Şimdi Ara

[GÜNCEL] [Mid / Top] Riven rehberi by RyuRex :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
8
Favori
7.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beyler boşverin ufak bir konu sadece kaldırdım bitti eleştirileriniz için teşekkür ederim :) Ucu açık bir konu sonuçta
  • Güzel olmuş. + takip
  • snowball olayında haklısın.riven mekaniklerine hakimim (fast q ya da skill reset dışında) riven çok sevdiğim ve güvendiğim bir hero bugün altın 2'ye çıkmak için oynadığım kritik seri maçında pickledim bice allahtan kazandık oyunu.gareni kule altı bile kesiyordum ama jungle yardımıyla eşit çıktık koridordan.allahtan efsane throw attılar tek pushta bitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mösyö Bolamyer

snowball olayında haklısın.riven mekaniklerine hakimim (fast q ya da skill reset dışında) riven çok sevdiğim ve güvendiğim bir hero bugün altın 2'ye çıkmak için oynadığım kritik seri maçında pickledim bice allahtan kazandık oyunu.gareni kule altı bile kesiyordum ama jungle yardımıyla eşit çıktık koridordan.allahtan efsane throw attılar tek pushta bitti.

Anlatmak istediğimde buydu işte dostum :) Neyse uzatmaya gerek yok şu konuyu
  • Eline sağlık güzel olmuş

• Bende rankedda çok oynayan birisiydim rivenı oyun taşıma kapasitesi var ama karşına darius gelince cidden zorlanıyorsun tr de oynadığım için çoğu kişi karşıdaki champın ittirdiğini görsede gank atmıyor hal böyleyken adam kule altı bile tekleyip kaçabiliyor ama bana göre riven oynarken en iyi kasılma yolu roam atıp beleş kill toplamak zaten bilenin elinde hızlı snowball olan bir champ birde fast combo olayına değinmişsinız orada q nun animasyonunu iptal etmenin en iyi yolunu göstermişsiniz dans ederek kapayanda var fakat o zamanda tuşlar birbirine giriyor rehberinizi beğendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xSaber -- 18 Ağustos 2014; 23:06:28 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler eline sağlık
  • Güzel olmuş eline sağlık. :)
  • guzele benziyor takip edicem
  • Dursun riven oynadigimda bakarim
  • E ile komboları yapıyorum da q reseti yapamıyorum denedim bayağı.
    Peki Pantheon'a karşı nasıl oynayacağız ?
    Boxbox yöntemi mi kullansak acep. Hırpalayanı ilk çıkıp e fullüyor cd rünleriyle 3-4 saniyede bir e si geliyor panthın mızraklarını counterlıyor.

• anomaly A kullanıcısına yanıt
    Panta karşı tp öneririm ve kesinlikle dokuma zırh 5 pot ayrıca ilk e fullemek gayet mantıklı çünkü pant ve darius oyunun early gamelerinde bütün top lanelerden üstün neredeyse.
  • Gayet güzel emek harcanmış
  • Faydalı ve güzel rehber.
  • rehber güzel birde wall jump olayını anlatan bi video vardı onu bulup koyabilirsen kusursuz bi rehber olur
  • Güzel olmuş okudum.

.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.