Şimdi Ara

Güneş Gözlüğü Fırsatları 2013 (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.301
Cevap
62
Favori
173.437
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: themimarist

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Gregory House

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: takatuka15

quote:

arkadaşlar bu site güvenilir mi yardım http://www.gozlukvegozluk.com.tr/

güvenilirmiy miş hocam çok güzel bir fırsata benziyor ?

aynen bende araştırıyorum yarın bi arayım firmayı ona göre yazarım

bende birazdan gidip bakacağım gözlükler orjinal midir?

ne diyorsunuz ?

hocam kusura bakma dışarı gittim forumu takip edemedim gittin mi senden haber bekliyorum

hocam fatihte küçük bir dükkan direk 170-180 liraya satıyo 10 taksit ben pek gözlükten anlamam ama içime sinmedi . orjinal değildi bence.

• İlk defa güneş gözlüğü alacağım yüzüm oval yuvarlak arası, istanbul avrupa yakasında gidip mağazadan deneyerek satıcının yönlendirmesiyle almak istiyorum. Nereyi önerirsiniz?
  • Ankara'da her daim çeşit ve iyi fiyat bulacağınız yer kızılay soysal işhanı.
  • hocam bu dediğin fatihteki yer güvenilir mi ben büyükçekmecedeyim bu tarafa yakın bildiğin yer var mı
  • quote:

hocam bu dediğin fatihteki yer güvenilir mi ben büyükçekmecedeyim bu tarafa yakın bildiğin yer var mı

hocam fiyatlar çok uygun ama bana güvenilir gelmedi . Sadece polislere bu fiyattan veriyoruz vs. dedi. işi bilen bi arkadaş baksa daha iyi olur ama ben güvenmedim almadım . o tarafta bildiğim bir yer yok malesef.
  • Arkadaşlar police tarzı deniliyor heralde bu tarz model bir gözlük almak istiyorum.Sizce nasıl bir model?Çok mu özenti olur çok tikky gibi durur mu?

Marka olarak Mustang buldum bir yerde 186TL dedi fiyat olarak.

Ray-ban lar 400 lira falan ancak internette 244 liraya var bir yerde.

Bir de prada ve police markalarında var ama onların fiyatları daha yüksek.Sanırım bu modelin çıkarıcısı police markası.

Ayrıca cam rengi olarak ve cam özelliği olarak hangisini tavsiye edersiniz?

Güneş Gözlüğü Fırsatları 2013

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultraslan_34 -- 13 Mayıs 2013; 22:11:04 >

• arkadaşlar atasundan bana sıfır prada marka gözlük gelecek. normal fiyatlarını bilen bilir ama bu gözlüğü uygun bir fiyata almak isteyen olursa bana teslim edildiği gün kendisine verebilirim uygun bir fiyata..
  • Kararimi verdim rayban rb3386 aliyorum. Normal fiyati 420 lira ama sanalpazarda 12 taksit 295 lira. Polarizede degil . Polarize olanina 60 tl fark istiyorlar. Polarize aklima yatmadi cami daha koyu ve karanlik gosteriyor.denedim. Fikir soylemek isteyen varsa buyursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oGuxXx*

quote:

Orijinalden alıntı: oGuxXx*

arkadaşlar novabazar denilen site güvenilir mi? daha önce alıveriş yapan var mı? istediğim gözlük burada uygun fiyatlı

bugün novabazar adlı siteden beğendiğim gözlüğü sipariş geçtim. şimdilik müşteri hizmetleri gayet ilgili davrandı. fiyatlarda piyasaya göre uygun. gelişmeleri burdan yazarım

Novabazar güvenilir sitedir bir sorun olmaz.

100 gr altın aldım.
    rowenta süpürge aldım v.s. bir problem yaşamadım.
  • merhaba ;

internette şöyle bir siteye denk geldim fiyatları cok uygun ama yurt dışından getiriyoruz diyor acaba hiç alan var mı yada siteyi bilen?

http://www.edel-optics.com.tr/
  • CARRERA 40 – 90 A/9O 350 TL fiyat aldım orjinalliğini garanti belgesinden onaylattım. Ne diyorsunuz alınır mı inanilmaz güzel durdu ve çercevenin 3 renk olması acayip hosuma gitti.

