Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.008
Cevap
62
Favori
730.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onur01

Whatsapp'dan viber programı gibi arama yapılabiliyor mu? Yoksa sadece mesaj mı?

Sadece mesaj ve resim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

quote:

Orijinalden alıntı: onur01

Whatsapp'dan viber programı gibi arama yapılabiliyor mu? Yoksa sadece mesaj mı?

Sadece mesaj ve resim

Hmmm saol cevap için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

bu kısımın ingilizce olmasıda sacmalık ayrıca

- Yer paylaşımında ki yenetek yükseltilmiş
    - iOS 3 ve iOS 4 kullanıcılarıda isterlerse yer paylaşımı yapabilecekler
    - Fotoğraf alırken veya gönderirken uzun sürmesine sebep olan bug tamir edilmiş
    - Navigasyon bölümünde direk grup mesajlarını görüntüleyebilme
    - çeşitli diller eklenmiş (daha fazlası ise bir kaç gün içinde yeni bir versiyonla hizmetinizde)
    - grup konuşmalarında herhangi bir kişiye grup sohbet sekmesinde istediğiniz baloncuğun (sohbetin) üzerine basarak yada basılı tutarak direk olarak başka kullanıcaya yollayabilme
    - chat görünümünde grup konuşmalarını sessiz olarak belirleme
    - sohbet sırasında konuşurken karşı taraf yazı yazarken sizde o an yazı yazdığını görebilirsiniz
    - gönderilen ve alınan mesajları görüntülemek için daha iyi ve küçük yeni ikon
    - whats apptan yapacağınız ilk arama öncesi alarm
    - her grup isterlerse grupları için bir logo koyabilir
    - buglar temizlendi alt yapı düzeltildi vs.

• Arkadaşlar acil yardımcı olun.
    İPHONE 4 Whatsapp yüklemişti. Hattım Aveaydı. Şimdi Turkcell geçtim. Whatsappda ki numaramı nasıl değiştiririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tribuns

Arkadaşlar acil yardımcı olun.
    İPHONE 4 Whatsapp yüklemişti. Hattım Aveaydı. Şimdi Turkcell geçtim. Whatsappda ki numaramı nasıl değiştiririm

Settings > Chat Settings
    Aşağıda My Phone kısmı.
  • arkadaşlar e72'de whatsapp 2.6.73 sürümünde mp3 gönderemiyorum daha önce böyle bir sorunum yokdu böyle bir hata alan varmı?
  • benım telefon şu an 5.0.1 jailbreakli. 5.1 yüklemek istiyorum ve doğal alarak jailbreak olmayacak şimdilik. whatsapp'ı parayla satın alsam, aldıktan sonra her güncelleme için tekrar mı para ödemek zorundayım? yoksa bir kere aldıktan sonra güncelleme için para ödemiyoruz mu?
  • bir kere odersiniz
    baska para alinmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Arkadaşlar, 2.6.10 güncellemesi nasıl?

Yapalım mı?

Sıkıntı var mıdır?

Yükleyip kullananlar bir yazabilir mi acaba?

sen en iyisi msn kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

bir kere odersiniz
    baska para alinmaz

tşk. ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ramonnn

quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Arkadaşlar, 2.6.10 güncellemesi nasıl?

Yapalım mı?

Sıkıntı var mıdır?

Yükleyip kullananlar bir yazabilir mi acaba?

sen en iyisi msn kullan

hahah :)) derken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ege1903

selamlar,

nokia e71'de kullanıcam whatsapp'ı. wi-fi dışına çıkınca internete bağlanmaması için acaba telefondan bütün 3g veya edge ayarlarını kapatmam mümkün mü? sadece evde wi-fi üzerinden kullanmak istiyorum ?

herhangi bi fikri olan?
  • quote:

quote:

selamlar,

nokia e71'de kullanıcam whatsapp'ı. wi-fi dışına çıkınca internete bağlanmaması için acaba telefondan bütün 3g veya edge ayarlarını kapatmam mümkün mü? sadece evde wi-fi üzerinden kullanmak istiyorum ?

herhangi bi fikri olan?

Ben sony x10 kullanıyorum ve internet paketi almadığımda senin gibi sadece wifi üzerinden kullanmak istiyordum.
    Ayarlar dan mobil ağı kapatmıştım. Bir sorun olmamıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srgn03

quote:

quote:

selamlar,

herhangi bi fikri olan?

Ben sony x10 kullanıyorum ve internet paketi almadığımda senin gibi sadece wifi üzerinden kullanmak istiyordum.
    Ayarlar dan mobil ağı kapatmıştım. Bir sorun olmamıştı.

işte nokia'daki o ayarı ya ben bulamadım ya da öyle bi ayar yok :)

• İpad 2 kullanıorum, fakat itunes de bu programı bir türlü bulamiyorum , nerdedir bu program, viber'ı buldum fakat bu uygulamayı blamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hernan Cortes

İpad 2 kullanıorum, fakat itunes de bu programı bir türlü bulamiyorum , nerdedir bu program, viber'ı buldum fakat bu uygulamayı blamadım.

iPadde whatsapp programı yok hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atakan_TR

quote:

İpad 2 kullanıorum, fakat itunes de bu programı bir türlü bulamiyorum , nerdedir bu program, viber'ı buldum fakat bu uygulamayı blamadım.

İyi de diğer iphone uygulamalarını yükleyebiliyorum viber olsun diğer uygulamalar olsun, bu whatsapp sadece iphone için mi, ipod'a da yüklenmiyor mu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Atakan_TR

quote:

İyi de diğer iphone uygulamalarını yükleyebiliyorum viber olsun diğer uygulamalar olsun, bu whatsapp sadece iphone için mi, ipod'a da yüklenmiyor mu.

Hocam iTunes'tan baktığımda sadece iPhone yazıyor . iPod ve iPad için yok ama şu videoya bir göz atın isterseniz ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atakan_TR -- 25 Mart 2012; 19:31:23 >

• Eyvalla deneyeceğim bunu.
  • Çok acil yardım lütfen.. iphone 3gs whatsapp sorunsuz 6-7 ay kullandım sonra geçen günlerde güncelledim güncelledikten 1-2 gün sonra whatsapp logosuna bastığımda açılıyor gibi olup kapanmaya başladı yani hiç açılmadı gibi bende silip baştan yükleyeyim dedim sildim tekrar yükleme istediğimde yüklenmedi şimdi app store a girdim orda yüklendi yazıyor whatsapp çok önemli benim için lütfen yardım teknolojiden de hiç anlamam jbymiş installous muş bi şekilde whatsapp i kullanmam lazım çok acil yardım lütfen
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.