Şimdi Ara

GÜNCEL: Mini fırın önerisi lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • NOT: LUXELL BÖREKÇİ FIRINI ALDIK. İLK BAŞLARDA ŞİKAYET EDİYORDUM LAKİN ŞİMDİ ÇOK MEMNUNUZ. TAVSİYE EDİYORUM.

Annemin fırını bozuldu. En fazla 250-300 TL'ye mini fırın bakıyoruz. Pek anlamıyorum fırından. Fiyat performans ürünü olan güzel bir fırın önerir misiniz? Kuponlu falan böyle indirimli daha güzel olur. Teşekkürler

Edit: adam akıllı öneride bulunmadığınız için luxell aldım ve çok pişmanım. Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tct123_gs -- 23 Mayıs 2020; 13:34:19 >

• Hangi fırını aldınız acaba, ve memnun musunuz? Aynı durumdayım şu an.
  • Rhodora R kullanıcısına yanıt
    Luxell aldım. Tavsiye etmem. A101deki simferi almadığıma çok pişmanım. Luxell çok geç kızartıyor. Elektriği de malum sömürüyor. Bütçeniz iyiyse daha iyi modellere bakabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tct123_gs

Luxell aldım. Tavsiye etmem. A101deki simferi almadığıma çok pişmanım. Luxell çok geç kızartıyor. Elektriği de malum sömürüyor. Bütçeniz iyiyse daha iyi modellere bakabilirsiniz.
    Daha iyi modeller derken simfer'i mi kastediyorsunuz, yoksa arçelik vs mi?
    Luxell almayın da. Simferin iyi modelleri de var. Arçelik falan iyi modelleri de var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tct123_gs kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • Arçelikte yaklaşık 600tlye güzel mini fırın vardı model numarasi aklımda değil maalesef bi yakın akrabamda görmüştüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Luxell almayın da. Simferin iyi modelleri de var. Arçelik falan iyi modelleri de var.
    Sizin yorumunuzla Luxell'den vazgeçip Simfer aldım. Memnunuz. Teşekkür etmek istedim.
    rica ederim. Hangi modelini aldınız? Keşke biz de simfer alsaydık :(
  • quote:

rica ederim. Hangi modelini aldınız? Keşke biz de simfer alsaydık :(
    Forumda bir arkadaş 45 litrelik mpdelini aldığını ve çok memnun olduğunu yazmıştı. Ben de ona istinaden 4502 modelini aldım. ANladığım kadarıyla iç hacmine göre model isimleri değişiyor. Üç aşağı beş yukarı aynı sayılır hepsi. Ufak tefek farklılıklar var. Açıkçası ürünü ben henüz görmedim, n11den alıp gönderttirdim. Anneme sordum, güzel pişiriyor memnunum dedi, o kadar. Luxell borekçim almayı düşünmüştüm ama siz ve birkaç arkadaş daha luxell'den şikayet etmiş. Luxell mi kumtel mi eyse işte, zaten ikisi de aynı.
    Bu esnada zaten farkettim ki, bosch Arçelik vestel vs gibi markalar dışında kalan luxell, kumtel, itimat, simfer vs hepsi kayseri organizede. Simfer bir tık öne geçmiş, kaliteye biraz önem veriyor gibi sanki. Al birini vur ötekine. Şans işi resmen. Biri alıyor çok güzel diyor, diğeri alıyor berbat diyor. Kayseri'den birine sordum, hocam genelde afrika ülkelerine ihracat yaptıkları için fiyatları olabildiğince dipte tutmaya çalışıyorlar, bu da kaliteye yansıyor doğal olarak dedi. Mevzu anlaşılmış oldu benim için.

• Güncel. Fırından şuan çok memnunuz. Yukarıda yapmış olduğum yorumlarda dedim mi hatırlamıyorum ama bir kez daha diyeyim. Üst kısmı pişirmiyordu. Evdeki tesisattan dolayıymış sanırım. Mutfaktaki tesisatta sıkıntı varmış. Zaten diyordum üst kısım tam ısınmıyor diye. Galiba bundan dolayı. Emin olmamamkla beraber memnun olduğumu belirtmek isterim. Çok güzel kızartıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.