• gozlukcu.net güvenilir mi? RAY-BAN 4187 622/8G 54 bakıyorum da
  • quote:

Orijinalden alıntı: paintov

gozlukcu.net güvenilir mi? RAY-BAN 4187 622/8G 54 bakıyorum da

Hocam güvenebilirsiniz satıcı da gayet ilgili biri istersen almadan bir ton soru sor bak detayına kadar yanıtlıyor ;) Ben de PERSOL marka gözlüklerimi oradan alacaktım sonra Doğubankta Mutlu Optikten hem deniyebildiğim için hem de 30 TL kadar altına bıraktığı için oradan aldım. Fakat dediğiniz sitedeki satıcı çok ilgili ve fiyatları da piyasa kazıkçılarına oranla gayet makul ve garantili orjinal ürünler.
  • Geçen yıl osse aldım çok memnunum 400 lira filan vermeye gerek yok bence. Eğer alınacaksa da Police alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: SULZER

quote:

Orijinalden alıntı: yavuzeki

Yok bana da pek gerçekci gelmedi doğrusu. Bu kadar sahte varken piyasada bile bile lades olmayalım.

Hemde ne sahte. Mağazalarda bile sahte dolmuş.

Peki gerçeğini nasıl anlayacağız? Nereden güvenip alabiliriz?
  • quote:

quote:

quote:

Yok bana da pek gerçekci gelmedi doğrusu. Bu kadar sahte varken piyasada bile bile lades olmayalım.

Arkadaşlar bugün rayban rb 3386 004 kodlu gözlüğümü kargodan aldım. Paketi aldım ve resmen şok oldum. gözlük bana artık ilk baştmı oldu anlamadım resmen sahte gibi geldi. sapında made in italy bile yazmıyor.neyse el sürmeden internette inceledim yok lazer yazısı yok sapı falan. baktım düzgün gibi. sonra tanıdık gözlükçüye gittim abi baksana arkadaş satıyor orjinal diyor hıyar herif ama inanmadım dedim. baktı etti inceledi valla bu gözlük orjinal dedi. hatta aynısı varmış baktık ondakindede hatta bir çoğunda made in italy yazmıyormuş artık. çünkü bunun üreticisi luxottica italy firması artık çinede ürettiriyor. fakat kalite olarak tabiki fark yok. sadece işçilik ucuz orada. neyse iyi dedik çıktık ordanda. baktım mağazanın gönderdiği fatura var.garanti belgesinde luxottica nın özel garanti yapışkanıda var. kullanım belgesi falan herşey iyi.
    neyse dayanamadım tuttum luxottica türkiyeyi aradım.dedim bir magaza şu ilde ama sizin yetkili bayinizmi dedim.dediler evet bizim yetkili bayimiz orjinal ürün satarda dedi.içim baya rahat etti.
    Ama siz ne yaparsanız yapın ne belge olursa olsun gözlüğün orjinalliğini gözler söyler.ben tabi ilk yapacağımı ensona yaptım eski bir raybancı olarak. gözlüğü bir taktım valla süper. 15 dakika falan taktım ama gözlerimde en ufak yorulma falan yok.neyse havada güneşli.gözümden çıkarınca zaten kalitesini belli etti.
    kısaca herkes yazmış yok rb yazısı olacak yok bilmem neyi. önce göz rahat edecek ayrıca gözlüğün luxottica garantili olduğundan emin olacaksın. gözlükçüde sordum 450 lira dedi. ben 300 liraya 12 taksit aldım merak edenlere. internetten aldım. doğubanka bile gittim hakkaten dediğim gibi gözlüğü ben gözüme takınca anlıyorum kalitesini marka önemli değil. kaliteli cam kendini belli ediyor. bu arada luxottica haricinde ithalat yapan firmalar var tabi orjinal raybanı ama nerden bileceksin yetkili satıcı olduğunu oda malum birşey.

