Şimdi Ara

GTX 650Tİ BOOST İDEAL HIZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar asus gtx 650ti boost ekran kartı kullanıyorum ve standart 1084 mhz ile kullanıyorum.Bi kaç kez denedim hızı 1250-1500 arası değerler verdim ve hiç bir fark göremedim aksine sanki fps düşüşü yaşamışım gibi geldi.Bu kartı kullananan arkadaşlar hangi hız stabildir?

• O ekran kartı overclock olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydenz

O ekran kartı overclock olmaz

hocam o zaman bu ne işe yarıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: the last of us2

quote:

Orijinalden alıntı: Aydenz

O ekran kartı overclock olmaz

hocam o zaman bu ne işe yarıyor

dostum ordan artırırsında fps artışı olmaz

• Aydenz kullanıcısına yanıt
    artırmam neyi etkiler peki?
  • Elektrik faturasını çok iyi etkiler
    Şaka bi yana fazla olmasada bir fps artışı olur hiç olmaz değil yani ama o karttan fazla şey bekleme

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zzFurkan Z kullanıcısına yanıt
    hocam karttan memnunum crysis 3 ü tüm ayarları fulleyince 30 un altına düşüp durmasa zaten ne gerek var oc'a ama kurcaladım falan bir şey etkilemedi, kısacası buraya hiç karışmıyım mı?
  • Aydenz kullanıcısına yanıt
    Gpu 1120 memory 1120 yapinca voltaj artırımı ile bf 3 ve 4'de 4-5 fps kadar artış oluyor bu ekran kartı oc kartı ile fps artışı olmaz diye birşey yok. nette biraz araştırırsan sonuçları var.Bence bu karta oc yapmaya gerek yok zaten iyi.
  • quote:

hocam karttan memnunum crysis 3 ü tüm ayarları fulleyince 30 un altına düşüp durmasa zaten ne gerek var oc'a ama kurcaladım falan bir şey etkilemedi, kısacası buraya hiç karışmıyım mı?

Yok yok boşver bunları ya ama sen bilirsin yinede

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

artırmam neyi etkiler peki?

O kart zaten ağzına kadar OC dolu

Arkadaşların dediği gibi 3- 5 FPS için kartı yakmayın
  • Arkadaş bilmeden etmeden yok olmaz asla diyenlere harbi gülüyorum ya.

http://gpuz.techpowerup.com/13/10/25/e9m.png

stabil overclock

bf4 de 10-12 fps artış vardır. Test edildi onaylandı. Hatta şu anki driver ile daha fazla fps artışı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CryBe4Die -- 23 Ocak 2014; 1:55:18 >
  • gtx 650 ti boost zaten o.c yapılmış bir kart standart olarak o şekilde geliyor arttırma merakı niye galiba gayipten bu ekran kartını nasıl yakarım diye sesler duyuyorsunuz
  • hocam anakart pci express 2.0 ordan kaybediyorum sanırsam
  • Sanmıyorum. Yavaş yavaş değerleri yükselt her kart aynı overclock seviyesine ulaşacak diye bir kaide yok, ama kalkıp o zaman fabrika çıkıp overclock yapılmış olmaz diyenlere itibar etme. Yapan yapıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.