Şimdi Ara

GÜNCEL DOĞUBANK CEP TELEFONU FİYATLARI (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.266
Cevap
3
Favori
955.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler 7610 ile 6260 ın spot fiyatı ne kadar acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bartified -- 6 Haziran 2005, 19:25:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sarisi_n_m

devil bence d500 den vazgeçme derim ben aralarında uçuk bi fiyat farkı yoksa tabi resim çekimi d500 ün daha güzel olduğunu sölememe gerek yoktur herhalde ama şıklık arıyosan tabikide e720... yarın ki listeni bekliyorum...

ama e720 nin de ekranı daha güzelmiş ama sanırım d500 alamya çalşıcağaım ohoperlörü güzel ve daha şık ya kenidme alsam tamamda alıp yazın kulalnıcam sonra da annem everficem onnu için biras da o d500 istiyo
  • k750i - 480 ile 460 dolar arası
    e720 & d500 - 570 ytl
  • utkansertkaya bunlar doğubank fiyatlarımı çünkü k 750i doğru olablir fakat d500 520-530 diyolardı geçen gün!!
  • k750 yi 600 ytl ye kadar almak mümkün gibi görünüyor
  • zaten d 500 yok.gelmemiş çok zamandır.e 720 ye 570 dediler.d 500 de aynısı olur dediler.
  • arkadaşlar size 10 yıldır cep telefonu kullancısı olarak bi görüş bildirmek istiyorum.Bence şu an da doğubanktan alınabilecek kompe tek bir telefon var.

o da " k750i ".

Benim düşüncem bu.p910i bile almam .o çok hafif kalıyor onun yanında.Hiç bir nokia telefon komple değil.Zaten sybian olsun falan diyoruz ama bi süre sonra herşey sıkıyor adamı.Bende Sony psp var.elime bile almıyorum mesela artık.sıkıldım çünkü.boyutları da çok uyugun k 750 nin.fiyatıda güzel.

Bu gün elime aldım baktım.Çok güzel bi telefon bence.her yerinden sony kokuyor.

Benden söylemesi arkadaşlar.2 milyarımda olsa k750 alırım ben.

Not : bu güne kadar nokia 7610 - mpx200 dahil yani her platform da telefon kullandım.hepsi bi süre sonra sıkıyor adamı.mutlaka k750 sıkıcaktır bi süre sonra ama en azından hiç bir eksik özelliği yok.2 megapxel kamera - rds radyo - memory stick - mp3 player - vs vs vs

• devil yarınki listeni bekliyoruz...
  • s.a çok acele motorola v635 fiyat lazım beyler. yardımcı olunuz. Allah razı olsun.
  • BEYLER 6630 UN SON FİYATI NEDİR?????
  • ARKADASLAR DUN ARKADASA SORDURDUM K750İ YEDEK PARCALARI DAHA HENUZ TURKIYEYE GELMEMIS BANA EKSTRADAN BI BATARYA LAZIMDI AMA NAFILE BULAMADIK..
    BIRDE SX1 SPOT ALMAYIN BENCE BENIM ELIMDE BIR TANE KALDI SIRKECI DE VE BENZERI BU TELEFONU TAMIR EDEBILECEK BULAMADIK PROGRAM ATARKEN HABIRE KITLENIYOR MAKINE.

HABERINIZ OLSUN IYI GUNLER
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bartified®

BEYLER 6630 UN SON FİYATI NEDİR?????

540.
  • kendisi(garantili) gelmediki yedek parçası gelsin
    Spotcu parayı zaten yedek parçaya bağlamaz.

quote:

Orjinalden alıntı: By PaCHa

ARKADASLAR DUN ARKADASA SORDURDUM K750İ YEDEK PARCALARI DAHA HENUZ TURKIYEYE GELMEMIS BANA EKSTRADAN BI BATARYA LAZIMDI AMA NAFILE BULAMADIK..
    BIRDE SX1 SPOT ALMAYIN BENCE BENIM ELIMDE BIR TANE KALDI SIRKECI DE VE BENZERI BU TELEFONU TAMIR EDEBILECEK BULAMADIK PROGRAM ATARKEN HABIRE KITLENIYOR MAKINE.

HABERINIZ OLSUN IYI GUNLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realgs -- 7 Haziran 2005, 12:29:32 >
  • V635???????????????? ne kadar bu alett
  • quote:

Orjinalden alıntı: utkansertkaya

zaten d 500 yok.gelmemiş çok zamandır.e 720 ye 570 dediler.d 500 de aynısı olur dediler.

E720 yi 535 e birakiyorlar kazıklanmayın arastırın iyce butun dukkanları gezin cunku asırı fiyat farkı var dukkanlar arası!
  • mpx200 ve 6260 ne kadar spot? d500 içim 535YTL spotmu?
  • D500 için 535YTL demişlerse kesinlikle spottur .Garantili 800 Küsür YTL.
  • ok çok saol bide mpx200 ne kadar yaw?
  • 6630 un fiyatı bir düşse hemen saldırırmda!??!?!?!?!?!!
  • doğubamkta spot 6670 in fiyatı nedir acaba?
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.