Şimdi Ara

GÜNCEL DOĞUBANK CEP TELEFONU FİYATLARI (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.266
Cevap
3
Favori
955.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar feci halde 6630 gazina geldim. bu doğubankta spot telefonun fiyati ve yaninda verilen aksesuarlar hakkinda bilgisi olan varmi. Yani karti pili data kablosu falan
  • bazi yerlerde var data kablo felan 680 bulursun
    quote:

Orjinalden alıntı: fenerlihtk

arkadaslar feci halde 6630 gazina geldim. bu doğubankta spot telefonun fiyati ve yaninda verilen aksesuarlar hakkinda bilgisi olan varmi. Yani karti pili data kablosu falan
  • [Deleted by Admins]
  • hafiza karti var ama değilmi bu dediklerinizde
  • [Deleted by Admins]
  • arkadaşlar doğubankta iriver h340 mp3 çalar ne kadar?lütfen sorarmısınız?
  • arkadaşalar 265 dolara nokia 6600 var sizce nasıl alınırmı, alınırsa yüklü miktarda almayı düşünüyorum side isterseniz sizede alabilirim yada diğer modellerden dubaiden getiricemde.bu hafta sonu gidiyorum beyler.nokia 6260 da 390 dolar arkadaşalar isteyen olursa belirtsin elden satış olucak yerim istanbulda. bana bu mail adresinden ulaşabilirsiniz. klad382@hotmail.com ben bu sitedede alış veriş yaptım diğer sitelerlede. dolandırıcı falan değilim size yardımcı olmak ve üç kuruş ucuza almak için uğraşıyorum.
  • arkadaslar bugun gercı saat 12 yı gecmıs dun dogu banktaydım s700 un fıyatı sırın telekomda 1 cı katta 670 dedı bılmıyorum cazıpmı 6630 da 670 dendı sıze kolay gelsın gorusuruz byeeeeesssss
  • arkadaslar uzun zamandir gsmarenada gordugum sonyericsson v800 dogubankta goreniniz varmi(yalniz walkman telden bahsetmiyorum karismasin o w800) ???''?
  • Yeni fiyatlar geldimi doğubank ka .Bu arada Telefonlar (garantili) 15 Mart tan itibaren piyasaya gümrükten girmeye başlayacak.Bakalım göricez fiyatları düşcekmi düşmeyecekmi.
  • Sayin arkadaslar,

Ingiltere'de bulunmaktayim. Burdaki telefonlar orijinal ve direk yerinden gelme, hic hilesiz ve acilmamis. Turkiye'de daha satisina baslanmamis Nokia 9300 (ben aldim kullaniorum muthis!) ve T630 gibi telefonlari daha ucuz fiyatlara getirip size sifir bir sekilde kutuyla teslim edebilirim. Aradiginiz tel varsa modelini yazin burdaki fiyatlara sizin icin bakiim.

Bazi ornekler;

Sony Ericsson T630 - TR fiyati: 350 YTL
    Ingiltereden: 250 YTL

Nokia 9300 - TR fiyati: 1,250/1,350 YTL (Daha satisi baslamadi)
    Ingiltereden: 1,100 YTL
  • ben 1 yil garantilisini 960 mly a veriyorum.
  • T630 Australiada da 180 milyon... (kutulu) internetten alınabilir...
  • 200 milyon civari dogubankta hangi telefonlar var spot yardim ederseniz sevinirim. Not:orta yasli bir adam kullanacaktir fazla ozellik olmasa da olur.
  • [Deleted by Admins]
  • [Deleted by Admins]
  • harbi ya fiyatları yazsana...olursa getirtiriz sana...
  • quote:

Orjinalden alıntı: TİJYAN

6630 ne kadara geliyo englandtan

benim kuzenim ing de fiyat olarak fark fazla deil ama bazi teller var sadece ing de kullanmak icin mesele 7610 60 sterlin 130 milyon felan bu tur seyler keske bizdede olmaz bu arada bi karar veremedin tijyan v3 dendemi vazgectin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: playmakers

arkadaslar uzun zamandir gsmarenada gordugum sonyericsson v800 dogubankta goreniniz varmi(yalniz walkman telden bahsetmiyorum karismasin o w800) ???''?

o telefon daha gelmez, ve ayrıca gelirse z800 gelir (v800 vodafone için özel olarak üretilmiştir).
  • z800 ne zaman gelir bi bilgin varmi k750 ve w800 2005 in 3 uncu ceyrek geliyomus sonyericsson dan mail aldim ama z800 u sormak aklima gelmedi
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.