Şimdi Ara

Gülsüm Ana | ÖZEL HAYİT BALI NET850GR 40.5TL - YENİ Mera Sütünden 2KG Tereyağ 54TL - ÜcrtszKargo (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
71
Favori
41.820
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir sepette kaz dağı kahvaltısı salça hariç hepsi güzel. yumurta tereyağ peynir zeytinler reçel vs. vs. hiçbirine bir şey olmadan gelmişler. çok iyi paketleme söz konusu...

Ama buz aküsü 1 adet gelmiş. Onu 2 yapın bence zaten sadece suyu kalmış. Sürat kargo sağolsun akşama zor getirdi.
  • Altınoluk'a gitmiştik geçen yaz. Gülsüm Ana'ya da uğramıştık. Çok zorlukları aşıp bugünlere gelmişler. Gülsüm Ana anlatmıştı. Gülsüm Ana'nın eşi Hüseyin Abi ile de tanışmıştık. İyi insanlar. Dürüst insanlar. Alın teriyle, çok çalışarak bugünlere gelmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı çekiç -- 25 Mayıs 2017; 8:48:18 >
  • tüm samimiyetimle belirtmek isterim ki 32 yaşındayım böyle güzel çilek reçeli yemedim. eğer sizinki reçelse markette satılanlar ne acaba çok merak ediyorum.
  • Beyler iyi günler, bu indirim kodunu nereye giriyoruz yahu ? Bir türlü bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aslanor1940

Beyler iyi günler, bu indirim kodunu nereye giriyoruz yahu ? Bir türlü bulamadım

mobilden girince çıkmıyor o bölüm, bilgisayardan girmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TriaThlon

quote:

Orijinalden alıntı: Aslanor1940

Beyler iyi günler, bu indirim kodunu nereye giriyoruz yahu ? Bir türlü bulamadım

mobilden girince çıkmıyor o bölüm, bilgisayardan girmek lazım.

Aynen hocam teşekkürler
  • Öncelikle ellerinize emeklerinize sağlık. Ben de egeliyim. Burda size pahalı diye laf eden arkadaşlara yevmiye ile zeytin toplatın 2 katı fiyata sattığınızda ağızlarını açamazlar az bile derler. Tereyağı yapım zahmetine girmek istemiyorum bitmez yoksa bu mesaj :)

Bilmiyorum ama yazın-imkan varsa- bir sabah kahvaltıya yerinize gelmek isterim. Ordan da ayvalığa geçeriz artık büyüklerinmizin elini öpmeye.

Şu an itibariyle sitenize safari üzerinden(özel mod) erişilemiyor. Derhal bilişimci arkadaş ile iletişime geçmelisiniz. Webmaster arkadaş (kliksa nın kargasını kargo kampanyasında kullanmak gibi) işi biraz yalap şalap yapmış gibi geldi.

İlk mesajdaki ramazan kolisinin ürünleri yanına miktarlarını yazmanız daha uygun olacaktır sitedeki açıklama bölümündeki gibi.

Umarım ticari beklentinizi karşılayacak parayı kazanır ve "el yapımı" olmaya devam edersiniz.

Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozy87

2974 numaralı siparişim de verdiğim ve aşağıda da linkini paylaştığım 1012587950 kodlu ürünüz,sitenizde net 850 gr yazmasına rağmen net 700 gr gelmiştir. Ayrıca üretim tarihi,skt tarihi vb bilgiler işaretlenmemiştir. Lütfen yanlış bilgilendirme yapmayınız ve ürün bilgilerini güncelleyiniz

https://www.koylezzetlerim.com/ev-yapimi-kahvaltilik-salca

Gülsüm Ana | ÖZEL HAYİT BALI NET850GR 40.5TL  - YENİ Mera Sütünden 2KG Tereyağ 54TL - ÜcrtszKargo

Merhaba,

Almış olduğunuz ürünün net ağırlığı 850GR ile 900GR arasında değişmektedir. Etiket eski olduğu için bu şekilde bir sorun oluşmuş. Ancak sürekli etiket baskısı yaptıramıyoruz bir baskıda en az 1.000 basım yaptıkları için bütçemizi aşıyor. Eldekileri bitirdikten sonra yeni etiketlere geçeceğiz.

Uyarınız üzerine etiketleri kalem ile üzerini değiştirerek göndereceğim bu üründe, teşekkür ederim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gulsumana

quote:

2974 numaralı siparişim de verdiğim ve aşağıda da linkini paylaştığım 1012587950 kodlu ürünüz,sitenizde net 850 gr yazmasına rağmen net 700 gr gelmiştir. Ayrıca üretim tarihi,skt tarihi vb bilgiler işaretlenmemiştir. Lütfen yanlış bilgilendirme yapmayınız ve ürün bilgilerini güncelleyiniz

https://www.koylezzetlerim.com/ev-yapimi-kahvaltilik-salca

Gülsüm Ana | ÖZEL HAYİT BALI NET850GR 40.5TL  - YENİ Mera Sütünden 2KG Tereyağ 54TL - ÜcrtszKargo

Merhaba,

Almış olduğunuz ürünün net ağırlığı 850GR ile 900GR arasında değişmektedir. Etiket eski olduğu için bu şekilde bir sorun oluşmuş. Ancak sürekli etiket baskısı yaptıramıyoruz bir baskıda en az 1.000 basım yaptıkları için bütçemizi aşıyor. Eldekileri bitirdikten sonra yeni etiketlere geçeceğiz.

