Şimdi Ara

Gülünce burnum sarkıyor.Burnum nasıl? ( SS li ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
11.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: msahin55

Galiba benim de sarkıyor

Moral bozucu bişey.Sarkmasını önleyen bir operasyon varmış galiba ya ondan yaptırmayı yada üstünde ki kemiği aldırmayı dümdüz yaptırmayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: TechR

quote:

Galiba benim de sarkıyor

Moral bozucu bişey.Sarkmasını önleyen bir operasyon varmış galiba ya ondan yaptırmayı yada üstünde ki kemiği aldırmayı dümdüz yaptırmayı düşünüyorum.

Senin burnun benimkinden iyi. Kaslı benimki

• quote:

Orijinalden alıntı: Eldarion

Bu mesaj silindi.
    Kusura bakma, geçen hafta sansürlü küfürden ban yedim ve hala hazmedemedim. Mesajını o nedenle şikayet ettim. Forum olarak tesettüre kapanıp sıfır küfür ile yaşayacağız. Küfürün sansürlüsü bile yasak hele karikatürlüsü
    Madem kural böyle uygulasınlar.

Direk küfüre bende karşıyım fakat sansürlü küfür abartılmadığı sürece serbest olmalı desemde forum abileri HAYIR diyor.,

Dediğim gibi kişisel değil.@ELdarioN19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miyamoto Musashi -- 2 Ocak 2015; 23:41:49 >
  • quote:

quote:

Galiba benim de sarkıyor

Yaş kaç?
    Çok problem yapıyorsun bence.Gayet normal bi burnun var.Hiç kötü bir şekli yok.Hatta çok düzgün bile diyebilirim.Sarkıyor diyince bende birşey sandım.Çok az geriliyor işte deri o yüzden hafif bi sarkma var ama kimse farketmez burnunun sarktığını.
    Doktora gitsen burnumu düzelt diye narkoz verir kaldırır sonra.Dokunmaz bile burnuna benden söylemesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: by-ko

quote:

quote:

Galiba benim de sarkıyor

Yaş kaç?
    Çok problem yapıyorsun bence.Gayet normal bi burnun var.Hiç kötü bir şekli yok.Hatta çok düzgün bile diyebilirim.Sarkıyor diyince bende birşey sandım.Çok az geriliyor işte deri o yüzden hafif bi sarkma var ama kimse farketmez burnunun sarktığını.
    Doktora gitsen burnumu düzelt diye narkoz verir kaldırır sonra.Dokunmaz bile burnuna benden söylemesi.

16 yaşındayım.Doktor için neden öyle dediniz kafam karıştı şimdi :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Requiestcat in Pace

Yok

İlerde düzelir mi peki? Birde alt çenem biraz önde onun etkisi varmıdır? Etrafımda baktım burnu kemikli olan kimsenin gülünce burnu sabit sarkmıyor.

Düzelmez ama eğer zayıfsan burnunun ortaya çıkma durumu daha fazla oluyor, kilo alırsan yüzün toplandığı için burnun daha da ufak gelir gözüne. Şahsen ben zayıfken burnum göze batıyordu, 20 kilo kadar aldım şu anda öyle sırıtan bir durumu yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ELdarioN19

Kardeş kusura bakma direk bu geldi aklıma
     Gülünce burnum sarkıyor.Burnum nasıl? ( SS li )

.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• normal burun gibi geldi bana ne büyük ne küçük
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: by-ko

quote:

quote:

Galiba benim de sarkıyor

Yaş kaç?

16 yaşındayım.Doktor için neden öyle dediniz kafam karıştı şimdi :)

Ne olsun bro düzeltilcek bişeyi yokta ondan.

İş yerinde bi arkadaş vardı çok pimpirikli biri.Arabasının debriyajı çok aşşağıda kavrıyormuş.Bunu kafaya takıyordu.Gitmiş sanayiye demiş böyle böyle.Usta demiş 1 hafta kalması lazım şanzıman indircez.Bi hafta sonra gitmiş usta demiş tamamdır.Adam bakmış yine aynı aşşağıda kavrıyor.Ustaya demiş aynı bu hiç bi değişiklik yok.Usta da abi bu kadar oldu demiş sepetlemiş bizimkini.Üstüne 350 lirada para almış.

Yani anlıyacağın doktor verir narkozu uyanınca bu kadar oldu der hiç bişey yapmadan gönderir.

• sen kötü burun görmemişsin
  • kardeş haline şükret bence senden daha kötüleride var
  • Up

• Karanlıkta çektiğim için böyle yoksa çok kötü duruyor gülünce.up.

• Up

• Up

• TechR T kullanıcısına yanıt
    Kardeş, benim burnum seninkinden daha kemerli. Karadeniz burnu. Sende çok bir şey yok, takma kafana. Ben bile takmıyorum, kimse de bir şey demedi. Neredeyse düz bile diyebilirim benimkine göre.

Bu arada ilk defa tam 00'da mesaj attım. Şans.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 3 Ocak 2015; 2:02:01 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende karadenizliyim. Burnum düz ama biraz uzun. Ön profilden brad pitt, yan profilden temele benziyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Destdestron

Bende karadenizliyim. Burnum düz ama biraz uzun. Ön profilden brad pitt, yan profilden temele benziyor.

Ben de ön ve yan profillerde bambaşka görünüyorum. Önden çok daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyleyse şükret.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.