Şimdi Ara

Güncel Apple,Sony, Philips Mp3-MP4 İpod İlanları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
4
Favori
991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Güncel Apple,Sony, Philips Mp3-MP4 İpod İlanları
    Merhaba arkadaşlar normalde toplu ilan açmayı sevmiyorum tek tek tercih ediyorum ancak her gün bir ilan açılabilme kuralı geldikten sonra birde böyle açalım dedim :)

Elimde Sony,Philips ürünleri

Apple ipod nano 1-2-3 İpod
    Touch 2-3-4 , ipod shuffle ve ipod mini ürünleri mevcut.

Her model gelebilir belirli bir model yok.

Başlık sürekli güncellenecek çünkü yeni ürünler geliyor..
    Ama nispetli nizami bir durum yok farklı ürünler geliyor elime.

PİL DURUMLARI
    Pili kötüyse ve değiştirdiysem pili değiştirdiğimi belirtiyorum.

Herbirini en az bir kaç gün kullanarak test ediyorum.Pil durumlarını paylaşıyorum.
    Pil durumları şöyle gün cinsinden yazdım ama.günde ortalama bir kaç saatlik kullanımı ifade ediyorum..

Kimisi sürekli müzik değiştirir ekranla oynar kimisi açar hiç dokunmaz.Ekranı açmadıktan sonra zaten pili hiç gitmeyen cihaz bile 10-12saat müzik çalar.Ben ortalama gerçek kullanım değerleri yazdım şişirmeden objektif.

Çoğunun kablosunu vermiyorum veriyorsam belirtiyorum.Ürünlerle birlikte kablolar gelmedi.

Apple ürünleri için konuşuyorum Ben alıp içine kablo koyacak olsam var demek için uygun fiyatlı bir kablo koymam lazım.
    3-5 günde bozulacak kablo vermek yerine kablo vermediğimi belirtip ona göre fiyat yazıyorum.
    Çoğumuzun elinde eski iphone kabloları zaten var :)eşe dosta varmı diye sorsak bile çekmecelerden çıkabilir.

Diğer markalar universal usb kullandığı için o kabloları veriyorum problem yok.

Teslimat yerleri;
    İstanbul Şişlide oturuyorum veya işyerim beyoğlu karaköyde ikisindede misafirim olup elimdeki ürünleri inceleyerek seçme şansınız var.
    Aras kargo ile anlaşmam var diğer şehirlere karşı ödemeli gönderim veya adrese gelemeyenler 20km çerçevesindeki mesafelere benzin ücretiyle getirebilirim.
    İLETİŞİM 0553 359 17 06 Atakan Demirtürk

***************************************************************************************************************
    Apple İpod touch 4 beyaz 8 gb Kusursuz SATILDI
    Bataryası aktif kullanımda 1 günü çıkartır.
    Sadece cihaz verilecek.
    Fiyat:160tl
    ***************************************************************************************************************
    İpod touch 4 8 gb Siyah Kusursuz sorunsuz
    Değişine yok orjinal ekranlıdır.İpod 4 serileri ipod 2 serilerine göre biraz daha narindir.
    İos 6 küsür sürümü var.Uygulama apliskasyon olarak bi numara beklemeyin ama en azından internet radyosu destekliyor.
    bluetooth özelliğide mevcut.
    Fiyat;170TL

İpod touch 4 8 gb Siyah Hafif kusurlu Kozmetik bölgede ekran çatlağı
    Home tuşu altında küçük bir kırık var.Yürümeyecek büyümeyecek tek lokasyonlu bir kırık.Kozmetik bölgede olduğu için ekrana bir etkisi yok.
    Batarya aktif kullanımda 1 günü çıkartır.
    Fiyat:130tl

İpod Nano 4 8gb Mavi Sıfır gibi Kusursuz. SATILDI

Bataryası ilk günkü gibi hatta dura dura yıllanmış kaliteli şarap gibi güzel gidiyor.
    Bu modellerin en büyük sorunu bataryadır.Oda kullanmaktan aşınır.Zira buda kullanılmamış sıfır gibi!

Ürünü fazla anlatamıyorum ataları olan 1-2-3 modelinin mantığında ama çok hafif ve taşınabilir yapılmış.

