Şimdi Ara

Guitar Hero ve DJ Hero oyunları için Wii mi Ps3 mü Xbox mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler araştırıyorum ama çok bilgi bulamadım bununla ilgili. Eski bir konsol düşmanı olarak bu oyunlar için kendimi konsollara açmak zorunda kaldım. Xbox ve PS3 daha iyiyse kötü olacak çünkü onları alamıycam. Bir arkadaşıma Wii aldırcam ona oyunları ben alcam ve oynıycaz. Ama Wii de oyunlar diğerlerine göre problemli, yok ne biliyim algılama sorunu gibi ciddi sorunlar varsa hiç almıycaz.
    Cevap alamazsam gidip en iyisi test etmek olcak. Onun için Wii ile bu oyunları oynatan bi kafe bulmam lazım

• Ben wiide guitar hero kullanıcısıyım. Algılama sorunu falan yok. Tek eksiği her enstrüman için 1 remote kullanma zorunluluğu. Gitarlar remote olmadan çalışmıyor, sanırım bateri de öyledir. O yüzden biraz masraflı olabiliyor eğer full paket isterseniz. DJ Hero hakkında bi fikrim yok ama bakmanız gereken sadece budur. Bu durum dışında süper çalışıyor çünkü.
  • wii için gitar herolara sahibim(sadece gitar) ve hiçbir sorun yaşamadım... yanlış nota seslerinin gitardan gelmesi de bir avantaj wii için... ps3 için de almıştım guitar hero ama sonra baktım wii ile tek fark dikkat bile etmediğim arkaplan grafikler, sattım gitti :)
  • cevap için teşekkürler
  • ben wii de guitar hero aldım. içinde gitar bateri ve mikrafon var. bateri ve gitar için wii remote gerekiyor. onları çalıştırdım ama mikrofonu çalıştıramadım. bilen varsa pm atabilirmi?
  • yanlış hatırlamıyorsam mikrofon için de bir remote'un wiiye bağlı olması lazım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.