Şimdi Ara

Güncel iPhone Sources ??? (İstek)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar Dün Bir İphone aldım ve jailbreak yaptım fakat ne kadar sources eklediysem hep hata verdi...
    Sources Kullanan arkadaşlar Güncel Çalışan Sources adresleri verirse çok memnun olurum Şimdiden Çok Teşekkür Ediyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: cahit.as

Selamlar Dün Bir İphone aldım ve jailbreak yaptım fakat ne kadar sources eklediysem hep hata verdi...
    Sources Kullanan arkadaşlar Güncel Çalışan Sources adresleri verirse çok memnun olurum Şimdiden Çok Teşekkür Ediyorum..

gerçekten forumda böyle bir konuya ihtiyac var tecrübe sahibi arkadaşların bu konuya egilmesin rica ediyorum cydia source ları mesela...
  • aslında sourceye pek gerek yok istediğiniz program oyun vs. paylaşım sitelerinde mevcut.
  • Cydia.hackulo.us
    sinfuliphonerepo.com
    repo.beyouriphone.com
  • ikaynak.com burada bir çok uygulama var istek yaptıpğınız zaman onlarıda buluyorlar TRnin en iyi iphone destek sitesidir
  • çok teşekkür ediyorum bilgi veren arkadaşlarapeki appstore ve cydia hariç nasıl app yükleniyor iphonea??fulldepo arkadaşımızda demiş paylaşım sitlerinde mevcut diye fakat nasıl yüklenıyor??
  • http://rapid-share.com/files/323596219/sources.list.d.rar.html

alsana source listesi.Iphoneden root/etc/apt/sourcelist dizinine winscp yardimiyla at.Selamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karagoz19 -- 20 Aralık 2009; 20:59:31 >
  • repo.beyouriphobe.comve sinfuliphonerepo.com u kur. butun programlar var
  • karagöz19 ve ilkker arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorumüstte sordugum cydia dişinda ipa dosyalarını yukleme sorumuda iphone browser ve intllousla çözmüş bulunuyorum yardımcı olan herkeze tekrar çok teşekkür ediyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.