Şimdi Ara

gümüş iletken boya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: selimkar444 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
8.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

şu bir zamanlar amd işlemcilerin kilitlerini kırmak için gümüş iletken boya kullanılıyordu,

iki nokta arasına sürülünce sanki lehimlenmiş gibi etki gösteriyordu,

işte o boyayı nereden ve nasıl bulabilirim,

saygılar...

• napacan işlemci kilidini falan mı kırıcan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akcay -- 11 Ocak 2005, 0:34:53 >
  • heeaaa niye sordun ki

yaw kardeşim gereksiz mesaj atmayın
    biliyorsanız yazın bilmiyorsanız ne diye forumu meşgül ediyorsunuz
  • kozyatağı Carrefour un oto bölümünde vardı.
  • tövbe tövbe
    noluyo forma insan gibi bişey sorduk?
  • quote:

Orjinalden alıntı: akcay

tövbe tövbe
    noluyo forma insan gibi bişey sorduk?

hoca adam başlıkta sölemiş çarpanı kırmak için lazım die sen tekrar sorunca abes kaçmış..
  • adam bi zamanlar kırmakta kullanılıyordu diye sormuş
    demekki başka yerde de kullanabilir.
    ama kırmada kullanacaksa bu konuda bi bildiği varsa bizde faydalanalım dedim.
    ancak tersinden anlamış
  • baba özür dalga geçiyorsun sandım, forumda dengesiz tipler var,

saygılar...
  • ha tam olarak boyanın ismini bilen varmı yani şu marka şu model gibisinden

saygılar...
  • no problem
  • oto aksesuarcılarında bulabilirsin , rezistans tamiri için kullanılan ojeler işini görür.
    daha güzel olsun istiyorsan model maket vs. satan dükkanlarda da bulabilirsin , greven marka bir ürün vardı , 4 ay önce sanırım 7 usd'ye almıştım.
  • ankarada konya sokakda bulabilirsin tahminimce ben en son sorduğumda 10 milyondu
  • kardeşler bu arkadaş çarpan kıtacam diye sıvı arıyorsa boşuna uğraşmasın.kolay bir iş değil macunla çarpan birleştirme. ama illaki alacam diyosa gitsin eletronikçilerden alsın.
  • elektronikçilerde genelde sıvı iletken die bişiler satıo onunda direnci fazla olduğu için işlemci üzerinde pek bi işe yaramıo
    denedim olmuo yani :)
  • kadıköy yazıcıoğlu iş hanında giriş katında satılıyor yaklaşık 3gram bir cam şişe içerisinde en son aldığımda 13.500.000 tl sıydı
  • eyvallah beyler,

teşekkür ilginize,

saygılar...
  • KURSUN KALEMLEDE OLUYOR,YADA DERI KESIMCILERIN KULLANDIGI GUMUS KALEMI VAR BAYAGI UCUZ 500 BIN LIRA ODA OLUR,,,
    quote:

Orjinalden alıntı: bozgartal

merhaba arkadaşlar,

şu bir zamanlar amd işlemcilerin kilitlerini kırmak için gümüş iletken boya kullanılıyordu,

iki nokta arasına sürülünce sanki lehimlenmiş gibi etki gösteriyordu,

işte o boyayı nereden ve nasıl bulabilirim,

saygılar...
  • Zor bir işlem.Bantları doğru yerlere takana kadar canım çıkmıştı benim.Ben tek köprüyü birleştirmek istiyordum Barton olduğu için ama o bile baya zorladı.Birden çok köprü birleştireceksen sadece köpülerin kenarlarını bantla ve boya biraz kurur gibi olunca ince bir kürdan ile köprülerin aralarını temizle bence.

Kalem ile olmayabilir yanlız.Arada lazer kesiği varsa gümüş kalemi işe yaramayabilir.Bi de bu kalemle çizince geri çıkıyormu?Boyayı kolonyayla sildim çıktı.
  • beyler şu meşhur gümüş renkli (özelliklede cam şişede olacakmış) iletken boya satan bir yerin telefon numarasını özel mesaj atabilirmisiniz? malum istanbula gelemediğimizden telefonla bari sipariş verelim

saygılar . . .
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.