Uyarınız üzerine etiketleri kalem ile üzerini değiştirerek göndereceğim bu üründe, teşekkür ederim :)

İşte müşteri diyaloğu budur tebrik ederim sizi.

• Sipariş No: #3094

merhabalar, sepet peyniri başta olmak üzere birkaç numune gönderilirse sevinirim. iyi çalışmalar.
  • Teşekkürler bilgilendirme için. Yeni etiketlerde içindekiler bilgisini de eklerseniz daha iyi olur sanırım

Yakın zamanda çam+çiçek balında kampanya var mı? İkidir kaçırıyoruz
  • quote:

Teşekkürler bilgilendirme için. Yeni etiketlerde içindekiler bilgisini de eklerseniz daha iyi olur sanırım

Yakın zamanda çam+çiçek balında kampanya var mı? İkidir kaçırıyoruz

Merhaba,

Ballar ile ilgili şuan düşünülmüş bir kampanya yok. Olursa buradan bilgilendirme yaparız. Teşekkürler
  • Balıkesir merkez'de şubeniz var mı gelelim alalım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

tüm samimiyetimle belirtmek isterim ki 32 yaşındayım böyle güzel çilek reçeli yemedim. eğer sizinki reçelse markette satılanlar ne acaba çok merak ediyorum.

gıda boyalı şerbet
  • hocam acil cevap verir misiniz
    YENİ! KAZDAĞI KAHVALTI SEPETİ - 1KG Tereyağ + 1KG Sepet Peyniri + 30 Adet Gerçek Köy Yumurtası + 1KG Yeşil + 1KG Siyah Zeytin + Net 800GR Yeni Mahsül Çilek Reçeli + Net 850GR Çam Balı + Net 850GR Kahvaltılık Salça Ücretsiz Kargo ile 145TL (Kupon Kodu ile: 130TL)
    Sipariş İçin TIKLAYINIZ..

tıklayınca 200 tllik fiyat geliyor? bir yanlışlık mı var acaba hocam
  • Yoğurt, ayran, tereyağını bu havada kargoyla nasıl gönderecekler, merak ediyorum.
  • Şerbet olsa gene iyi, en azından içinde pancar şekeri olur. Onlar glukoz ve fruktoz şurubu dolu.
  • bir konuda şikayetim var. fiyatlarınız standart değil. daha dün elime ulaşan kargoda 4 adet çilek reçelini 100 TL'ye satın aldım.

siparişi verdikten sonra facebook üzerinden verdiğiniz bildirimde çilek reçeli 2 adet 40 TL yazıyordu ve ben hatta o bildirim altına yorum bırakmıştım, 4 adet 100 TL'ye sipariş verdim diye hiçbir dönüş olmadı.

bugün de bu sayfaya girdim şok oldum başlıkta 2 adet çilek reçeli 36 TL yazıyor. bu farklılığın sebebi nedir acaba? böyle bir fiyat politikası olabilir mi? arada 28 TL fiyat farkı var. günlük fiyat mı değiştiriyorsunuz?

belirtmek istediğim diğer husus, siparişimde gelen sepet peyniri ürünü ile ilgili... fotoğrafta bembeyaz gözüken ürün bana kaşar renginde açık sarı olarak geldi. acaba siparişimden farklı bir ürün mü gönderildi??

maalesef 3. siparişimde size olan güvenim sarsılmış durumda.

• 2 adet cilek receli ve tursu siparisi verdim.
  • quote:

bir konuda şikayetim var. fiyatlarınız standart değil. daha dün elime ulaşan kargoda 4 adet çilek reçelini 100 TL'ye satın aldım.

siparişi verdikten sonra facebook üzerinden verdiğiniz bildirimde çilek reçeli 2 adet 40 TL yazıyordu ve ben hatta o bildirim altına yorum bırakmıştım, 4 adet 100 TL'ye sipariş verdim diye hiçbir dönüş olmadı.

bugün de bu sayfaya girdim şok oldum başlıkta 2 adet çilek reçeli 36 TL yazıyor. bu farklılığın sebebi nedir acaba? böyle bir fiyat politikası olabilir mi? arada 28 TL fiyat farkı var. günlük fiyat mı değiştiriyorsunuz?

belirtmek istediğim diğer husus, siparişimde gelen sepet peyniri ürünü ile ilgili... fotoğrafta bembeyaz gözüken ürün bana kaşar renginde açık sarı olarak geldi. acaba siparişimden farklı bir ürün mü gönderildi??

maalesef 3. siparişimde size olan güvenim sarsılmış durumda.

stok eritiyor olabilirler benim görüşüm ama dediğiniz gibiyse bu etik olmamış

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.