Şimdi Ara

# gtx 680 499$ # Partnerlere iletilen son fiyat. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: cenkyyy

quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

quote:

bu fiyat harika ya işte budur max 1200 tl civarı gibi bir fiyata sahip olucak kartı

eğer amd başarılı olsaydı inan bu kartı çok daha düşük fiyata orta seviye bir kart olarak alabilecektinyapcak bişiy yok amdnin elinden gelen buysa biz napalım şimdiden hayırlı olsun

amd başarılı olsaydı bu kartın yerine bu fiyat aralığından daha farklı bir kart olucaktı

hayır dostum sen inanıyor musun nvidia ilk defa bu kadar verimliliği yakalamış en güçlü tek gpu lu kartını bu kadar kısar mı 256 bit 290nm zar alanıgk110rekabet olsaydı bu fiyattan gelirdi görürdük işte o zaman asıl gücü

işte burdan çıkan sonuçta amd nin başarısızlığı

evet maalesef çuvalladılar hemen toparlanmaları şart yüksa teknolojiyi intelin yaptığı gibi nvidia da gıdım gıdım vermeye başlıyacak

• biraz tamahkar olun kardeşim elinizdeki kartlar neyinize yetmiyor

1-2 ay sabredip öyle alsanız bu kartları tr deki ithalatçılar 1000liralık kartı 1500 lira yerine mecbur 1000 liraya satar
  • quote:

Orijinalden alıntı: (((TeAcHeR)))

biraz tamahkar olun kardeşim elinizdeki kartlar neyinize yetmiyor

1-2 ay sabredip öyle alsanız bu kartları tr deki ithalatçılar 1000liralık kartı 1500 lira yerine mecbur 1000 liraya satar

+1
  • quote:

Herkes olması gerekeni yapsa dünyada barışta olurdu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadtneverdie -- 21 Mart 2012; 20:21:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

quote:

"Herkes kendi evinin önünü temizlerse tüm şehir temiz olur." -Goethe

Neyse bunu geçelim bu fiyata pek inanamadım açıkcası çok iyi verimlilik abidesi ve performans canavarı olup bu fiyattan gelirse inanılmaz bir şey olur.İnşallah olur

• Baya iyi fiyatlandırılmış.
  • fiyat pahalı. kimse almasın

Belki fiyatı düşer o zaman
  • 500 dolar ıse yurtdısı fıyatı Turkıyede o vergısı bu fıyatı derken 600dolar +kdv olur.1300tl referans tasarım modeller ıcın bu fıyat verılmez.ozel sogutmalı modellerınde fıyatı 1400tl desek ındırımle 1200tl ye gelıyor.

Elınde gtx 580 olan kısılerın gecmesıne gerek yok oc yapın zaten default 680 ıle aranızda en fazla %10 fark olur bunada degmez.

Kımse almasa ellerı mahkum bu kartlar ucuzlar baska carelerı yok
  • gtx480 ve gtx470 in lansman fiyatları kaçar dolardı? çünkü bu kartlar ilk Türkiye ye girişinde 900tl ve 600tl ye alınabiliyordu, tabi dolarda düşüktü ama şimdi 1300-1500 tl den bahsedince bu kadar mı fark olur yani dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hands0meJack -- 21 Mart 2012; 21:33:45 >
  • Fiyat gerçekten pahalı
  • su an 1.5gb bellekli GTX580 lerin özel tasarımlıları 600$ civarlarında. Yeni gelicek olan GTX680'in ref tasarımı için asagı yukarı aynı fiyatlar konusuluyo. GTX680 gelince GTX580'lerin özel tasarımlıları ortalama ne kadar olur acaba? bi de GTX560ti gibi kartlar üretilmeye devam eder herhalde değil mi? fiyatları da ne kadar düser acaba?
  • En merak ettiğim nokta bu kartların adamlara maliyeti nedir acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinCC

En merak ettiğim nokta bu kartların adamlara maliyeti nedir acaba

Sanayi mahallesinde yaptırıyolarmış diye duydum,pek bi maliyeti yoktur
  • quote:

quote:

Bu profile alışmıştık...

cagataykoroglu

http://forum.donanimhaber.com/showprofile.asp?memId=796097

• quote:

Orijinalden alıntı: XIII

quote:

quote:

Bu profile alışmıştık...

cagataykoroglu

http://forum.donanimhaber.com/showprofile.asp?memId=796097

Bu üyeliğim anasayfa konularında engelli olduğu için diğer üyeliği kullanıyorum. Gizli bir bilgiye ulaşmadın. Bence kendine kafa yoracak farklı şeyler bul

• quote:

Tamahkar o cümle içerisinde olmamış.
    "Tamahkar"ın manası ( aç gözlü, doyumsuz ) dur.
    Kanaatkar olasaydı cümle anlaşılır olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dellino -- 21 Mart 2012; 22:53:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just In Time

gtx480 ve gtx470 in lansman fiyatları kaçar dolardı? çünkü bu kartlar ilk Türkiye ye girişinde 900tl ve 600tl ye alınabiliyordu, tabi dolarda düşüktü ama şimdi 1300-1500 tl den bahsedince bu kadar mı fark olur yani dedim.

Dün gibi hatırlarım EXA'nın Nvidia için hazırladığı sayfada GTX480 1200, GTX470 1000 TL yazdığını...
  • Özel soğutmalı bir model alıp 2yil kart almamayı düşünüyorum
  • Nerede o 250-300$ a üst seviye kartlar?
    Adamlar fiyat yükseltme yarışına girdiler sanki. Gerçi bu kartları yoracak oyun da yok ya.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.