Şimdi Ara

Güncel AM4 İşlemci Soğutucu Tavsiyesi (2021)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2020 Aralık sonuna geldik neredeyse, piyasayı bayadır takip etmiyorum. Yeni ürünler varmı veya daha önce çıkmış ama şu zamanlara gelene kadar kendini anca kanıtlamış olan önerebileceğiniz soğutucular diye lafı devam ettirmek istedim.

İnternetde genelde aynı soğutucular önerilmiş Ryzen işlemciler için, bunlardan en fazla dikkat çekeni Arctic Freezer 34 esports Duo modeli. F/p olarak en çok önerilen soğutucu kendisi.

Bu yazıyı yazdığım tarih 2020 aralık ayında fiyatı ortalama 500-590 tl arası.

Şimdi benim sormak istediğim şu, 500-590 tl arası daha iyi bir soğutucu varmı?

Veya 350 lira verip (yani eSports Duo'nun %60 fiyatını) %20 - %25 daha düşük performanslı herhangi bir ürün varmı bildiğiniz diye sormak istedim. Tabi 350 tl olması şart değil, bildiğiniz başka f/p kendini kanıtlamış soğutucular varsa onlarıda önerirseniz birçok kişiye yardımı dokunur diye düşünüyorum.

Bilgilerinizi tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim, iyi forumlar.

• Duo yerine teklisini al hocam, sonra istersen 2.fanı takarsın
  • Dark XFreezer 128 dusunebilirsiniz.320TL civarinda fiyati var.
    Xigmatek Windpower 1266 360TL civarinda fiyati var.
    Xigmatek Windpower Pro 450TL civarinda fiyati var.
    200W TDP ye sahip 12 cekirdek 24 izlek Xeon 2697V2 islemcimi masaustu 28C lerde tutuyordu.Yukte de iyiydi.Fiyati da 400 civarinda idi artmis.

Bu 3 unu de düşünebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi benim sormak istediğim şu, 500-590 tl arası daha iyi bir soğutucu varmı?

Elbette var kesene göre

Mugen 5 yada fuma 2 arasında 100-150 TL kadar oynar ama o kadar performans farkı yoktur karar senin

• https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=6611

üstüne tanımam verdiğin parada kuruşuna kadar geri döner 6yıl garantili... 718 tl iyi fiyat bu ürün için 600 tl bandına çıkmışken bunu al derim bu gün için indirime girmiş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.