Şimdi Ara

gtx 295 oyunlarda tek gpu çalışıyor. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: EcZaNeT

1680x1050 full detail + 4xAA ile 40-50 arası..

Senide uğraştırdım kusura bakma.
    Teşekkür ederim.
  • rivatuner ile iki GPU'nun da anlık fan hızı ve sıcaklık değişimlerini izleyebilirsiniz. GPU1 genelde GPU0 dan 2-3C daha sıcak oluyor. oyundayken windows'a dönünce 2 GPU da 90C nin üzerinde oluyor

evet GTA4 te malesef grafik ayarlarında tek kartın RAM'i gözüküyor, ona ben de kafayı takmıştım bi ara, ama oyunda 2 kartın da çalıştığına emin olaiblirsiniz FPS farkı bunu gösteriyor zaten sıcaklıkları boşverdim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: King_Arthur

rivatuner ile iki GPU'nun da anlık fan hızı ve sıcaklık değişimlerini izleyebilirsiniz. GPU1 genelde GPU0 dan 2-3C daha sıcak oluyor. oyundayken windows'a dönünce 2 GPU da 90C nin üzerinde oluyor

evet GTA4 te malesef grafik ayarlarında tek kartın RAM'i gözüküyor, ona ben de kafayı takmıştım bi ara, ama oyunda 2 kartın da çalıştığına emin olaiblirsiniz FPS farkı bunu gösteriyor zaten sıcaklıkları boşverdim..

Tamam.Saol
    Birde şu nhancer olayı çözersem iş tamamdır.
    sabahtan beri aramaktan ve okumaktan gözlerim bi hal oldu.
    Çünkü görüntü kalitesini ve fps yi arttırdığını okumuştum forumda.Kurdum ama pek bişey anlayamadım programdan.onla uğraşıyorum.

• Biraz hort yapacağım arakdaşlar, bu kartı yeni kullanmaya başladım bazı oyunlarda gerçekten tek gpu kullandığını düşünüyorum ani fps düşmeleri oluyor sürücü problemi en çok olan kart gtx295 sanırım, yeni çıkan oyunlarda özellikle sli profil ve sürücü beklemek gerekiyor

Bu kartı kullanan arkadaşlar sli profil, nhancer programı vs. bu sorunları üstesinden nasıl geldiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slayer_ -- 28 Mayıs 2010; 16:58:30 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.