• Ben de çok istiyorum güneş gözlüğü kullanmak ama 200 tane model denedim, hiçbiri yakışmıyor..ya doğru olanı bulamadım yada bu gözlük olayı ban göre değil..aslında güneşten çok etkileniyor gözlerim..
  • arkadaşlar police 8526 arıyorum hala bulamadm istanbulda doğubank ve çevresinde baktım sadece sirkecide ki opmar optikde bulabildm onda da 250 e kadar indir varmı bildiğiniz başka yer istanbulda police satan
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar bugün rayban rb 3386 004 kodlu gözlüğümü kargodan aldım. Paketi aldım ve resmen şok oldum. gözlük bana artık ilk baştmı oldu anlamadım resmen sahte gibi geldi. sapında made in italy bile yazmıyor.neyse el sürmeden internette inceledim yok lazer yazısı yok sapı falan. baktım düzgün gibi. sonra tanıdık gözlükçüye gittim abi baksana arkadaş satıyor orjinal diyor hıyar herif ama inanmadım dedim. baktı etti inceledi valla bu gözlük orjinal dedi. hatta aynısı varmış baktık ondakindede hatta bir çoğunda made in italy yazmıyormuş artık. çünkü bunun üreticisi luxottica italy firması artık çinede ürettiriyor. fakat kalite olarak tabiki fark yok. sadece işçilik ucuz orada. neyse iyi dedik çıktık ordanda. baktım mağazanın gönderdiği fatura var.garanti belgesinde luxottica nın özel garanti yapışkanıda var. kullanım belgesi falan herşey iyi.
    neyse dayanamadım tuttum luxottica türkiyeyi aradım.dedim bir magaza şu ilde ama sizin yetkili bayinizmi dedim.dediler evet bizim yetkili bayimiz orjinal ürün satarda dedi.içim baya rahat etti.
    Ama siz ne yaparsanız yapın ne belge olursa olsun gözlüğün orjinalliğini gözler söyler.ben tabi ilk yapacağımı ensona yaptım eski bir raybancı olarak. gözlüğü bir taktım valla süper. 15 dakika falan taktım ama gözlerimde en ufak yorulma falan yok.neyse havada güneşli.gözümden çıkarınca zaten kalitesini belli etti.
    kısaca herkes yazmış yok rb yazısı olacak yok bilmem neyi. önce göz rahat edecek ayrıca gözlüğün luxottica garantili olduğundan emin olacaksın. gözlükçüde sordum 450 lira dedi. ben 300 liraya 12 taksit aldım merak edenlere. internetten aldım. doğubanka bile gittim hakkaten dediğim gibi gözlüğü ben gözüme takınca anlıyorum kalitesini marka önemli değil. kaliteli cam kendini belli ediyor. bu arada luxottica haricinde ithalat yapan firmalar var tabi orjinal raybanı ama nerden bileceksin yetkili satıcı olduğunu oda malum birşey.

Hocam hangi siteden almıştın gözlüğü

• quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Arkadaşlar police tarzı deniliyor heralde bu tarz model bir gözlük almak istiyorum.Sizce nasıl bir model?Çok mu özenti olur çok tikky gibi durur mu?

Marka olarak Mustang buldum bir yerde 186TL dedi fiyat olarak.

Ray-ban lar 400 lira falan ancak internette 244 liraya var bir yerde.

Bir de prada ve police markalarında var ama onların fiyatları daha yüksek.Sanırım bu modelin çıkarıcısı police markası.

Ayrıca cam rengi olarak ve cam özelliği olarak hangisini tavsiye edersiniz?

Güneş Gözlüğü Fırsatları 2013

ben rb3211 siyah kullanıyorum.bahsettiğiniz modelden.
    çok güzel bir gözlük.çok kullanan görmedim. tavsiye ederim.
    siyah kullanıyorum, ayrıca unisex bir model. cam alt taraflara dogru saydam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beytepeli06 -- 15 Mayıs 2013; 23:04:05 >

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.