Şimdi Ara

[GÜNCELLENDİ] Slim PS3 160GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
2
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 [GÜNCELLENDİ] Slim PS3 160GB
    Merhabalar, uzun senelerdir sahip olduğum PS3 üm satılıktır. Detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. Şimdiden alıcısına hayırlı olsun.
    ------------- •ÜRÜN HAKKINDA• -------------
    • Ürün Slim kasadır.
    • 160GB lık model olup CFW lidir.
    • İçinde F1 2014, God Of War 3 yüklü olup NFS The Run CD'si bulunmaktadır. (The Run CD'si çizik barındırdığından dolayı oyunda takılıyor.)
    • Ben cihazı Pandemi döneminden önce Netflix ve YouTube için kullanıyordum. Pandemi döneminden sonra kırıp günde 1-2 saat oynamak için kullandım.
    • Ürünün kontrolcüsünün bütün fonksiyonu çalışmaktadır. (Pedleri yoktur)
    • PS3 ve kontrolcüsünün kozmetik durumu hakkında sıfır değiller ama temizlerdir.
    • PS3 ve kontrolcüsünün tüm fonksiyonları eksiksiz çalışmaktadır.
    • Kutu, kutu içeriği, fatura bulunmamaktadır.
    • Whatsapp, FaceTime gibi uygulamalarla görüntülü konuşma yaparak ürünü gerek kozmetik gerek fonksiyonlarının tam çalıştığını alan arkadaşa anlık göstereceğim.
    ------------- •ÜRÜN TESLİMİ HAKKINDA• -------------
    •İstanbul içi elden ortak bir noktadan teslim yapılabilir.
    •İstanbul dışı önce havale ardından kargo ile ürünü yollayabilirim.

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2228011/8cd475a3-e793-4b17-b53f-acc42658412e.jpeg[/simage
    ]
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 800 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• The Last of Us, Uncharted ve God of War serilerinin hayranı olan kuzenime hediye etmek için bir PS3 aramaya başladım ve Yusuf hocamdan geçen hafta bu ürünü satın aldım. Öncelikle cihazın durumunun yaşına göre çok çok iyi durumda olduğunu söyleyebilirim. Alışveriş kısmı olsun, kargolama olsun her anlamda yardımcı oldu. Cihaz bana ulaştıktan sonra 160 GB HDD'sini söküp kullanmadığım 1 TB'lık HDD'yi taktım. Cihazı kırma konusunda hiçbir bilgim yoktu, ancak izlediğim 2-3 kanalın detaylı anlatımlarıyla bu aşamaları da geçip cihazı, kuzenin oynayabileceği ve sevebileceği her oyunu yüklemeye başladım. 11 Nisan'da doğum günü ve o zamana kadar HDD'yi neredeyse tamamen doldurup kendisine teslim edeceğim.

Yusuf hocama tekrardan teşekkürlerimi sunarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuDuTR -- 2 Nisan 2021; 19:55:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.