Şimdi Ara

Güne Yurtici kargo ile başlamak. Stress içerir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba. Neşeliyim evet çünkü ruh sağlığım için olmak zorundayım :)

Sabah yine teslim edilmeyen kargomu almak için şubeye gittim. Malum yetisemeyebilir saygı duyuyorum lakin,

Kargolari istiflemisler saman balyasina bile daha çok saygı gösterirsiniz. Orda ne telefonlar ne bilgisayarlar bir sağa bir sola fırlatılan yere düşen tekmelenen...

Gerildim. Neyse kargomu teslim almak içi içeri girdim. İşlemler yapılırken istiflenmis bir kısım tam devrilecekken tuttum. Adam hala yazı yazmaya çalışıyor. Elime doğru uzattı imza için. Bunlar düşecek dedim tutar gibi yaptı. Bıraktım eliyle devirdi hepsini. Bilerek.

LA havle.

Ürünün kutusunu kontrol ederken acelemiz var diyerek elimden alıp kendi açan kargo görevlisi. Faturaya dikkat et kardeşim dememe kalmadan 1 tane fatura 2 tane oldu. Kârdayım.

Özür dilemek yerine yüzüme bakıp gülerse kızarsınız değil mi. Bende de sinirlendim evet.

Neden dikkat etmiyorsun kardeşim.

İstemeden oldu. Sert bir tavırla. Dik dik bakarak. Ver bantlarım.

Yok istemem bırak ver kutularımı özür dilemek de bu kadar zor değil öğrenin.

İstemeden oldu dedik ya ne istiyon!!!

Depo sorumlusu geldi. Tamam işte adalet dedik ama adam calisanindan beter çıktı. Ya bi özür zor değil. Ama yok gerçekten bi dayak yemediğim kaldı.

Tek parça çıktığıma şükrederek usul usul yoluma baktım. Ya ne yapsaydım. Adamlar bildiğin kavgaya hazır. Pişkinlik hat safhada. Son kullanıcı olarak müşteri olarak hiçbir hakkımız yok.

Şikayet için genel merkezi aradım adam daha uyanamamış belli ki yarım yamalak konuşuyor ne dediğini anlamıyorum. Uyaracağız dedi kapattı.

Burası Türkiye. Burası Hatay Antakya Carrefour arkasındaki depo...

Yazık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.