Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.009
Cevap
62
Favori
730.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.11.08 sim kilitli iphone 4 ile wifi üzerinden kullanabilir miyim ?
  • Whatsapta bir suredir baglanti sorunu yasiyorum. Mesajlarim beklemede kaliyor, yada bana gelen mesajlar uzun zaman sonra geliyor. Whatsapi acip bir kişiyi actigimda son gorunme zamani tada online durumu nu gosteren kisim baya gec geliyor bu da bağlantı sorununu gösteriyor. Wifi yada 3g fark etmiyor sorun hep var. Yardımcı olabilecek biri var midir?
  • bu whatsapp ipod touch 4g yi destekliyor mu? kaç gündür internette arıyorum ama kimi whatsapp ipodu desteklemiyor, kimi de eski versiyonlarını yükle diyor. sorum şu whatsapp ipod touch destekliyor mu?

edit: cihazım jailbreakli
  • beyler nokia 5800da bu uygulama çalısırmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: erfc20

beyler nokia 5800da bu uygulama çalısırmı

ovi markette var calısır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

quote:

ovi markette var calısır

eyw tam olarak ne ise yarıo
  • Su whatsapp i bir ben indiremedim. Nezaman ucretsiz olacak acaba. Kredi kartı olmayınca sap gibi kalıyoruz böyle. Keske kontör falan kabul etse.
  • quote:

bildirim gelmiyor acaba nedendir
    uygulamaya girince geliyor yazilar

itools veya itunes yedekden yüklemeyin yeni kurulumdan sonra instalous dan kurun veya appstore' dan kurun yedeklerden kurmayın o zaman bildirim sıkıntısı yaşamıyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ignorantwise

bu whatsapp ipod touch 4g yi destekliyor mu? kaç gündür internette arıyorum ama kimi whatsapp ipodu desteklemiyor, kimi de eski versiyonlarını yükle diyor. sorum şu whatsapp ipod touch destekliyor mu?

edit: cihazım jailbreakli

Tabiki destekliyor fakat ipod u iphone gibi gostermeniz lazim. Cydia dan biseyler indirmelisiniz arkadasim gecen hafta yapti ama bayagi ugrasmis. Arastirin bulursunuz mutlaka. Desteklemiyo diyenlerede inanmayin gozumle gordum bal gibide calisiyo ipodda whatsapp :)
  • ben bu vatzapdan bisey anlamadım valla
  • Arkadaslar whatsapp baglanmiyor connecting yazip kaliyor. Ama karsi taraftan gelen mesaji goruyorum bildirim olarak. Ama programi acinca gozukmuyor ve mesaj yollayamiyorum. Sorun nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

ovi markette var calısır

eyw tam olarak ne ise yarıo

internet üzerinden mesajlasma prgramı
    rehberindekilerde de oluyor bu program knusuyorsun. bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jambon

Arkadaslar whatsapp baglanmiyor connecting yazip kaliyor. Ama karsi taraftan gelen mesaji goruyorum bildirim olarak. Ama programi acinca gozukmuyor ve mesaj yollayamiyorum. Sorun nedir ?

Evet bende de aynı sorun var su an genel bir problem var herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bebott

quote:

Orijinalden alıntı: jambon

Arkadaslar whatsapp baglanmiyor connecting yazip kaliyor. Ama karsi taraftan gelen mesaji goruyorum bildirim olarak. Ama programi acinca gozukmuyor ve mesaj yollayamiyorum. Sorun nedir ?

Evet bende de aynı sorun var su an genel bir problem var herhalde

Evet sanirim. Kisa zamanda duzelr umarim
  • Bende bir sorun var sanmıştım ben de. Neyse umarım en kısa sürede düzelir.

Edit: Açıldı benimki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona Grata -- 11 Nisan 2012; 21:04:19 >
  • whatsapp mesaj zili sesini biri bana gönderebilir mi?
  • Blackberry de arka plan olmuyor ne yazıkki
  • Arkadaşlar bede ekli olan arkadaşların durum yazısının yanında simgeler yani icon var nasıl yaptınız diyorum onlarda bilmoyor birinse gülücük birisindede 69 var nasl yaparız acaba
  • arkadaşlar telefonum nokia e72 daha önceden whats appi gayet güzel kullanıyordum fakat sonra güncelleme sorunu ile karşılaştım anlamayıp direk programı kaldırmıştım.yaklaşık 2 hafta önce whatsappi tekrar indirdim.bir süre sorunsuz bir şekilde kullandım.fakat dün gece bu sürümle artık bu program çalışmaz.yeni sürümünü indir diye bir şey çıktı.onu da indirdim fakat indirilen dosya açılmıyor.hiç bir şey anlamadım.yardımınızı bekliyorum.
  • mesaj yolluyorum whatsapp üzerinden ama tek tik çıkıyo karşidakiinin son görülme saati de bnm attıımdan çok sonra... engellemişş olabilir mii acaba? bilgisi olan varsa seviniirm
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.