Fiyat : 180tl

İpod touch 2g 8gb kusursuz
    Sıfır gibi arkası bile çiziksiz bataryası 2-3 günü çıkartır.İpod 2lerin batarya kalitesi bence 4 den daha iyi...
    Batarya kapasitesinden v.s bahsetmiyorum kalitesinden bahsediyorum. Onlarca ipod kullandım.
    İpod 4 2-3sene aktif kullanımda bataryası yıpranıyor.
    Ancak ipod 2 10-15 senelik cihaz hala bataryası ilk günkü gibi çalışan ilanlarla dolu.

Fiyat:120tl

İpod touch 2g 16gb Ses düğmeleri ve home düğmesi Sert basıyor.
    Aslında bir çok ipodda bu sorun oluşuyor yıllar içerisinde.Sert basması ile bozulması çok uzak şeyler.Herhangi bir engel teşkil etmez sizlere.
    Batarya durumu iyi.

İpod touch 2gb 8gb Ses kısma düğmesi arızalı SATILDI

Sadece Ses kısma düğmesi arızalı.Bunuda uygulamalar içerisinden müzik menülerinden veya home düğmesine iki kere tıklayarak kolayca aşabiliyorsunuz.
    Bunun dışında tertemiz batarya durumuda güzel.

Fiyat: 85tl
    Philips gogear Mix 2 gb

Gogear serilerini nedense çok seviyorum.Sade bir mühendislik
    Fazla bir beklentiniz olmasın.Ama aynı eski honda arabalar gibi düğmesine bastığınızda her zaman çalışacağını biliyorsunuz.Peynir ekmekle doyarlar kullanıcısından bir şey istemezler.
    Pil durumu gayet iyi.

Fiyat;50tl

İpod Mini 8gb Mavi Kusursuz

Çok acayip bi cihaz ya.Ben çok sevdim. Adı mini ama daha çok bizim minik serçe Sezen aksu gibi çokta küçük değil.

İpod mini 2005 yılının efsane cihazlarındandır siyah beyaz ekrana sahiptir.
    Siyah beyaz olduğu için güneş altında plajda vs ekranı yorulmadan görebiliyorsunuz!!!

Hitachi hdd vardı içerisinde ekşi sözlükte bu konuda bi kaç sayfa yazı var.

Sadece hdd 250$a satılırken apple bu cihazı 280$ a satmış..

Batarya konusunda bir çok kullancı mutsuzmuş ilk günden beri.Hdd olduğu için fazla harcıyor.

Bende internetten modifikasyonlarına baktım.compactflash kart ile aynı sokete sahipmiş.
    4gb hdd yi çıkartıp kingston marka 8gb compact flash card taktım.Batarya süresi uzadı.Hdd her düşmede bozulabilme riski vardı Artık buda ortadan kalktı bozulacak hareketli parça yok..

Bataryası 1-2 günü çıkartır.Bişey diyemedim 10 saate yakın müzik dinleyebiliyorum ekranıda iyi kötü kurcalarken.

Kısacası farklı olmak istiyorsanız retro bi adamsanız.Arkadaşlar görünce "bu neymiş lan böyle nerden buldun" dedirtecek bir ürün arıyorsanız işte bu diyorum.

Fiyat:160tl(Sadece compact flasha 80tl ödedim)

Philips Ariaz 8 gb
    Çok philips kullandım.Bilmiyorum türkiyede benim kadar çok mp3 çalar tecrübe eden varmıdır.
    Philipsin hemen hemen her serisini kullandım.gogear vibelar mixler çok severim kompak cihazlar.
    Ama böylesini görmedim.
    Radyosuda çok iyi çekiyor.Denediğim creativiler philipsler sonyler arasında en çok çekeni.
    Bu arada tüm philips ürünlerinden bir farkı var hoparlörde koymuşlar azda olsa bir ses çıkartıyor.
    Bluetooth yok.Olsa tadından yenmez.
    nokia n91 tadında bi cihaz olmuş.Hızlı tepki veriyor hızlı komut veriyor.Neredeyse hiç çiziği yok fazla kullanılmamış.
    Bataryasını bitiremedim henüz ancak 2-3 günü rahat geçer.Tam test edeyim paylaşacağım.

Ses açma düğmesi takılı kalmıştı içini açmadan dışarıdan ince bir tornavida ile düzelttim.Orjinalliğini bozmak istemedim.
    Düğmesi biraz ele geliyor hissediliyor işlevini yerine getiriyor.

Fiyatı pahalı bulanlar olabilir.Önümdeki 1 yıl fiyat düşmeyi düşünmüyorum :)
    Cihazı çok sevdim.

