Şimdi Ara

Guild Wars 2 F2P

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Guild wars 2 oyunu free to play oldu gençler denemek isteyenler hemen download edip bana katılabilir

kaynak:https://www.guildwars2.com/en/news/play-for-free-today/

Edit: Kaliteli haberlerde hep benden geliyor bu ara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhileoSophia -- 29 Ağustos 2015; 21:42:17 >

• Anında indirmeye başadım
  • Eklenti paketleri hariç gw2 tabi onuda söyliyim sonra aa uu yapmayin
  • oha?
  • Hay hamına ek paket 49.99$ 146TL
  • Şimdi beni bi aydınlatı mısınız Ek paketsiz oynamak nasıl olur ki ?
  • Birçok kısıtlama mevcut bu haliyle sadece oyunu tanırsınız, beğenirseniz alırsınız. Güzel yapılmış bence.
  • gw2 de free oldu b2p oyunlar rest in pepperoniz gerçi gw2 nin free contenti az baya neyse
  • free concent az dediğiniz ana oyun olan gw2ye tamamen erişim ücretsiz sadece belirli şeyler en baştan değilde oynadikça açılıyor. sitesine bakarakta aydinlanabilirsiniz
  • Zamanında oyunu satın alıp end game de wvw den baska yapıcak pek bişe olmadıgından sıkılıp iade edip paramı geri almıştım Eski üyelik ile oyuna giremiyorum illa yeni f2p üyelik aç diyor
  • herkes nerede ona göre server seçelim
  • beyler hep beraber aynı sw de başlayalım iniyor oyun
  • ben granada galiba o serverdayim daha 12 seviye falanım toplanıp bi guild falan yapariz
  • gw2 benim için bitmiştir. net.
  • oyunun bittiğini neden düşünüyorsunuz anlamadım, zaten expansion geliyormuş, sonuç olarak f2p ile gelenler yeni içeriğe sahip olamayacaklar değil mi?
  • Arkadaslar elitist oldugu icin community toxic olacak saniyorlar hemen :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Triali f2p diye tanıtmışlar.Aynı wowdalki gibi whisper felan atamıyorsunuz ama 80 e kadar oynayabiliyorsunuz sanırım sadece 1 karakter slotu var vs.
    Edit:Karşılaştırma için buyrun link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obilux -- 31 Ağustos 2015; 11:05:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

gw2 benim için bitmiştir. net.

Zaten son zamanlarda girmiyordun başka oyun arayışlarındaydın. Buda tuzu biberi oldu :D Bu arada bende oyuna boşa bir dünya para vermiş oldum. neyse sağlık olsun. Zaten girmiyorum oyuna. Öle duruyor. heycan yok bişey yok. mmorpg den ziyade gir çık tarzı fps oyun gibi. free olduktan sonra hiç oynanmaz. seviye düşecek
  • Oyun kısıtlmasız f2p oluyor. Bunu bir gw2 sever olarak benimsemem zor; wvw sıra, tp fiyat saçmalıkları, pvp troll grup, lfg ile dungeon ilk defa yapan bebeler ile uğraşmak.

Boss kesimi için bir haritaya girişte yaşanılacak sıkıntılar. Yani oyunun seviyesi değil, ana içerik tamamen saçma bir ortamın eline düşüyor.

Ha esas olaya gelirsek önceden sırf hack yüzünden wvw içindeki orblar kaldırılmış, bunları korumak için verdiğimiz efsane kapışmalar güme gitmişti.

Ve uzun süre geçsede orblar geri dönemedi oyuna; çünkü hack yolu ile ele geçirme yönetimini %100 engelleyemediler. Şimdi sorarım böyle bir yönetim kafası f2p ile ne pvp'de ne wvw'de hack'i engeller.

Amacı milleti delirtmek isteyen, küçük bir para yardımı ile hack programı edinir veya ''beleş'' gelir seni ne düzgün pvp yapmanı olanak sağlar nede wvw'de zevk almanı. Neyse çok konuşmak anlamsız.

Ek paket harici ortamda wvw artık ölmüştür, ilk defa oyuna başlamak isteyenler için iyide olsa onlarında bulunacağı dünya artık bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: # Ace #

Oyun kısıtlmasız f2p oluyor. Bunu bir gw2 sever olarak benimsemem zor; wvw sıra, tp fiyat saçmalıkları, pvp troll grup, lfg ile dungeon ilk defa yapan bebeler ile uğraşmak.

Boss kesimi için bir haritaya girişte yaşanılacak sıkıntılar. Yani oyunun seviyesi değil, ana içerik tamamen saçma bir ortamın eline düşüyor.

Ha esas olaya gelirsek önceden sırf hack yüzünden wvw içindeki orblar kaldırılmış, bunları korumak için verdiğimiz efsane kapışmalar güme gitmişti.

Ve uzun süre geçsede orblar geri dönemedi oyuna; çünkü hack yolu ile ele geçirme yönetimini %100 engelleyemediler. Şimdi sorarım böyle bir yönetim kafası f2p ile ne pvp'de ne wvw'de hack'i engeller.

Amacı milleti delirtmek isteyen, küçük bir para yardımı ile hack programı edinir veya ''beleş'' gelir seni ne düzgün pvp yapmanı olanak sağlar nede wvw'de zevk almanı. Neyse çok konuşmak anlamsız.

Ek paket harici ortamda wvw artık ölmüştür, ilk defa oyuna başlamak isteyenler için iyide olsa onlarında bulunacağı dünya artık bu.

yok dostum biz çok elitistmişiz ondan kötülüyormuşuz. yoksa oyunla alakası yok : ))

oyunu azıcık bile oynamak isteyen herkes zaten 10$ fiyatından yüz defa oyunu aldı oynadı bile.

free 2 play tamamen hacker, bebe ve gold seller'ları oyuna sokacak bir hadise ama bunu anlamazlar.

///////////////////

oyun 9$ 'a satıldı lan 9$'a hemde dolar 2tl iken 9$ a satıldı yani 20tlden satıldı bu oyun. bunu bile vermeye değer görmemiş adamlarla aynı ortamda oyun oynamak zorunda bırakılacağız.

ha ben oynamıcam o ayrı mesele oynayacaklar düşünsün.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.