Şimdi Ara

Guild Wars 2 ANAKONU (SORU - CEVAP /TARTISMA) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
940
Cevap
7
Favori
38.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Warrior için hangi crafting disciplineleri önerirsiniz?
  • Pierce-34 kullanıcısına yanıt
    Yapcağın legend itema göre değişir o. Büyük ihtimalle ilk gs legendü yaparsın. Ondan Armor ve wepon. Bunlar ilk olarakta armorsmht neden çünkü legend yapmayıp ascend armor yapmak isteyebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DoricoDH kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • cildiracagim. ayin sonu yaklasiyor diy bugun cekeyim dedim. ama asiri yavas. daha akk'ye girmeden 300 KB/s'lerde cekiyor guild wars 2'yi. bunu hizlandirmanin yolu nedir?

sunuhttp://www.reddit.com/r/Guildwars2/comments/2twwlk/downloadpatching_incredibly_slow_try_this/ denedim ama degisen bir sey yok
  • sabah itibariyle tamamlandi. yaklasik 1 gunumu yedi.

Guild Wars 2 ANAKONU (SORU - CEVAP /TARTISMA)

• quote:

Orijinalden alıntı: LivingDeads69

sabah itibariyle tamamlandi. yaklasik 1 gunumu yedi.

hayırlı olsun taşınabilir harddiske yedek alırsın artık bu kadar uğraştıktan sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

quote:

Orijinalden alıntı: LivingDeads69

sabah itibariyle tamamlandi. yaklasik 1 gunumu yedi.

hayırlı olsun taşınabilir harddiske yedek alırsın artık bu kadar uğraştıktan sonra.

keske olsa.

oyunda GRAFIKSEL MANADA bazi seyler hosuma gitmedi simdiden.

karakter yaratma ekrani ve grafik ayarlari;

1) islemcim fiziksel olarak 2 cekirdekli oldugundan, grafik ayarlarindan high res.character textures gri ve secilemez durumda

2) karakter yaratma ekraninda sac stilleri cok az ve sacin kaplamalari/textures oldukca ozensiz

3) karakterlerin hemen hemen hepsi gercekdisi ve adeta animeden cikmis gibi

4) nasil oluyor da dudak rengi degistirilemiyor anlamis degilim. (lip color diye secenek yok!)

karakterlerin konusmasi esnasindaki muazzam grafiklere sahip karakterler oyun icinde cok yavan ve ozensiz duruyor.

bunca gorsel kusura ragmen oyunu anlamaya cabaliyorum.

1366*768'de, tum ayarlar en sonda, yalnizca kamera dondururken hafif takilmalar yasiyorum. can sikici bir sey henuz yok.

sicak sicak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LivingDeads69 -- 28 Nisan 2015; 19:01:44 >

• Guild Wars 2 de fare imlecini kaldırıp direk mouse ile oynamak için addon veya mod falan yokmu?Eso dan buna geçince bir türlü alışamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: andelip

Guild Wars 2 de fare imlecini kaldırıp direk mouse ile oynamak için addon veya mod falan yokmu?Eso dan buna geçince bir türlü alışamadım.

sizin işinizi bu görecektir hocam ben kullanıyorum memnunumhttp://pandateemo.github.io/YoloMouse/
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    Tam olmasada baya işimi gördü.Ayrıca ayarlarda fps camera seçeneği koymuşlar siz demiştiniz baktım ama o da bir acayip olmuş.zaten beta yazıyordu.Heralde düzeltirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: andelip

Tam olmasada baya işimi gördü.Ayrıca ayarlarda fps camera seçeneği koymuşlar siz demiştiniz baktım ama o da bir acayip olmuş.zaten beta yazıyordu.Heralde düzeltirler.

orda fps camera dediği işte karaktere zoomlamak oluyor fps kamera eso'daki gibi el silah efektleri felan gözükmüyo yani. ama önceden buda yoktu ondan güzel oldu bir derece fps oldu eksikte olsa.
  • Dungeon kaçıncı lvl'da açılıyor arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ironim

Dungeon kaçıncı lvl'da açılıyor arkadaşlar?

merhaba hocam.

30 lvl'da başlıyor. lvl ilerledikçe yüksek lvl dungeonlarda açılmaya başlıyor.

fakat eğer party'niz varsa düşük lvl ile de onlar girince sizide sokabiliyorlar.

dungeon lvl listesine şuradan bakabilirsiniz:https://wiki.guildwars2.com/wiki/Dungeon#List_of_dungeons
  • Cevap için teşekkür ederim.
  • En hızlı precursor elde etmenin yöntemi nedir beyler?
  • ForqotteN kullanıcısına yanıt
    Gold farm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyunu yeni yükledim ancak sinirimi acayip bozan bir durum var. Kafamın üstünde ismim yazmıyor. şimdiye kadar oynadığım her oyunda bu özellik vardı. Sakın gw2 de karakterin kafasının üstünde herhangi bir title ve nick name yazmıyor demeyin. oyunu direk silebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: limon2015

Arkadaşlar oyunu yeni yükledim ancak sinirimi acayip bozan bir durum var. Kafamın üstünde ismim yazmıyor. şimdiye kadar oynadığım her oyunda bu özellik vardı. Sakın gw2 de karakterin kafasının üstünde herhangi bir title ve nick name yazmıyor demeyin. oyunu direk silebilirim.

isim yok üstünüzde. ayarlarda varmı böyle birşey bilmiyorum gerçi fikirlere saygım var ama.

bence olmaması daha iyi. önümüzü görme açısından gayet faydalı hatta.

gw2'nin diğer oyunlarla karşılaştırmayın derim bu oyun her açıdan farklı. oynadıkça o ismin olmamasının gayet iyi olduğunu anlayacaksınız diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 2 Haziran 2015; 23:52:35 >
  • Bu arada outfitimden sıkıldım kendime beleş toplama skin yaptım nasıl olmuş

Guild Wars 2 ANAKONU (SORU - CEVAP /TARTISMA)Guild Wars 2 ANAKONU (SORU - CEVAP /TARTISMA)Guild Wars 2 ANAKONU (SORU - CEVAP /TARTISMA)Guild Wars 2 ANAKONU (SORU - CEVAP /TARTISMA)Guild Wars 2 ANAKONU (SORU - CEVAP /TARTISMA)Guild Wars 2 ANAKONU (SORU - CEVAP /TARTISMA)

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

quote:

Orijinalden alıntı: limon2015

Arkadaşlar oyunu yeni yükledim ancak sinirimi acayip bozan bir durum var. Kafamın üstünde ismim yazmıyor. şimdiye kadar oynadığım her oyunda bu özellik vardı. Sakın gw2 de karakterin kafasının üstünde herhangi bir title ve nick name yazmıyor demeyin. oyunu direk silebilirim.

isim yok üstünüzde. ayarlarda varmı böyle birşey bilmiyorum gerçi fikirlere saygım var ama.

bence olmaması daha iyi. önümüzü görme açısından gayet faydalı hatta.

gw2'nin diğer oyunlarla karşılaştırmayın derim bu oyun her açıdan farklı. oynadıkça o ismin olmamasının gayet iyi olduğunu anlayacaksınız diye düşünüyorum.

Bu özellik tamamen görecelidir. 1000 kişiye sorsanız 500 kişiden fazlası olsun ister. ozaman options 'a koyacaksın bir ayar isteyen açacak isteyen kapatacak. bukadar çok övülen bir oyunda nasıl böyle basit bir özellik olmaz.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.