Fiyat: 200tl

Creative zen 4 gb Sorunsuz SATILDI

Pil durumu çok iyi radyosu mevcut.
    Biraz fotoğraf makinesini andırıyor ama kamerası yok.Kullanımı ve tasarımıyla...
    Kapsamlı derli toplu bir mp3 çalar.Zamanın efsane cihazlarından.

Fiyat:120tl

Philips Gogear vibe Sorunsuz
    Temel bir mp3 çalar.
    Müzik video fotoğraf açabilir Sağlamlık ve basitlik isteyenlerin tercihi.
    Radyosu mevcut değildir.
    Fotoğraflar ürüne aittir ön yüzünde ekranda fotoğraflardada görüldüğü üzere ufak bir kaç çiziği var bunun dışında bir kusuru yoktur.
    Pili yeni değiştirdim.

Fiyat:60tl
    İpod nano 3 4gb Sorunsuz SATILDI

Kozmetik olarak çok temiz denemez.Düğmeleride çok sert olmasada ilk günkü gibi değil.Rahatsız edici olmadığını belirtmekte fayda var.
    Pili şaşırtıcı derecede güzel.%75-80 diyebilirim durumuna.
    Herhangi bir sorunu yoktur.

Fiyat:100tl
    Sony walkmen mp3-mp4 Çalar Pili yeni değişti.

Kozmetik olarak 10/5 diyelim.Pili yeni değişti 2 günü çıkartır.Orjinal pilinden biraz küçük bir değer takıldı birebir ölçüde bulamadım.100ma kadar eksik.Yani demek istediğim bende eskiden bu modelden vardı 1 hafta gidiyordu falan diye atılırsanız öyle olmadığını belirtelim.
    radyosu mevcut.
    Oldukça seri bir cihaz menüsü çok hızlı ses kalitesinide çok seviyorum ben özellikle tizleri iyi veriyor.

Burada yer almayan
    Sandisk e250 modelihttps://forum.donanimhaber.com/sandisk-sansa-e250-2gb-mp3-mp4-player--137736140#137736140

İpod shuffle turuncu 1gb 2.jenarasyonhttps://forum.donanimhaber.com/ipod-shuffle-2-jenerasyon-1gb-turuncu-kutulu-tertemiz--137301857#137301857

Şimdilik bu kadar güncellenecektir.

İLETİŞİM 0553 359 17 06 Atakan Demirtürk

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 0 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Şişli Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• İpod Touch 4g 8gb beyaz kusursuz FORUM Dışına satıldı.

İpod touch 2g 8gb ses kısma düğmesi arızalı FORUM Dışına satıldı.

Philips gogear vibe 4 gb 1 adet daha stoğa girdi.

İPOD Nano 3 Gri FORUM Dışına satıldı.

İpod Nano 4 8 gb Mavi FORUM DIŞINA SATILDI
    Creative zen 4gb FORUM DIŞINA SATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakan123123 -- 13 Mayıs 2019; 13:39:56 >
  • Merhaba size mesaj da göndermiştim. İpod shuffle lazım kozmetik olarak iyi günde 2 saat kadar kullanabileceğim bir şey. Varsa bilgi verebilir misiniz ?
  • Merhaba, elinizde aşağıda özelliklerini saydıgım mp3 çalar var mıdır?
    1- Bluetooth
    2- Fm Radyo
    3- clipsli yakaya takılabilen ( sporda kullanılacak )
    4- kaliteli bir marka
  • bu isteklerini karşılayan pek model yok malesef
    ipod nano 6 var.
    radyosu süper hem kordon hem klipsi var.ama bluetooth yok..
    Kaldıki olsa bile hiç bir cihaz radyo dinlerken sesi bluetoothtan vermiyor.
    Kore Malı cowon markası ve samsungun bir kaç üst segmentı hariç.

Bluetoothtan feragat ederseniz ipad nano 6
    veya bel klipsli bluetooth ve radyolu ipod nano 7 modeli var.
    ama radyoy bluetoothtan vermez sadece müzik listenizi verir.

Şuan hiç biri kalmadı elimde
    bu iki modelden birini alabilirsiniz piyasadan selamlar.
  • hepsi satıldı.
    güncel olarak yine bir ipod nano 6 mavi 8gb modeli var temiz durumda.
    kordonuyla beraber 180tl..
  • Radyolu mp3 çalar var mı hocam elinizde uygun fiyatlı go gear olabilir ya da başka marka

• Hepsi satıldı dostlar konu çok eski

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.