedıler bunlardan bırını alsam gozumde dekordan baska bır ıse yaramıyacaklardı bence evet zararlı ısıgı, uv koruması falan belkı cok ıyı olabılır ama gozumde gozluk yıne gozlerım kısık gezeceksem o parayı haketmıyorlar bence, neyse en son OAKLEY marka gozlugu takıp aynı testı yaptım ve ınanılmaz basarılı buldum ısıgı cok gecırmıyor ve cok rahat bır gozluk olduguna karar verıp besıktasta adnan ezen optıkten 300 tl pesın aldım gozluk alma ısınıde bu sekılde hallettım gozlukde su Oakley COMMIT SQ alacak arkadaslara belkı ufak bır fıkır ve yardımı olur,umıdıyle gozluk alacaklara kolay gelsın
     Güneş Gözlüğü Fırsatları 2013

bahsettiğin işi en iyi yapan Revo marka gözlüktür özellikle h2o camlı modelleri fakat Türkiyede bulamazsın.

Evet Oakley de 2. sırada gelir benim ölçülerime göre.

Verdigin bilgiler icin tesekkurler hocam,yeni gozluk alacaklar faydalansin ogrensin yararli bilgileri kulak ardi etmesinler, arastirip denemeden gozluk almayin arkadaslar ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar,
    Aşağıda markası modeli belirtilen gözlüğü en ucuz nerde bulabilirim. Garanti vs önemli değil orjinal olsun yeter.
    Atasunda turkcell kampanyası ile 1000 tl den 500 e iniyo.

G.ARMANİ 1078-930S-QRH
    Link:
    http://www.saatkuz.com/?urun-20648-G-ARMANi-1078-930S-QRH.html

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whisper

Merhabalar,
    Aşağıda markası modeli belirtilen gözlüğü en ucuz nerde bulabilirim. Garanti vs önemli değil orjinal olsun yeter.

G.ARMANİ 1078-930S-QRH
    Link:

Teşekkürler

turkcell kampanyasını göremedim ben, detayları nedir acaba
  • Istanbulda oakley bulabilecegim bi yer var mi arkadaslar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: natbolad

quote:

Orijinalden alıntı: Whisper

Merhabalar,

G.ARMANİ 1078-930S-QRH
    Link:

Teşekkürler

turkcell kampanyasını göremedim ben, detayları nedir acaba

Atasunda kırmızı işaretli ürünlerde ay sonuna kadar %50 ye varan indirim var.

Buda onlarda biri...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whisper -- 8 Haziran 2013; 14:00:31 >

• EMAİL GELDİ GÖZLÜK&GÖZLÜK %70 İNDİRİM YAPIYORMUŞ
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezermsk

Istanbulda oakley bulabilecegim bi yer var mi arkadaslar ?

dün kadıöy keskin optikten oakley half jacket 2.0 9144-01 i 280tl'ye aldım, vade farksız 10 taksit yapıyor. beşiktaşta adnan ezen optik var, fiyat olarak %3-5 daha ucuz ama beşiktaşa gitmeye üşendim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsch

quote:

dün kadıöy keskin optikten oakley half jacket 2.0 9144-01 i 280tl'ye aldım, vade farksız 10 taksit yapıyor. beşiktaşta adnan ezen optik var, fiyat olarak %3-5 daha ucuz ama beşiktaşa gitmeye üşendim :)

Orjinal oldugundan emin misiniz :) ve ürün polarize mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msk89 -- 7 Haziran 2013; 18:21:00 >
  • İSTANBULDA UYGUN POLİCE MARKA BULACAĞIMIZ YER VARMI ARKADAŞLAR
  • YKM de tüm Güneş gözlüklerinde %50+%20 indirim var Osse Exes gibi markalar vardı Polarize camlı modelleri 120tl gibi bir fiyata gelliyor.. Bonus 10 taksit var YKM de değerlendirin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: keyn

Fotograftaki gozlugun marka modeli nedir, bilen var mi?..

Güneş Gözlüğü Fırsatları 2013

fotodaki gözlüğü bulamadım ama şu hatun un üzerindeki naylon yelek... işte o tipsiz yelek var ya 600-700tl civarında fiyatları var markası Moncler dir..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cemsch

quote:

Orjinal oldugundan emin misiniz :) ve ürün polarize mi ?

keskin optik büyük firmadır, en az 6 şubesi var. orjinal haricinde satacağını düşünmüyorum. polarize değil.

• http://www.saatinadresi.com/Diesel-DL0015-05B-18924-gunes-gozlugu.html

Site hakkında bilgisi olan var mı ? Ayrıca diesel bu tip gözlüğü nerden bulabilirim bilen eden var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukman

YKM de tüm Güneş gözlüklerinde %50+%20 indirim var Osse Exes gibi markalar vardı Polarize camlı modelleri 120tl gibi bir fiyata gelliyor.. Bonus 10 taksit var YKM de değerlendirin..

Merhaba.
    Ykm Outlet'lerde mi yoksa sezon mağazalarında mı indirim acaba? Ona göre gidip bakmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hrvl

quote:

Orijinalden alıntı: ufukman

YKM de tüm Güneş gözlüklerinde %50+%20 indirim var Osse Exes gibi markalar vardı Polarize camlı modelleri 120tl gibi bir fiyata gelliyor.. Bonus 10 taksit var YKM de değerlendirin..

Merhaba.
    Ykm Outlet'lerde mi yoksa sezon mağazalarında mı indirim acaba? Ona göre gidip bakmayı düşünüyorum.

Bu sorunun cevabini ben de bekliyorum

• Dun YKM den 230 liraya Lacoste, 113 lirayada polarize Osse aldim. Ayrica Bonus karta her 150 TL ye 30 TL hediye ceki varmis, 60 lira da ordan geldi onu da kiyafette harcadim (alt limit yok).

Millet talan ediyordu, ihtiyaci olan kacirmasin. Arkadasim 699 liralik Ferre'yi 280 civarina aldi. Guess, Cavalli, Mustang, Diesel, Exess, Osse, Lacoste hatirladigim markalar. Ben Galleria magazasindan aldim, arkadasta Marmara Forum.

• http://www.edel-optics.com.tr/Lacoste-den-L122S-038,2,1,250,124424,VTFZ6ABZXB13C,zazxadfxawqxzqKIHPBNBBMY,.html?adc=1&adq=0

şu gözlüğü alacam ama peşin geçiyor adrese teslimde sıkıntı olurmu acaba sanırım yurt dışı firması? edel optikden alan oldumu
  • Mustang kullanan var mı? Ykmde 310 tl yarıya düşüyor, kalitesi nasıldır?
  • Arkadaşlar şu gozluk nasıldır.
    http://www.n11.com/rayban-rb3183-00471-P11779735
    Satıcı hakkında bilgisi olan var mı?Ürün orijinal midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rata

http://www.saatinadresi.com/Diesel-DL0015-05B-18924-gunes-gozlugu.html

Site hakkında bilgisi olan var mı ? Ayrıca diesel bu tip gözlüğü nerden bulabilirim bilen eden var mı ?

Site güvenilir bir sitedir. Daha önce mağazalarından bizzat alışverişlerim oldu.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.