Şimdi Ara

GÜLHANE TIP YATAY GEÇİŞ SONUCUNDA BUYUK MAĞDURİYET(EKŞİ'ye de TAŞINDI)(edit:SONUCLAR İPTAL EDİLDİ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
7
Favori
60.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
299 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum zamanında aynısı benim başıma gelmişti. İstanbul Üniversitesi sene 2011 senesinde. Liste açıklandıktan sonra öğrenci işlerini vs aradım çok sallamadılar. Dekanın numarasını öğrendim aradım dedim hocam böyle böyle listede adım yok. 1. den daha fazla puanım var. Gerekli yerlere başvuracağım dedim. Dekan ilgileniyorum dedi ardından üniversitenin sitesinden yatay geçiş sonuçlarının durdurulduğu yarın yeniden yayınlanacağı açıklandı. Ertesi günkü sonuçlarda da 1. Sırada ben vardım. Yani diyeceğim o ki girişken biri olmasam belki istedikleri kişiyi alacaklardı. Kesinlikle peşini bırakma hızlı bir şekilde dekana ulaş olmadı hemen istanbula gidip görüş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam info@sbu.edu.tr adresine yazdim istanbul rektör özel kalemini arayin istanbuldakilerin olaydan haberi yok. Ankaradakiler yapmislar bunu
    https://rehber.sbu.edu.tr/IdariBirim

• Savcılığa sıç duyurusunda bulunacağını, burada hak kaybın olduğunu, usulsüz işlem olduğunu ve gerekirse TBMM ne konuyu muhalefet partileri aracılığıyla, duyuracağını, şu an bazı ulusal haber kanallarına gitmek üzere olduğunu bizzat dekana ve rektöre söyle; asla ses tonunu da ve üslubunu da alttan yapma, bu konuda sonuna kadar onlarla uğraşacağını hissettir.Sakin bir tonda konuya giriş yap, terslerlerse sert bir üsluba geç; kaybedecek bir şeyin yok onlardan yana.
  • Hocam mutlaka Dekan'la görusmeye calisin.

• Aman hocam sükuneti bozmayin. Haklıyken haksız duruma dusururler yoksa

• Konuyu öne çıkartarak bizlere yardım etmeniz bizi çok mutlu edecektir.

Konuyu EKŞİ SÖZLÜK'e taşıma imkanı olan üyelerimizden yardımlarını bekliyoruz.

• Selam dostum. Ankara'ya gelip , Yök'e yüzyüze şikayette bulun. Ben de daha önce merkezi yerlestirmede sikayette bulunup sonuca ulasmistim yuzyuze. Ancak Yok mu idi ÖSYM mi idi hatırlamıyorum ikisini de dene ve fazla gecikme .İnternetten konu ile bir yere varamazsin ve gecikirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam 3. sınıflara myp ile öğrenci alıp 2,4 ve 5. sınıflara almadılar. Ben 4. sınıf için başvurdum evraklarımı aldılar ama sonuçtan 2-3 gün evvel 4. sınıf almayacaklarını belirtmişler. Bir sonuç çıkar mı?

• bahtsıznecmi kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey yapma hakları yok.

• ne yani yatay geçişle 1.sınıfa 45 kontenjan mı açtılar? mümkün değil bence,yanlışlık olmuştur.

ha 1.den iyi ise durumun peşini bırakma.

birde bu yatay geçişte program uyumuna falan bakmıyorlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaramsarDoc -- 4 Eylül 2019; 12:39:35 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.