Şimdi Ara

Güç Kaynağı Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Thermaltake öneririm hayatımda ilk kez Corsair ürünü aldım oda PSU su oldu hayatımda bu kadar sıkıntı çektiğim başka PSU olmadı memnun olan çok vardır ama ben şahsi fikrimi belirtiyorum üstüne para versen yine de Corsair psu olarak tercih etmem şuana kadar kullandığım PSU high Power seasonic ( alırsanız kafanız çok rahat olur ki pahalı bence ama kalite nirvana ) şuan gigabyte aurosu 750 watt Gold PSU sunu kullaniyorum tek kelime ile mükemmel...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Nvidia 4000 serisi bi kart kullanıyorsanız veya kulanacaksanız ,Tabi ki ATX 3.0 formunda olan, Thermaltek'i alacaksınız.

• Merhaba. Yıllardır Corsair kullanıyorum ve hiç sıkıntı yaşamadım. ATX 3.0 alacaksan linki burada al geç düşünme.

amazon
    Corsair RM850x SHIFT Tam Modüler ATX güç kaynağı - Arayüz Modüler Taraf - ATX 3.0 ve PCIe 5.0 uyumlu - Sıfır RPM Fan Modu - 80 PLUS Gold Efficiency - Siyah 850 Watt
    https://www.amazon.com.tr/Corsair-RM850x-SHIFT-Mod%c3%bcler-kayna%c4%9f%c4%b1/dp/B0BPSVQ241/ref=sr_1_4?m=A1UNQM1SR2CHM&qid=1704774061&refinements=p_6%3AA1UNQM1SR2CHM&rnid=12466439031&s=computers&sr=1-4&th=1

• GF3 mantıklı bir tercih olacaktır gayet iyi bir fiyata sahip

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.